Finanse na żywo

Blog finansowy Marzeny Kazbieruk

3000 zł najtaniej pożyczysz w Plus Banku

pinezka

135,85 zł miesięcznie - dokładnie tyle wynosi najniższa rata kredytu dostępnego dla nowych i obecnych klientów, którzy chcą pożyczyć od banku 3000 zł na 24 miesiące. Najlepszą ofertą może się pochwalić Plus Bank.

 

Więcej o najtańszych sposobach finansowania znajdziecie w najnowszym rankingu kredytów gotówkowych.

Lubię| 18 osób lubi
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Szybka pożyczka w PKO Banku Polskim
Wypłata nawet tego samego dnia, minimum formalności, możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków.
Sprawdź ofertę

Wizytówki na start dla nowych klientów Idea Banku

wczoraj, 14:40
Nowi klienci, którzy założą konto Firma To Ja, otrzymają od Idea Banku prezent: 100 sztuk wizytówek wydrukowanych wedle własnego projektu.
 
Wzór wizytówki można wybrać spośród tysiąca propozycji zamieszczonych na stronie internetowej dostawcy lub stworzyć samemu, za pomocą kreatora online.
 
Zamówienie może zostać zrealizowane nawet w 24 godziny od złożenia dyspozycji.
 
Lubię
Porównaj najlepsze kredyty
Porównaj najlepsze kredyty
0 zł za kontakt doradcy, 0 zł za poradę specjalisty, 0 zł za dopasowanie ofert
Sprawdź ofertę

Chmura Faktur – szybkie fakturowanie w Idea Cloud

18.04.2019 13:32
W bankowości internetowej dla przedsiębiorców Idea Cloud pojawiła się nowa usługa: Chmura Faktur Tax Care, dzięki której za pomocą jednego logowania przedsiębiorcy mogą zarządzać zarówno rachunkiem firmowym, jak i dokumentami księgowymi.
 
Chmura Faktur to bezpłatne narzędzie, ułatwiające wymianę, przechowywanie i wyszukiwanie dokumentów finansowych.
 
Użytkownicy Chmury Faktur mogą za pomocą kilku kliknięć wystawić i wysłać kontrahentowi fakturę, a także wygenerować plik JPK_VAT i JPK_FA lub wysłać dokumenty do rozliczenia do biura rachunkowego.
Lubię

BPS wycofuje kody jednorazowe i token

16.04.2019 16:47
Tylko do 4 maja klienci Banku BPS będą mogli autoryzować operacje w bankowości elektronicznej za pomocą karty jednorazowych kodów autoryzacyjnych i tokenów.
 
Od 5 maja przelewy i inne operacje będzie można zatwierdzać tylko przy użyciu kodów SMS i powiadomień PUSH (poprzez aplikację mobilną).
 
Jednocześnie od dnia 5 maja wszystkie autoryzacje dyspozycji składanych przez bankowość elektroniczną będą potwierdzane nie tylko jednorazowym kodem autoryzacyjnym, ale dodatkowo kodem uwierzytelniającym. To kod składający się z 4 znaków, który każdy użytkownik bankowości zdefiniuje w systemie.
Lubię

Asystent Google obsłuży użytkowników Mojego ING

9.04.2019 14:36

ING Bank Śląski jako pierwszy bank w Polsce udostępnił swoim klientom, którzy korzystają z aplikacji mobilnej Moje ING, możliwość głosowej obsługi wybranych funkcji przy pomocy Asystenta Google.

 

Korzystając z Asystenta, klienci banku mogą zapytać aplikację o saldo rachunku, kod BLIK lub zlecić wykonanie szybkiego przelewu między kontami należącymi do użytkownika.

Lubię

Stylowe zakupy z Bankiem Millennium

9.04.2019 10:52

Już za tydzień, 12 kwietnia, po raz kolejny rozpocznie się wiosenna akcja zniżkowa Stylowe Zakupy. W ciągu kilku dni klienci ok 12 tysięcy sklepów w całej Polsce będą mogli zrobić zakupy z dużymi rabatami.

 

Stylowe Zakupy to:

- 3 dni zniżek w sklepach stacjonarnych,

- 5 dni promocji w sklepach online,

- 9 dni zniżek na usługi.

 

Na dodatkowe rabaty mogą liczyć klienci Banku Millennium, którzy będą w tym czasie płacić za zakupy kartą kredytową Millennium Impresja lub Millennium Alfa (RRSO 14,19%) oraz korzystające z aplikacji zakupowej goodie. Zwrot części wydatków dokonanych wskazanymi kartami u ich partnerów łączy się z innymi rabatami.

 

 

Lubię| 1 osoba lubi

Pensja na już w ING

2.04.2019 13:18

ING zachęca swoich klientów do korzystania z "Pensji na już" - to rodzaj nieoprocentowanego limitu zadłużenia w koncie, udzielanego na 15 dni. Kwota dostępnego limitu sięga od 500 zł do 3500 zł.

 

Bank pobiera jednorazową opłatę za udzielnie limitu, która wynosi 40 zł.

 

Wniosek o udzielenie limitu można złożyć w Moim ING, oddziałach banku lub za pośrednictwem infolinii.

Lubię| 1 osoba lubi

Alior Bank wprowadza Pożyczkę z Mikrokosztami

1.04.2019 13:06

Nawet 200 000 zł można uzyskać na specjalnych warunkach w ramach najnowszej oferty kredytowej Alior Banku.

 

Obecna w ofercie banku od dziś Pożyczka z Mikrokosztami dostępna jest dla wszystkich: nowych i obecnych klientów, którzy poszukują zastrzyku gotówki.

 

Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel, a jej koszt to średnio tylko 6 zł za każde pożyczone 1000 zł.

 

Dostępny okres spłaty sięga od 2 do 5 lat. Szczegóły oferty na stronie internetowej i w oddziałach Alior Banku.

Lubię| 3 osoby lubi

Wiosenna wyprzedaż kredytów hipotecznych w ING

29.03.2019 16:10

ING Bank Śląski rusza z wiosenną wyprzedażą hipotek. W ramach nowej oferty klienci będą mogli uzyskać kredyt na dom lub mieszkanie na preferencyjnych warunkach. Do wyboru są dwa warianty cenowe kredytu z oprocentowaniem zmiennym:

 

- Łatwy start: 0% prowizji i marża 1,8%,
- Lekka rata: 1,65% prowizji i marża 1,65%.

 

Wniosek o kredyt można złożyć bez wychodzenia z domu. W skompletowaniu dokumentów pomoże specjalista banku podczas rozmowy telefonicznej - papiery można przesłać online. Tym sposobem do oddziału banku można przyjść tylko raz - na podpisanie umowy.

 

 

Lubię| 3 osoby lubi

Bank BGŻ BNP Paribas zmienia nazwę

28.03.2019 16:10

1 kwietnia nastąpi kolejny etap fuzji banków BGŻ BNP Paribas i Raiffeisen Polbanku. Od tego dnia banku będą funkcjonować pod nową, globalną marką: BNP Paribas.

 

Zmiany wizerunkowe banku nie wpłyną na zawarte dotychczas umowy depozytowe i kredytowe. Nie zmienią się numery rachunków, loginy i hasła do logowania do bankowości elektronicznej, ale zmieni się adres strony internetowej banku. Od kwietnia domeną banku będzie: bnpparibas.pl.

Lubię| 2 osoby lubi