Finanse na żywo

Blog finansowy Marzeny Kazbieruk

3000 zł najtaniej pożyczysz w Plus Banku

pinezka

135,85 zł miesięcznie - dokładnie tyle wynosi najniższa rata kredytu dostępnego dla nowych i obecnych klientów, którzy chcą pożyczyć od banku 3000 zł na 24 miesiące. Najlepszą ofertą może się pochwalić Plus Bank.

 

Więcej o najtańszych sposobach finansowania znajdziecie w najnowszym rankingu kredytów gotówkowych.

Lubię| 17 osób lubi
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Wypłata nawet tego samego dnia, minimum formalności, możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków.
Sprawdź ofertę

Do 2,5% na lokacie w USD lub do 2% na lokacie w EUR w Getin Banku

14.02.2019 15:29

Wystartowała promocja Lokaty Powitalnej w EUR/USD w Getin Banku. Osoby, które 10 lutego 2019 r. nie posiadały w banku aktywnej lokaty w EUR lub USD, mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania:

 

Lokata Powitalna w EUR:

- 2% na lokacie 3M

- 1,7% na lokacie 6M

Lokata Powitalna w USD:

- 2,5% na lokacie 3M

- 2,2% na lokacie 6M

 

Promocja potrwa do 13 marca.

Lubię
Porównaj najlepsze kredyty
Porównaj najlepsze kredyty
0 zł za kontakt doradcy, 0 zł za poradę specjalisty, 0 zł za dopasowanie ofert
Sprawdź ofertę

Orange Finanse zmieni się w Kompakt Finanse

14.02.2019 8:25
15 kwietnia Orange Finanse zmieni nazwę na Kompakt Finanse, produkty dostarcza mBank. To finalny krok "rozwodu" między mBankiem a Orange Polska, które w ubiegłym roku zadecydowały o zakończeniu współpracy w ramach projektu Orange Finanse.
 
Od 15 kwietnia zmieni się nie tylko marka, pod którą obsługiwani będą dotychczasowi klienci, ale i adres strony (na: kompaktfinanse. pl), a aplikacja mobilna Orange Finanse przestanie działać.
 
Nie zmienią się dane do logowania do bankowości elektronicznej (loginy i hasła).
 
Jednocześnie mBank podjął decyzję o nierozwijaniu projektu Kompakt Finanse - z czasem marka zniknie z rynku. Obecni klienci OF są zachęcani do przejścia do mBanku na specjalnych warunkach. Przeniesienie produktów obędzie się za zasadzie zmiany dotychczasowych umów.
 
Umowy produktów posiadanych przez klientów OF (karty kredytowe, kredyty odnawialne, kredyty w koncie dla firm), którzy nie zdecydują się przejść do mBanku, będą stopniowo wypowiadane.
 
Umowy kredytów gotówkowych spłacanych z konta w OF pozostaną w Kompakt Finanse, ale kolejne raty klienci będą musieli spłacać na nowy numer rachunku technicznego.
 
O wszystkich zmianach bank będzie informował klientów w korespondencji.
Lubię

Walentynkowa promocja w Plusie na kartę

13.02.2019 10:25
13 lub 14 lutego (do 23:59) doładuj konto w Plusie na kartę, a otrzymasz bonus: 50% wartości doładowania.
 
Minimalna kwota zasilenia uprawniająca do skorzystania z promocji to 25 zł, z maksymalna: 99 zł. Doładowania należy dokonać na stronie Plusa, Facebooku, poprzez wybrane strony doładowań (wymienione w regulaminie promocji) lub bankowość elektroniczną wybranych banków, w tym:
 
Inteligo,
PKO BP,
Banku Pocztowego,
Santander Bank,
mBank,
 
Bank Pekao,
ING Bank Śląski,
BOŚ Bank,
BGŻ BNP Paribas,
VW Bank,
Credit Agricole,
Bank Millennium,
Getin Bank,
Raiffeisen Polbank,
Eurobanku,
Alior Bank,
T-Mobile usługi Bankowe
 
Bonus nie wpływa na ważność konta abonenckiego, a wykorzystać go można na dowolne usługi, w tym SMS-y, MMS-y i transfer danych.
Lubię

Bankowość elektroniczna Alior Banku przyjaźniejsza dla osób z niepełnosprawnością wzrokową

12.02.2019 18:00

Alior Bank uruchomił nową wersję bankowości elektronicznej, przeznaczoną dla osób niewidomych. System można obsługiwać zarówno przez przeglądarki internetowe, jak i aplikację mobilną banku (na systemy Android i iOS).

 

Nowa bankowość Alior Banku jest kompatybilna z najpopularniejszymi syntezatorami mowy przeznaczonymi dla osób z niepełnosprawnością wzrokową.

 

Żeby korzystać z udogodnień dla osób niepełnosprawnych w bankowości elektronicznej w aplikacji mobilnej, nie trzeba aktualizować systemu.

Lubię| 1 osoba lubi

0% prowizji za pożyczkę od 20 tys. zł w ING

11.02.2019 11:06

Każdy, kto zawnioskuje o pożyczkę gotówkową w kwocie od 20 tys. zł do 100 tys. zł i uzyska pozytywną decyzję kredytową, zostanie zwolniony z prowizji za udzielenie finansowania.

 

Oferta obowiązuje od 8 lutego i jest dostępna zarówno dla nowych klientów, jak i obecnych klientów banku. Promocja dotyczy pożyczek konsumenckich.

 

O pożyczkę można zawnioskować w dowolnym oddziale banku lub Internet - w tym na smartfonie w aplikacji Moje ING mobile.

Lubię

ING uruchamia pilotaż Placeme

8.02.2019 9:46
Aplikacja Placeme to usługa, która ma pomóc przedsiębiorcom i osobom, które dopiero zamierzają założyć własną firmę, w znalezieniu lokalizacji z największym potencjałem biznesowym.
 
Dzięki Placeme przedsiębiorcy będą mogli wyszukać lokal, pozyskać informacje o konkurencji działającej na danych obszarze oraz zwyczajach konsumentów, a nawet zyskają możliwość stworzenia reklamy mobilnej.
 

Podstawowe funkcje Placeme są bezpłatne.

Lubię| 3 osoby lubi

Klienci Eurobanku mogą już zbierać punkty Mastercard Priceless Specials

8.02.2019 8:12
Eurobank przystąpił do programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials. Klienci banku, którzy będą płacić za zakupy kartą debetową z logo Mastercard, będą mogli otrzymywać punkty za transakcje realizowane u ponad 70 partnerów, które następnie można wymieniać na nagrody.
 
Klientów Eurobanku, którzy przystąpią do programu do 31 marca i w tym czasie dokonają przynajmniej jednej płatności kartą na kwotę min. 20 zł, czeka dodatkowa niespodzianka - otrzymają bonus na start:
 
- dla kart Mastercard Debit Prestige: 2000 punktów powitalnych, które od razu będą mogli wymienić na 5 biletów do kina Cinema City
- dla kart Mastercard Debit: 800 punktów, które można wymienić na 2 bilety do kina
 
Promocja uwzględnia również inne nagrody, które można otrzymać z katalogu programu.
Lubię

10 zł do doładowania w promocji Orange w ING

7.02.2019 14:31
Klienci Orange na kartę, którzy do godz. 23:59 28 lutego doładują w Moim ING telefon kwotą min. 40 zł, zyskają dodatkowe 10 zł.
 
Bonus można będzie wykorzystać na dowolne usługi: rozmowy, SMS-y, MMS-y i transfer danych.
 
Promocyjne doładowanie zostanie przekazane na konto w Orange w ciągu 14 dni roboczych od doładowania telefonu.
 
Z premiowych zasileń konta skorzysta pierwsze 3000 osób, które spełnią warunki promocji.
Lubię| 2 osoby lubi

2,7% na Lokacie Bezkompromisowej w BGŻOptima

7.02.2019 13:33
BGŻOptima powrócił z promocją Lokaty Bezkompromisowej. W jej nowej odsłonie stawką są odsetki rzędu 2,7% w skali roku, które będą naliczane dla kwot od 50 tys. zł do 100 tys. zł. Okres trwania lokaty to 6 miesięcy.
 
Promocja dostępna jest dla nowych klientów, którzy otworzą Konto Indywidualne, oraz dla tych, którzy nie posiadali go w ostatnich 12 miesiącach.
Lubię| 2 osoby lubi