Finanse na żywo

Blog finansowy Marzeny Kazbieruk

3000 zł najtaniej pożyczysz w Plus Banku

pinezka

135,85 zł miesięcznie - dokładnie tyle wynosi najniższa rata kredytu dostępnego dla nowych i obecnych klientów, którzy chcą pożyczyć od banku 3000 zł na 24 miesiące. Najlepszą ofertą może się pochwalić Plus Bank.

 

Więcej o najtańszych sposobach finansowania znajdziecie w najnowszym rankingu kredytów gotówkowych.

Lubię| 17 osób lubi
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Wypłata nawet tego samego dnia, minimum formalności, możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków.
Sprawdź ofertę

Alior Bank udostępnia Profil Zaufany

7.12.2018 17:32

Klienci Alior Banku mogą już założyć Profil Zaufany za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Profil Zaufany umożliwia logowanie do ePUAP (Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej) i pozwala na załatwianie spraw urzędowych przez Internet.

Opcję założenia PZ znaleźć można w bankowości elektronicznej w zakładce eUrząd. Proces otwarcia PZ zatwierdzany jest kodem autoryzacyjnym SMS.

Lubię
Porównaj najlepsze kredyty
Porównaj najlepsze kredyty
0 zł za kontakt doradcy, 0 zł za poradę specjalisty, 0 zł za dopasowanie ofert
Sprawdź ofertę

4% na Lokacie Mobilnej w Getin Banku

4.12.2018 15:45

Getin Bank podniósł oprocentowanie Lokaty Mobilnej. Osoby, które skorzystają z oferty i założą tę dwumiesięczną lokatę w aplikacji mobilnej banku Getin Mobile, mogą liczyć na odsetki w wysokości aż 4% w skali roku.

 

Wraz z podwyżką oprocentowania bank dwukrotnie podniósł górny limit wpłaty na rachunek Lokaty Mobilnej. Teraz zdeponować na niej można do 20 000 zł.

 

Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku.

Lubię| 5 osób lubi

Nowe lokaty długoterminowe w Inbanku

29.11.2018 14:27

    Od dziś w Inbanku możemy deponować oszczędności także na dłuższe okresy. Bank poszerzył ofertę lokat o nowe okresy: 4-letni i 5-letni.

    Oprocentowanie nowych lokat w Inbanku wynosi:
    - 3,25% na lokacie 48M
    - 3,35% na lokacie 60M


    W przypadku automatycznego odnowienia lokaty bank podwyższa oprocentowanie po odnowieniu o bonus w wysokości 0,1 p.p.

    Podobnie jak w przypadku obecnych dotychczas w ofercie Inbanku lokat 6M, 12M, 24M i 36M najniższa kwota wpłaty na rachunek lokaty wynosi 5 000 zł, a najwyższa to 50 000 zł. Maksymalne saldo na wszystkich lokatach danego klienta to 400 000 zł.

Lubię| 5 osób lubi

3,5% na nowe środki w Getin Banku

22.11.2018 11:46

Dziś Getin Bank podwyższył promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Klienci, którzy posiadają lub założą konto osobiste w Getin Banku i wpłacą nowe środki na rachunek oszczędnościowy, mogą zyskać teraz już nie 3%, a 3,5% w skali roku.

 

Podwyższona stawka będzie obowiązywała przez 3 miesiące dla nowych środków do 400 000 zł.

 

Z oferty można skorzystać od dziś do 23 grudnia 2018 r.

Lubię| 4 osoby lubi

Nowość w aplikacji mBanku: dane do przelewu zeskanujesz telefonem

14.11.2018 14:39

mBank ułatwia realizowanie przelewów przez telefon. W nowej wersji aplikacji mobilnej nie trzeba już będzie samodzielnie uzupełniać formularza przelewu. Wystarczy nakierować kamerę telefonu na wydrukowaną kartkę lub ekran komputera, na którym widoczna jest faktura, a aplikacja zeskanuje dane i uzupełni w aplikacji dane do przelewu.

 

By zrealizować płatność, wystarczy już tylko ja zaakceptować, klikając "Wyślij przelew" i potwierdzając operację za pomocą kodu PIN.

 

Funkcja działa także w przypadku zlecania płatności na rzecz nowych odbiorców.

Lubię| 8 osób lubi

ING zmienia adres…

14.11.2018 14:33

…internetowy. Od wczoraj serwis WWW ING Banku Śląskiego dostępny jest na stronie ing.pl (wcześniej: ingbank.pl). Poprzednia domena będzie nadal aktywna, ale po wejściu na nią użytkownik zostanie automatycznie przekierowany na nową stronę banku.

 

Adres do logowania do bankowości elektronicznej Moje ING pozostaje bez zmian.

Lubię| 7 osób lubi

Eurobank przejdzie w ręce Millennium

6.11.2018 15:23

Wczoraj Bank Millennium i Société Générale podpisały umowę dotyczącą zakupu Euro Banku (działającego pod marką eurobank) przez Bank Millennium.

 

Fuzja obu banków zaplanowana została na drugą połowę 2019 r. Do jej przeprowadzenia niezbędne jest jeszcze uzyskanie wymaganych zgód i akceptacji.

 

Zgodnie z oczekiwaniami Banku Millennium transakcja ma przynieść bankowi 1,4 mln nowych klientów i zmniejszy udział walutowych kredytów hipotecznych w portfelu kredytowym do poziomu poniżej 25%.

Lubię| 9 osób lubi

Wyjedź do Rzymu z Alior Bankiem i Mastercard

30.10.2018 16:16

Ruszył konkurs zorganizowany przez Alior Bank i Mastercard, w którym do wygrania jest trzydniowy wyjazd do Rzymu w towarzystwie znanych blogerów:

 - Joanny Kieryk (autorki bloga modowego Plaamkaa.pl),

- autorki bloga Odslonkulture.pl,

- Ani i Marcina Nowaków (prowadzących blog podróżniczy Gdziewyjechac.pl).

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie jadedorzymu.pl i włączyć usługę karty wielowalutowej na swoim Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku.

Następnie należy napisać, z którym z trzech blogerów chce się spędzić weekend, motywując swój wybór.

 

Na wycieczki zostanie zaproszone łącznie 6 osób, które udzielą najciekawszych odpowiedz na pytanie konkursowe.

 

Lubię| 4 osoby lubi

Jutro Światowy Dzień Oszczędzania!

30.10.2018 15:07

Możliwości pomnażania pieniędzy jest wiele: lokaty, obligacje, oprocentowane konta, programy systematycznego oszczędzania, fundusze inwestycyjne etc. I choć większość Polaków ciągle preferuje lokować nadwyżki finansowe w tradycyjny i najbardziej bezpieczny sposób - na rachunkach depozytowych, to coraz więcej z nas woli obsługiwać swój kapitał nowocześnie.

 

Jak wynika z informacji podanych przez Bank Millennium, coraz chętniej naszymi oszczędnościami zarządzamy przez Internet. W III kwartale 2018 r. już blisko 90% lokat zostało założonych przez klientów Banku Millennium za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

 

Lubię| 7 osób lubi