06.09.2018, 13:28

Ubezpieczenie Dziecka Bez Przerwy w ING już od 50 zł

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Ubezpieczenie Dziecka Bez Przerwy w ING już od 50 zł

W ofercie ING Banku Śląskiego zagościła nowa polisa: Ubezpieczenie Dziecka Bez Przerwy, które ma stanowić korzystniejszą alternatywę dla zwykłych ubezpieczeń szkolnych. Polisa działa także w wakacje, a roczna składka wynosi już od 50 zł.

Ubezpieczenie Dziecka Bez Przerwy ma tę przewagę nad standardowymi polisami szkolnymi, że ochroną otacza dziecko przez cały rok - także w wakacje. Ubezpieczenie działa 365 dni w roku, zarówno w szkole, jak i poza nią. Umożliwia nie tylko uzyskanie odszkodowania w razie wypadku, ale dodatkowo pomaga w powrocie do zdrowia.

Polisę można wykupić przez Internet dla maksymalnie dziesięciorga dzieci w wieku 3-19 lat. Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy, po tym czasie będzie możliwość przedłużenia polisy na kolejny rok. Składkę ubezpieczeniową należy opłacić on-line zaraz po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia.

Polisa została przygotowana we współpracy z Nationale-Nederlanden.

3 warianty ochrony

Polisa dostępna jest w trzech wariantach, a każdy z nich różni się ceną i zakresem ochrony:

  • Standard (cena: 50 zł za rok): zapewnia świadczenie w wysokości 900 zł za każde zdarzenie typu złamanie np. ręki lub nogi, niezależnie od ich liczby. Przykładowo: jeśli podczas wypadku dziecko złamie rękę i nogę, ubezpieczyciel wypłaci 1800 zł,
  • Optimum (cena: 75 zł za rok): gwarantuje wypłatę świadczenia w kwocie 900 zł za każde złamanie, skręcenie lub zwichnięcie,
  • Premium (cena: 125 zł za rok): zapewnia najszerszy zakres ochrony – w tym przypadku 900 zł zostanie wypłacone za każde złamanie, skręcenie, zwichnięcie, ranę wymagającą szycia, uraz, a w przypadku oparzenia wysokość świadczenia wyniesie 3000 zł.

Dodatkowa pomoc w powrocie do zdrowia

Do każdego z wymienionych wariantów można dokupić opcje dodatkowe, dzięki którym można otrzymać kompleksowe wsparcie:

  • pakiet "Opieka po wypadku" (cena: +25 zł za rok) - zapewnia m.in. dostęp do korepetycji, wizyt domowych lekarza, transportu oraz dostawy leków,
  • pakiet "Opieka medyczna" (cena: +60 zł za rok) - pozwala na przeprowadzenie bezpłatnych badań, zabiegów ambulatoryjnych, rehabilitacji, wizyt u specjalistów.

50 zł na zakupy sportowe

W ramach promocji nowego ubezpieczenia do końca października będą dostępne specjalne bonusy dla klientów. Osoby, które wykupią Ubezpieczenie Dziecka Bez Przerwy (w dowolnym wariancie), otrzymają od Nationale Nederlanden bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Decathlon.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (06.09.2018).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
1004 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum
Forum o lokatach
Pieniądze na edukację dziecka 13.8.2014 18:35 przez:
unforgettable

forum o lokatach

Forum o ubezpieczeniach
Ubezpieczenie dziecka na koloniach 11.6.2015 16:05 przez:
Gracjal
Wakacyjne ubezpieczenie dziecka 1.7.2014 12:44 przez:
JadwigaS

forum o ubezpieczeniach