Finanse na żywo

Blog finansowy Marzeny Kazbieruk

3000 zł najtaniej pożyczysz w Plus Banku

pinezka

135,85 zł miesięcznie - dokładnie tyle wynosi najniższa rata kredytu dostępnego dla nowych i obecnych klientów, którzy chcą pożyczyć od banku 3000 zł na 24 miesiące. Najlepszą ofertą może się pochwalić Plus Bank.

 

Więcej o najtańszych sposobach finansowania znajdziecie w najnowszym rankingu kredytów gotówkowych.

Lubię| 18 osób lubi
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Wypłata nawet tego samego dnia, minimum formalności, możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków.
Sprawdź ofertę

mBank udostępnia wpłatomat kasjerski

12.06.2019 12:37

To nowatorska oferta, przygotowana z myślą o firmach, które posługują się gotówką na co dzień. Wpłatomat kasjerski umożliwia bezpiecznie wpłacanie i automatyczne księgowanie środków w siedzibie przedsiębiorcy.

 

Wpłatomat kasjerski można zintegrować z systemami wewnętrznymi przedsiębiorstw i systemem bankowości internetowej mBanku, dzięki czemu wpłatę i księgowanie gotówki będzie się odbywać w czasie rzeczywistym - bez wychodzenia z firmy.

 

Urządzenie automatycznie komunikuje się z firmą konwojową w chwili, w której zbliża się moment całkowitego zapełnienia maszyny.

 

Bank przejmuje pełną odpowiedzialność za wpłacone środki od razu po ich zdeponowaniu.

Lubię| 1 osoba lubi
Porównaj najlepsze kredyty
Porównaj najlepsze kredyty
0 zł za kontakt doradcy, 0 zł za poradę specjalisty, 0 zł za dopasowanie ofert
Sprawdź ofertę

Konto Jakie Chcę + 50 zł za dobre stopnie

12.06.2019 11:31

Santander Bank Polska promuje Konto Jakie Chcę wśród najmłodszych. Najlepsi uczniowie mogą, którzy założą swoje pierwsze konto w Santander Banku Polska, mogą liczyć na bonus: 50 zł.

 

Premia będzie przysługiwała uczniom ze średnią min. 4,0 na świadectwie. Świadectwo należy przedłożyć do wglądu w placówce banku.

 

Promocja potrwa do końca września 2019 r. i jest przeznaczona dla młodych osób w wieku od 13 do 19 lat, które w okresie od 1 maja 2018 r. do dnia otwarcia Konta Jakie Chcę nie mieli konta osobistego w Santander Banku Polska.

Lubię

Alior Bank: kartą debetową zapłacisz już w 152 walutach

10.06.2019 15:42

Alior Bank dodał nową korzyść do Konta Jakże Osobistego - to funkcja obsługi płatności wielowalutowych na karcie debetowej, obsługująca aż 152 walut.

 

Kursy walut przeliczane są po stawkach publikowanych przez NBP dla dolara, euro i funta brytyjskiego i Mastercard w przypadku pozostałych walut - bez naliczania prowizji banku. Jedynym kosztem transakcji jest dzięki temu przewalutowanie po kursie odpowiednim dla danej pary walutowej.

 

Usługę przewalutowania można aktywować w bankowości internetowej lub mobilnej po wcześniejszym wybraniu korzyści: "płatności kartą bez kosztów przewalutowania". Nie trzeba przy tym wnioskować o nową kartę – usługa zostanie ona przypisana do dotychczasowej karty płatniczej klienta.

 

 

Lubię

mojeID dostępne w ING

10.06.2019 14:06

Posiadacze kont w ING Banku Śląskim mogą już korzystać z elektronicznego potwierdzania tożsamości mojeID. Dzięki temu  będą mogli jeszcze prościej korzystać z usług online, bez konieczności potwierdzania tożsamości osobiście w placówkach usługodawców czy korzystaniu z pośrednictwa kuriera.

 

Usługa mojeID pozwala na zdalne potwierdzanie tożsamości z użyciem danych uwierzytelniających banku.

 

Aby skorzystać z mojeID, należy na stronie internetowej dostawcy usługi wybrać potwierdzenie tożsamości za pomocą mojeID, a następnie autoryzować przekazanie swoich danych w systemie Moje ING. W kolejnym kroku użytkownik zostaje zostaje automatycznie przeniesiony do serwisu dostawcy, z którego usług chce skorzystać.

 

Dostawcą usługi mojeID jest Krajowa Izba Rozliczeniowa.

Lubię

Trzy nowe waluty na karcie wielowalutowej PKO BP

5.06.2019 12:01

PKO Bank Polski poszerzył funkcję wielowalutową karty debetowej o obsługę trzech nowych walut: czeskiej korony (CZK), chorwackiej kuny (HRK) i forinta węgierskiego (HUF).

 

Oprócz nich kartą PKO BP można płacić bezpośrednio w 10 innych walutach: EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK i SEK.

 

Wszystkie w wymienionych walut są  dostępne w kantorze internetowym banku.

 

15 czerwca nastąpią również zmiany w karcie kredytowej PKO Mastercard Platinum: bank zniesie prowizję za przewalutowanie transakcji.

Lubię| 1 osoba lubi

Promocja na nowe środki w EUR i USD w Getin Banku

3.06.2019 10:35

Getin Bank rozszerzył promocję na nowe środki o konta oszczędnościowe w walutach obcych: EUR i USD.

 

Promocyjne oprocentowanie: 2% dla rachunku w EUR i 2,5% w USD będzie obowiązywać przez 4 miesiące dla środków do 100 000 EUR/USD.

 

Warunkiem przystąpienia do promocji "Na nowe środki w EUR i USD" jest założenie konta osobistego w Getin Banku.

 

Opłata za prowadzenie konta oszczędnościowego w walucie obcej to 0 zł.

Lubię| 3 osoby lubi

Bank Millennium kupił Euro Bank

31.05.2019 15:29

Za zgodą KNF i UOKiK Bank Millennium sfinalizował transakcję kupna 99,8% akcji Euro Banku za cenę 1 833 mln zł.

 

W planach jest połączenie obu banków, które mają działać pod jedną marką: Bank Millennium.

 

Fuzja prawna zaplanowana jest na wrzesień, a fuzja operacyjna (koniec marki eurobank, wystartowanie ze wspólna ofertą produktową i połączenie systemów informatycznych) ma nastąpić już w listopadzie.

 

Transakcja przyniesie Bankowi Millennium 1,4 mln nowych klientów, co pozwoli bankowi wskoczyć na szóstą pozycję pod względem liczby klientów detalicznych w Polsce.

 

Zmiana właścicielska Euro Banku nie wymaga od klientów banku podejmowania żadnych działań. Wszystkie zawarte umowy produktowe pozostają bez zmian.

Lubię

Już jest nowa Aplikacja Mobilna od Millennium

27.05.2019 13:05

Bank Millennium wydał nową aplikację mobilną. Dla klientów banku będzie udostępniana stopniowo - na razie może z niej korzystać tylko pierwsza grupa użytkowników bankowości mobilnej.

 

Nowa aplikacja kontynuuje zmiany wprowadzone z początkiem maja w bankowości internetowej banku. Podobnie jak w serwisie internetowym, na stronie głównej aplikacji znalazły się Dodatki (np. Zbiórka pieniędzy, Nadchodzące płatności, Wygodny przelew), które mają ułatwić klientowi zarządzanie pieniędzmi. Dodatki można dowolnie konfigurować, w zależności od potrzeb.

 

Wśród nowości znalazł się także dodatek Bezpłatne Konto, który stanowić ma wygodne w użyciu narzędzie przypominające o spełnieniu warunków bezpłatnego konta.

Lubię

Płątności Google Pay dostępne dla kart kredytowych ING

24.05.2019 9:58

Z Google Pay mogą już korzystać klienci, którzy posiadają w portfelu karty kredytowe ING Banku Śląskiego ((Visa i Mastercard). Do tej pory usługa była dostępna tylko dla użytkowników kart debetowych.

 

Google Pay pozwala płacić zbliżeniowo telefonem z systemem Android w sklepach i innych punktach usługowo-handlowych, a także internecie i wielu aplikacjach, np. Uber, Rossmann.

 

Usługa płatności zbliżeniowych Google Pay dostępna jest dla telefonów z systemem Android w wersji 5.0 lub nowszej.

 

Lubię| 3 osoby lubi