Finanse na żywo

Blog finansowy Marzeny Kazbieruk

Santander zakłada bloga i profil na Facebooku

dziś, 13:31
Z początkiem wiosny Santander Consumer Bank ociepla relacje z klientami. Bank uruchomił właśnie swój oficjalny profil w serwisie Facebook, a wraz z nim bloga - znajdziecie go pod adresem: blog.santanderconsumer.pl.

Oba kanały komunikacji z klientem mają pomóc w dzieleniu się informacjami o ofercie banku i aktualnie prowadzonymi działaniami w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.
Lubię
Skomentuj
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Wypłata nawet tego samego dnia, minimum formalności, możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków.
Sprawdź ofertę

Leasing maszyn z decyzją w 24h w programie ING Maszyny

wczoraj, 18:02

W tym miesiącu do oferty ING Lease trafił program ING Maszyny, przygotowany z myślą o firmach zainteresowanych leasingiem maszyn produkcyjnych, poligraficznych i spożywczych oraz wózków widłowych. Plusy: brak zbędnych formalności i zaświadczeń, szybka decyzja kredytowa oraz szeroki wybór maszyn i urządzeń (nowych i używanych).

 

Finansowanie maszyny można rozłożyć nawet na 72 miesiące. Maksymalna kwota finansowania to 500 tys. zł dla obecnych klientów i 300 tys. zł dla nowych. Minimalny udział własny wynosi od 5% do 10%. 

 

ING ogranicza przy tym formalności - do skorzystania z leasingu wystarczy wniosek razem z fakturą proforma, a w przypadku spółek osobowych również umowa spółki. Decyzję kredytową klient ma otrzymać już w ciągu 24 godzin.

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj
Porównaj najlepsze kredyty
Porównaj najlepsze kredyty
0 zł za kontakt doradcy, 0 zł za poradę specjalisty, 0 zł za dopasowanie ofert
Sprawdź ofertę

BGŻ BNP Paribas przypomina rolnikom o ubezpieczaniu upraw

wczoraj, 17:43

Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy Concordia Polska TUW zachęca do ubezpieczania upraw rolnych. W 2018 roku rolnicy będą mogli zaoszczędzić na ubezpieczeniu upraw do 65% - tyle wynosi maksymalna wartość dofinansowania z budżetu państw.

W ramach polisy można zabezpieczyć swoje uprawy przed szkodami wywołanymi przez gradobicie, przymrozki, nawałnice i huragany.

W tym sezonie Bank BGŻ BNP Paribas proponuje ubezpieczenie wybranych upraw specjalnych (warzyw i owoców) od gradu (szkody ilościowe i jakościowe). Środki z odszkodowania pomogą pokryć ewentualne straty lub koszty założenia uprawy zastępczej.

Lubię
Skomentuj

Credit Agricole zwraca 33% składki OC/AC

21.03.2018 18:10

Kupując samochód lub motocykl na kredyt gotówkowy w Credit Agricole, możesz obniżyć koszt ubezpieczenia pojazdu o 33%. 1/3 opłaconej składki bank zwróci ci na konto.

 

Z oferty mogą skorzystać osoby, które mają już lub otworzą rachunek osobisty w Credit Agricole.

 

By zdobyć premię w postaci zwrotu składki OC lub pakietu polis OC+AC (maksymalnie 500 zł), wystarczy przeznaczyć przynajmniej 70% uzyskanej kwoty kredytu na zakup pojazdu, a następnie przedstawić w banku dowód zakupu, kartę pojazdu, dowód rejestracyjny oraz udokumentować zakup ubezpieczenia komunikacyjnego.

 

Promocja dostępna będzie do 31 marca 2018 r.

Lubię
Skomentuj

T-Mobile daje kolejną szansę na 3%

20.03.2018 15:57

Bank zdecydował się przedłużyć na niezmienionych zasadach promocję Rachunku Oszczędnościowego oprocentowanego na 3% w skali.

 

Z oferty będzie można skorzystać do 30 czerwca 2018 r.

 

Udział w promocji mogą wziąć nowi klienci, którzy założą Konto Freemium lub Konto Premium, a następnie otworzą Rachunek Oszczędnościowy. Podwyższone odsetki będą naliczane przez 92 dni od dnia następującego po otwarciu konta oszczędnościowego.

Lubię
Skomentuj

100 zł dla młodych za kartę kredytową w BZ WBK

20.03.2018 8:33

Osoby, które nie ukończyły jeszcze 26 roku życia mają szansę na zdobycie bonusu w wysokości 100 zł od Banku Zachodniego WBK.

By zdobyć nagrodę, należy posiadać lub założyć Konto Jakie Chcę oraz:


1) podpisać umowę o dowolną główną kartę kredytową,

2) w ciągu 14 dni od daty zawarcia umowy uzupełnić formularz na stronie promocji, wyrażając zgody na otrzymywanie informacji marketingowych,
 
3) przynajmniej 5 razy zapłacić kartą kredytową (w wersji standardowej lub mobilnej) w miesiącu podpisania umowy o kartę lub w kolejnym.
 
Bonus zostanie wypłacony na Konto Jakie Chcę w ciągu 3 miesięcy od miesiąca podpisania umowy o kartę.
 

Promocja potrwa do 31.08.2018 r., a udział w niej mogą wziąć osoby, które od 28 lutego 2018 r. nie posiadały karty kredytowej w BZ WBK.

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj

Razem dla siebie - nowe ubezpieczenie dla przedsiębiorców w Raiffeisen Polbanku

19.03.2018 17:00

Raiffeisen Polbank we współpracy z Nationale-Nederlanden udostępnił przedsiębiorcom ubezpieczenie grupowe "Razem dla siebie".
 

Polisa występuje w trzech wariantach. Zapewnia ochronę własnego życia i zdrowia oraz życia i zdrowia zatrudnianych przez przedsiębiorcę pracowników (również osoby współpracujące w ramach zleceń) i członków ich rodzin. Ochrona obejmuje różne zdarzenia losowe, powodujące niezdolność do pracy, chorobę skutkującą koniecznością hospitalizacji, nieszczęśliwy wypadek oraz śmierć.
 

Oferta dostępna jest dla osób prowadzących własną firmę, którzy posiadają konto w Raiffeisen Polbanku.

 

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj

AXA Assistance wesprze podróżujących z Blablacar

16.03.2018 15:55

Użytkownicy serwisu społecznościowego Blablacar, umożliwiającego organizację wspólnych przejazdów, zyskają możliwość korzystania z bezpłatnej pomocy assistance. Usługi oferowanych będą przez AXA Assistance.

 

Darmowe ubezpieczenie assistance udostępniane będzie zarówno kierowcom, jak i pasażerom. Ochrona będzie obowiązywała podczas wszystkich przejazdów aranżowanych za pośrednictwem Blablacar, o ile będzie w nich uczestniczył przynajmniej jeden pasażer. Podróż musi się zaczynać lub kończyć na terenie Polski, a kierowca, który zamieszcza przejazd, musi mieć polski numer telefonu, zarejestrowany w Blablacar.

Lubię | 3 osoby lubi
Skomentuj

Europ Assistance udostępnia live chat

15.03.2018 17:29

Użytkownicy europ-assistance.pl mogą korzystać z nowej opcji kontaktu z działem obsługi. Europ Assistance Polska uruchomił live chat, dzięki któremu potrzebne informacje można otrzymać w każdej chwili. Usługa działa 24/7. 

 

Chat jest łatwym w obsłudze komunikatorem, ułatwiającym wymianę informacji między klientami a konsultantami. Za jego pośrednictwem można zgłosić nową sprawę, zapytać o już istniejącą lub zaczerpnąć informacji o ofercie.

Lubię | 3 osoby lubi
Skomentuj

W BZ WBK ubezpieczysz auto w aplikacji mobilnej

13.03.2018 17:57

Klienci BZ WBK mogą zakupić ubezpieczenie komunikacyjne bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Za pomocą smartfona zaopatrzyć się można w OC, autocasco, NNW i assistance. 

 

Chcąc wykupić polisę, należy zeskanować aparatem w telefonie znajdujący się w dowiedzie rejestracyjnym kod AZTEC. W kodzie są zaszyte dane samochodu, potrzebne do wyliczenia składki.

Lubię | 1 osoba lubi
Skomentuj
Avatar zastępszy
contact.annastachawicz@gmail.com # 19.03.2018 16:15
Dzień dobry Pan i Pani Nazywam się ANNA STACHWICSZ, jestem Polką i przychodzę, aby ci pomóc finansowo, poszukując pożyczki, aby wznowić działalność lub na realizację projektu, lub kupić mieszkanie, ale niestety, bank poza ma warunki, których nie jesteś w stanie Jestem szczególny udzielam pożyczek wszystkim osobom, które są w stanie szanować. lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodów, nawet jeśli jesteś na czarnej liście; nie wahaj się skontaktować ze mną bezpośrednio (DOBRZE SKONTAKTUJĘ SIĘ BEZPOŚREDNIO PRZEZ E-MAIL) przez e-mail E-mail: contact.annastachawicz@gmail.com E-mail: contact.annastachawicz@gmail.com E-mail: contact.annastachawicz@gmail.com
odpowiedz
Lubię | 1 osoba lubi
Avatar zastępszy
zdziwiony się zdziwił i rozbawił rozbawion # 17.03.2018 21:35
@zdziwiony
odpowiedz
Lubię | 1 osoba lubi
Avatar zastępszy
zdziwiony # 17.03.2018 20:38
nie do wiary
odpowiedz
Lubię | 2 osoby lubi