O ubezpieczeniach

2014-08-13
Sposoby na zniżki w cenie autocasco

Zniżki w cenie autocasco to dość często stosowane rozwiązanie przy ubezpieczeniach komunikacyjnych.

www.comperia.pl
2014-08-13
Czego nie obejmuje autocasco?

Ubezpieczenie AC (autocasco) ma zapewnić ubezpieczonemu kierowcy pokrycie kosztów w przypadku naprawy auta lub jego kradzieży. Warto wiedzieć, czego nie obejmuje autocasco.

www.comperia.pl
2014-08-12
Co daje Ubezpieczenie Murów w Liberty Direct?

Ubezpieczenie Murów w Liberty Direct daje zainteresowanym dodatkową gwarancję w ramach ubezpieczenia mieszkaniowego. Zabezpiecza ono ewentualne roszczenia związane z koniecznością pokrycia wydatków będących wynikiem szkód powstałych nie na wyposażeniu mieszkania lub domu, ale na jego konstrukcji oraz większości elementów budowlanych związanych z nieruchomością. 

www.comperia.pl
2014-08-11
Kto obowiązkowo musi wykupić OC?

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej. Są sytuacje, gdy jest ono konieczne. Niektóre grupy zawodowe również powinny wykupić takie ubezpieczenie. Kto zatem obowiązkowo musi wykupić OC?

www.comperia.pl
2014-08-08
Jak obniżyć wysokość składki AC?

Obniżenie składki AC jest możliwe do uzyskania. Wystarczy tylko wiedzieć, co należy w tym kierunku zrobić, by osiągnąć cel - zmniejszyć koszty ubezpieczenia.

www.comperia.pl
2014-08-08
Od czego zależy wysokość odszkodowania z AC?

Ubezpieczenie AC jest dobrowolne i... dość kosztowne. Wysokość składki ubezpieczeniowej w przypadku poszczególnych ubezpieczonych może się drastycznie różnić. Od czego więc zależy cena autocasco?

www.comperia.pl
2014-08-07
Konsumpcja sumy ubezpieczenia działa na niekorzyść ubezpieczonego

Konsumpcja sumy ubezpieczenia jest kwestią, o której każdy ubezpieczony powinien pamiętać. Jeśli nie będziemy świadomi tego, jak działa, może się okazać, że odszkodowanie nie będzie na tyle wysokie, by pokryć poniesione przez nas straty w wyniku zdarzenia obejmowanego w polisie AC.

www.comperia.pl
2014-08-07
Na odszkodowanie z polisy AC trzeba poczekać

Na wypłatę odszkodowania z polisy AC czasem trzeba, niestety, poczekać. Jak długo ubezpieczyciel może zwlekać z wypłatą pieniędzy?

www.comperia.pl
2014-08-06
AXA DIRECT ułatwia odnawianie polis przez Internet

Zakup polisy ubezpieczeniowej - bez względu na jej rodzaj - niesie za sobą konieczność poczynienia pewnych kroków. Nie inaczej jest z procedurą przedłużania umowy. W gąszczu podobnych do siebie ofert zdecydowanie większe szanse na sukces mają te firmy ubezpieczeniowe, które - tak jak AXA Direct - umożliwiają odnawianie polis ubezpieczeniowych przez Internet.

www.comperia.pl
2014-08-06
Przed wyjazdem na wakacje ubezpiecz się!

Wakacje to czas urlopów, letniego wypoczynku i wyjazdów turystycznych. Niestety zbyt często urlopowicze zapominają o ubezpieczaniu tak mile spędzanego czasu.

www.comperia.pl
2014-08-06
Wybieramy najlepsze ubezpieczenie samochodu

Posiadanie auta wiąże się z wieloma wydatkami. Jednym z nich jest obowiązkowe w Polsce ubezpieczenie OC, czyli polisa gwarantująca spokój finansowy w przypadku spowodowania przez właściciela pojazdu wypadku lub kolizji.

www.comperia.pl
2014-08-05
Zgłaszamy szkodę z ubezpieczenia assistance w Liberty Direct

Zgłaszanie szkody z ubezpieczenia assistance w Liberty Direct jest dziecinnie proste. Wystarczy zastosować się do kilku wytycznych.

www.comperia.pl
2014-08-05
Kilka porad dla nabywców ubezpieczeń komunikacyjnych

Rynek ubezpieczeń komunikacyjnych jest jednym z największych w Polsce. Obecnie polis dotyczących ubezpieczenia samochodu jest zawartych około 20 milionów.

www.comperia.pl
2014-08-05
Na czym polega assistance przy kredytach?

Usługa assistance jest powszechnie znana jako dodatkowy pakiet do ubezpieczenia samochodowego AC. W ciągu ostatnich kilku lat jest coraz częściej dodawana do produktów finansowych.

www.comperia.pl
2014-08-04
Psa też warto ubezpieczyć

Rynek ubezpieczeniowy w naszym kraju nieustannie się rozwija. Nie jest już żadną niespodzianką ubezpieczenie siebie, partnera, dzieci, domu czy samochodu. Dla wielu osób nowością pozostaje jednak polisa ubezpieczająca czworonoga.

www.comperia.pl
2014-08-04
Ile zarobisz na odszkodowaniu z polisy AC?

Polisa AC, choć nie najtańsza, w razie wypadku lub kolizji spowodowanej przez ubezpieczonego staje się niezwykle przydatna. Na jakie odszkodowanie w jej przypadku możemy jednak liczyć?

www.comperia.pl
2014-08-01
Jak oszczędzać na czarną godzinę?

Gdyby zaszła konieczność utrzymania się tylko z własnych oszczędności, to połowa naszych rodaków – według tego, co zadeklarowali - utrzymałaby się przez ponad miesiąc, a co dziesiąty Polak tylko przez tydzień. Jak więc oszczędzać na czarną godzinę?

www.comperia.pl
Najnowsze porady