Finanse na żywo

Blog finansowy Marzeny Kazbieruk

3000 zł najtaniej pożyczysz w Plus Banku

pinezka

135,85 zł miesięcznie - dokładnie tyle wynosi najniższa rata kredytu dostępnego dla nowych i obecnych klientów, którzy chcą pożyczyć od banku 3000 zł na 24 miesiące. Najlepszą ofertą może się pochwalić Plus Bank.

 

Więcej o najtańszych sposobach finansowania znajdziecie w najnowszym rankingu kredytów gotówkowych.

Lubię | 17 osób lubi
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Wypłata nawet tego samego dnia, minimum formalności, możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków.
Sprawdź ofertę

Bezzwrotna dotacja do kredytu na innowacje

12.10.2018 13:47

Już można składać wnioski do V konkursu na dofinansowanie projektów w ramach kredytu na innowacje technologiczne.

 

Stawką jest bezzwrotna dotacja w wysokości do 70% kosztów kwalifikowanych inwestycji (maks. 6 mln zł).

 

W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa z sektora MŚP, działające na terytorium Polski. Kredyt można przeznaczyć na wdrożenie własnej lub zakup i wdrożenie nowej technologii, która umożliwi wytworzenie nowych lub znacząco ulepszonych towarów, procesów lub usług.

 

Warunkiem uzyskania dofinansowania jest uzyskanie promesy kredytowej w wybranym banku (m.in. w Banku Millennium) oraz podpisanie umowy kredytu.

 

Konkurs potrwa do 26 kwietnia.

Lubię
Porównaj najlepsze kredyty
Porównaj najlepsze kredyty
0 zł za kontakt doradcy, 0 zł za poradę specjalisty, 0 zł za dopasowanie ofert
Sprawdź ofertę

W Pekao konto otworzysz na selfie

12.10.2018 13:35

Bank Pekao już wkrótce zrobi kolejny krok w kierunku cyfrowej transformacji. Jeszcze w tym roku bank planuje wdrożyć nowy sposób całkowicie zdalnego zakładania kont. Nowi klienci banku będą mogli otworzyć rachunek osobisty za pomocą selfie.

 

Samoobsługowa weryfikacja tożsamości w tym procesie będzie się odbywać na bazie biometrii twarzy oraz zdjęć dowodu osobistego.

Lubię | 1 osoba lubi

Promocja Jesień w Nowym M w mBanku

10.10.2018 16:37

MBank obniża marże dla osób, które skorzystają z promocji "Jesień w nowym M" i zawnioskują o kredyt hipoteczny na kwotę min. 150 tys. zł. Promocyjna marża wyniesie 1,9% (przy min. 20% wkładu własnego) lub 2% (w pozostałych przypadkach).

 

Prowizja za udzielenie kredytu została przy tym zmniejszona do 0,5%.

 

Obowiązkowym warunkiem promocji jest wykupienie polisy na życie (na min. 5 lat). Jeśli o kredyt wnioskują dwie osoby, obie muszą zostać objęte ubezpieczeniem. Co najmniej jeden z kredytobiorców powinien przy tym posiadać lub założyć konto osobiste w mBanku.

 

Promocja potrwa do 7 listopada 2018 r.

Lubię

Orange Finanse zmienia godziny przelewów SEPA

10.10.2018 12:28

Od wczoraj Orange Finanse realizuje przelewy SEPA i SWIFT na nowych warunkach. W przypadku SEPA zmienią się godziny sesji, w których pieniądze będą wysyłane do odbiorcy przelewu z konta nadawcy, będącego klientem Orange Finanse (sesje wychodzące) lub księgowane na koncie klienta Orange Finanse, który jest odbiorcą przelewu (sesje przychodzące).

 

Klienci, którzy zlecą przelew walutowy z konta w Orange Finanse do mBanku, mogą z kolei korzystać z bezpłatnej opcji SWIFT.  Przelewy SEPA pomiędzy Orange Finanse a mBankiem nie będą już dostępne.

 

Sesje wychodzące przelewów SEPA w Orange Finanse:

  • 7:45 – sesja I zmiana z 9:00
  • 11:15 – sesja II zmiana z 12:45
  • 14:45 – sesja III zmiana z 14:30


Sesje przychodzące przelewów SEPA w Orange Finanse:

  • 11:30 – sesja I zmiana z 07:45
  • 14:30 – sesja II zmiana z 12:30
  • 17:45 – sesja III zmiana z 16:15
  • 18:40 – sesja IV zmiana z 18:45
Lubię

23 waluty na karcie multiwalutowej w Alior Banku

9.10.2018 16:24

Klienci firmowi Alior Banku mogą obsługiwać za pomocą karty wielowalutowej Mastercard Debit Commercial aż 23 waluty. To pierwsza w Polsce karta płatnicza, którą można podpiąć do tak dużej liczby rachunków prowadzonych w różnych walutach.

 

Obsługiwane przez kartę waluty to: euro, dolar amerykański, funt brytyjski, korona szwedzka, korona norweska, frank szwajcarski, dolar australijski, dolar kanadyjski, korona czeska, rubel, forint, jen, lira turecka, lej rumuński, lew bułgarski, rand południowoafrykański, peso meksykańskie, kuna chorwacka, juan chiński, bat tajlandzki, szekel izraelski, dolar hongkoński i korona duńska.

 

Płacąc kartą wielowalutową w obcej walucie, jej posiadacz może realizować transakcje bez ponoszenia kosztów przewalutowania. Karta pozwala m.in. na realizowanie transakcji bezgotówkowych, wypłacanie gotówki z bankomatów i kas banków, płatności zbliżeniowe oraz na płatności na odległość typu „MOTOEC”.

 

Z oferty mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy.

Lubię

Pekao uruchamia nisko oprocentowane kredyty dla ślądkich firm

4.10.2018 15:13

Przedsiębiorcy ze Śląska mogą już skorzystać z oferty preferencyjnych kredytów, oferowanych przez Bank Pekao w ramach linii ESIF Silesia.

 

Kapitał każdego kredytu jest w połowie nieoprocentowany (tę część finansowana jest ze środków unijnych w ramach programu ESIF SILESIA). Od tej połowy kredytu nie są naliczane ani odsetki, ani nie są pobierane inne opłaty czy prowizje.

 

Maksymalna kwota kredytu to 17 250 000 , a najdłuższy dostępny okres spłaty wynosi 10 lat.

 

Oferta dostępna jest dla małych i średnich przedsiębiorców.

Lubię | 2 osoby lubi

Konta 360º Junior otworzysz on-line

27.09.2018 12:56

Bank Millennium umożliwił klientom otwarcie rachunku dla dziecka: Konta 360º Junior w procesie zdalnym (całkowicie on-line). Wystarczy zalogować się do serwisu bankowości internetowej Millenet i wybrać opcję otwarcia rachunku dla dziecka. 

 

Dziecko może od razu korzystać z konta i płacić zbliżeniowo telefonem (opcja dostępna dzięki tokenizacji karty płatniczej, czyli stworzenia jej wirtualnego odpowiednika w aplikacji mobilnej jeszcze przed fizycznym dostarczeniem karty).

Lubię

Doładowania gier w Moim ING

26.09.2018 17:05

Klienci ING Banku Śląskiego mogą już w prosty sposób doładowywać elektroniczny portfel, gry, programy i multimedia przez bankowość internetową Moje ING i aplikację mobilną.

 

Dzięki nowemu rozwiązaniu zaproponowanemu przez ING gracze mogą opłacić wybrane usługi bez podawania danych karty płatniczej.

 

Z doładowań można skorzystać w dowolnej chwili (usługa działa 24/7) - kod doładowujący wysyłany jest na adres e-mail klienta zaraz po dokonaniu doładowania.

Lubię | 3 osoby lubi

Terminal POS przez 2 lata za darmo w Banku Pekao

21.09.2018 17:58

Przedsiębiorcy, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali terminala POS, mogą skorzystać z najnowszej oferty Banku Pekao. W ramach promocji firmy mogą uzyskać do 3 terminali POS całkowicie za darmo przez 24 miesiące.

 

Oprócz samych terminali bank zapewnia dodatkowo szereg darmowych usług, takich jak: instalacja terminali, ich serwis czy szkolenia.

 

Nowi klienci, którzy otworzą jednocześnie Konto Przekorzystne Biznes, mogą liczyć na bonusowe 100 zł. Podstawowym warunkiem uzyskania premii jest przyjmowanie w ciągu 3 kolejnych miesięcy płatności za pomocą terminala na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Lubię