O ubezpieczeniach

2014-01-07
Cena ubezpieczenia jachtu

Nie mamy dobrych wiadomości dla właścicieli jachtów poszukujących ubezpieczenia dla statku. Niestety, towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące produkty dla tego typu sprzętów można policzyć w Polsce na palcach jednej ręki. Firmy oferują klientom zróżnicowane ceny oraz zakres prezentowanych usług.

www.comperia.pl
2014-01-07
Czy ubezpieczenie roweru się opłaca?

Posiadacze rowerów mogą skorzystać z różnych form ubezpieczenia od obrażeń, utraty pojazdu czy krzywd wyrządzonych osobom trzecim. Co zapewniają poszczególne rodzaje ubezpieczeń oraz czy są opłacalne?

www.comperia.pl
2013-12-31
Poznaj koszty ubezpieczenia ciągnika siodłowego

Jeśli czeka nas konieczność ubezpieczenia ciągnika siodłowego, warto poznać i porównać koszty wykupienia odpowiedniej polisy OC i AC. Wyszukanie najlepszej oferty może wydawać się niezbyt proste, ale stosując się do kilku zaleceń, każdy może się nauczyć, na co warto zwracać uwagę przy wyborze ubezpieczyciela.

www.comperia.pl
2013-12-27
Pułapki ubezpieczenia biletu lotniczego

Ubezpieczenie biletu lotniczego nie zawsze się opłaca. Kiedy warto się na nie decydować, a kiedy tej opcji lepiej zrezygnować?

www.comperia.pl
2013-12-23
Od czego chronią ubezpieczenia lotnicze?

By zabezpieczyć się przed stratami spowodowanymi odwołaniem lotu lub kradzieżą bagażu na lotnisku, warto zaopatrzyć się w ubezpieczenie lotnicze. Zobacz, co dzięki niemu możesz zyskać.

www.comperia.pl
2013-12-23
Czy warto ubezpieczać bagaż?

Ubezpieczenie bagażu z pozoru wydaje się niepotrzebnym wydatkiem - nikt w końcu z góry nie zakłada, że w podróży zaginie akurat jego walizka. Czasem jednak warto zabezpieczyć się na taką ewentualność.

www.comperia.pl
2013-12-23
Gdzie zdobyć tanie ubezpieczenie flotowe?

Wystarczy już pięć aut w firmie, aby móc wykupić ubezpieczenie flotowe. Sprawdź, kto może się o nie ubiegać i jakie wymagania należy spełnić, by je otrzymać.

www.comperia.pl
Najnowsze porady