09.12.2009, 14:05

Bank Pocztowy: Świąteczna promocja kredytu gotówkowego

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Dotacje z Unii Europejskiej na rozwijanie biznesowych pomysłów to marzenie niejednego przedsiębiorcy. Wystarczy przecież odstać swoje w kolejce, złożyć wniosek, otrzymać grant i jechać na Malediwy? Rzeczywistość jest niestety dużo mniej przyjemna. Uchylamy rąbek dotacyjnej tajemnicy.

Decyzję kredytową, pozytywną, negatywną lub warunkową, dostaje się on-line w ciągu kilku minut od złożenia wniosku. Przy kwotach kredytu do 5 tys. zł, do uzyskania kredytu wystarczy najczęściej dowód osobisty. W innych przypadkach należy przedstawić wymagane dokumenty, m.in. zaświadczenie o zarobkach.

 
Wniosek o kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym możesz złożyć tutaj>>
 
Kredyt Raz Dwa można przeznaczyć na dowolny cel. Kwota kredytu jaką można uzyskać wynosi od 500 zł do 100 tys. zł- kredyt na oświadczenie można uzyskać do kwoty 5 tys. złotych. Okres kredytowania wynosi od 6 do 84 miesięcy- kredyt na oświadczenie można uzyskać na okres maksymalnie do 36 miesięcy. O jeden kredyt mogą wnioskować dwie osoby. Minimalne wymagane dochody wynoszą 677 zł netto.
 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (09.12.2009).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2770 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora