Finanse na żywo Blog finansowy Marzeny Kazbieruk

Dobre konto od Nest Banku

3.03.2017 12:59

Rynek produktów bankowych dynamicznie się rozwija. Wystarczy spojrzeć choćby na konta osobiste aby dostrzec jak często banki tworzą nowe rozwiązania lub modyfikują już istniejące produkty. Niestety wiele instytucji podczas wprowadzania nowego rachunku nie liczy się z dobrem potencjalnego klienta, a kieruje się jedynie własnymi korzyściami. Na szczęście na rynku istnieje jeden bank, który zaprzecza temu stwierdzeniu. Mowa tutaj o Nest Banku, który jako jeden z nielicznych posiada w swojej ofercie zupełnie darmowy rachunek osobisty.

 

Nest Bank to marka, która powstała pod koniec ubiegłego roku (dokładnie w październiku) i od razu przebojem wdarła się do polskiego systemu bankowego. Sztandarowym produktem tej instytucji jest rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy o nazwie Nest Konto, który jest oferowany całkowicie bezpłatnie. Oznacza to, że prowadzenie i obsługa karty debetowej wydanej do tego konta nie wymaga od klienta żadnych nakładów finansowych.

 

Co ważne, posiadacze Nest Konta nie płacą także za internetowe przelewy krajowe, czy wypłaty pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce. Na uwagę zasługuje jeszcze fakt, że wspomniane konto może być zasilane w drodze samodzielnej wpłaty gotówki w oddziale stacjonarnym lub w jednym z 2500 wpłatomatów obsługiwanych przez sieć Euronet. Absolutną nowością jest możliwość płatności za pośrednictwem aplikacji Android Pay. Usługa przeznaczona jest dla Klientów indywidualnych i biznesowych z możliwością dodania kart debetowych i kredytowych.

 

Osoby zainteresowane otworzeniem Nest Konta w ramach oferty powitalnej mogą również skorzystać z Lokaty Witaj oprocentowanej na 4 proc. w skali roku. Maksymalna kwota jaką można ulokować na tym depozycie to 10 tys. złotych a okres jej trwania to równe 3 miesiące. Trzeba jednak pamiętać, że z tego produktu można skorzystać wyłącznie w ciągu 30 dni licząc od daty otwarcia konta.

Marzena Kazbieruk 03 Marca 2017 12:59
Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj
Zobacz wszystkie wpisy: Blog finansowy Marzeny Kazbieruk >