Finanse na żywo Blog finansowy Marzeny Kazbieruk

Dwuletnia pożyczka, czyli kto udziela długich chwilówek

1.03.2017 10:50

Kredyty pozabankowe na ogół kojarzone są z krótkim terminem spłaty oraz niską kwotą jaką można pożyczyć. To nie do końca prawda, gdyż na rynku można znaleźć produkty opiewające na naprawdę wysokie kwoty i z okresem spłaty liczonym w latach. Jednym z podmiotów oferujących takie rozwiązania jest chociażby firma Provident, która wygrała marcowy ranking firm udzielających długich pożyczek przygotowany przez porównywarkę finansową Comperia.pl.

 

Elementem wyróżniającym ofertę Providenta na tle konkurencji jest wysoka maksymalna kwota pożyczki wynosząca aż 15 tys. złotych oraz dwuletni okres spłaty tego zobowiązania. Jeśli dołożymy do tego proste procedury związane z zaciągnięciem tego produktu oraz dopasowany do możliwości klienta sposób jego spłaty (raty tygodniowe lub miesięczne), to otrzymujemy produkt, który bez kompleksów może konkurować z pożyczkami bankowymi.

 

Pełna treść rankingu jest dostępna TUTAJ

Marzena Kazbieruk 01 Marca 2017 10:50
Lubię | 3 osoby lubi
Skomentuj
Avatar zastępszy
Łukasz Łysy # 3.03.2017 23:48
Oj, nie tylko krótki termin spłaty. Zauważamy i my zapotrzebowanie na więcej takich ofert i u nas też taki będzie do zapoznania się (http://www.darmopozyczka.pl).
odpowiedz
Lubię | 1 osoba lubi
Zobacz wszystkie wpisy: Blog finansowy Marzeny Kazbieruk >