Finanse na żywo Blog finansowy Marzeny Kazbieruk

W BZ WBK ubezpieczysz auto w aplikacji mobilnej

13.03.2018 17:57

Klienci BZ WBK mogą zakupić ubezpieczenie komunikacyjne bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Za pomocą smartfona zaopatrzyć się można w OC, autocasco, NNW i assistance. 

 

Chcąc wykupić polisę, należy zeskanować aparatem w telefonie znajdujący się w dowiedzie rejestracyjnym kod AZTEC. W kodzie są zaszyte dane samochodu, potrzebne do wyliczenia składki.

Marzena Kazbieruk 13 Marca 2018 17:57
Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj
Avatar zastępszy
contact.annastachawicz@gmail.com # 19.03.2018 16:15
Dzień dobry Pan i Pani Nazywam się ANNA STACHWICSZ, jestem Polką i przychodzę, aby ci pomóc finansowo, poszukując pożyczki, aby wznowić działalność lub na realizację projektu, lub kupić mieszkanie, ale niestety, bank poza ma warunki, których nie jesteś w stanie Jestem szczególny udzielam pożyczek wszystkim osobom, które są w stanie szanować. lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodów, nawet jeśli jesteś na czarnej liście; nie wahaj się skontaktować ze mną bezpośrednio (DOBRZE SKONTAKTUJĘ SIĘ BEZPOŚREDNIO PRZEZ E-MAIL) przez e-mail E-mail: contact.annastachawicz@gmail.com E-mail: contact.annastachawicz@gmail.com E-mail: contact.annastachawicz@gmail.com
odpowiedz
Lubię | 1 osoba lubi
Avatar zastępszy
zdziwiony się zdziwił i rozbawił rozbawion # 17.03.2018 21:35
@zdziwiony
odpowiedz
Lubię | 1 osoba lubi
Avatar zastępszy
zdziwiony # 17.03.2018 20:38
nie do wiary
odpowiedz
Lubię | 2 osoby lubi
Zobacz wszystkie wpisy: Blog finansowy Marzeny Kazbieruk >