04.06.2015, 15:55

Najlepsze lokaty bez konta

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Najlepsze lokaty bez konta

Na rynku znajdziemy wiele produktów, które pozwalają na efektywne oszczędzanie. Wśród nich najpopularniejsze są lokaty, dostępne także w opcji bez konieczności zakładania konta osobistego w danym banku. Sprawdź, które z nich przyniosą Ci obecnie największe zyski.

Lokata to bardzo dobry sposób na oszczędzanie pieniędzy. Oczywiście warunkiem jest znalezienie produktów oferujących wysokie oprocentowanie. Choć w obecnych czasach ze względu na sytuację makroekonomiczną nie można liczyć na wysokie zyski z depozytów, to mimo wszystko na rynku da się znaleźć produkty gwarantujące godziwe przychody.

Poniżej prezentujemy najlepsze lokaty bez konta, czyli takie, które możemy założyć bez konieczności zakładania ROR-u w banku, który je proponuje.

Lokata Happy: 4%

Lokata Happy to produkt oferowany przez Idea Bank. Możemy ją założyć na okres 3 miesięcy na maksymalną kwotę 10 tys. zł przy oprocentowaniu 4% w skali roku. Ma ona charakter odnawialny, choć już na warunkach standardowej lokaty. Oferta jest skierowana tylko do nowych klientów. Umowę depozytu możemy zawrzeć przez Internet, telefon lub w oddziale banku.

SK Bank: 3,9%

Tym razem mamy coś dla osób, które chcą ulokować swoje oszczędności na dłużej. SK Bank oferuje lokatę na 5 lat z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 3,9%. Depozyt można założyć w oddziale banku. Zerwanie umowy przed terminem niestety skutkować będzie utratą całości odsetek. Co istotne, nie ma ograniczenia w zakresie maksymalnej kwoty wpłaty.Minimalna to tylko 500 zł.

Lokata na Start: 3,5%

GetinOnline przygotował dla swoich klientów lokatę na okres 2 miesięcy. Maksymalnie możemy złożyć na niej 10 tys. zł. Oprocentowanie, jakie uzyskamy to 3,5% w skali roku. Produkt możemy założyć telefonicznie lub przez Internet. Co ciekawe, zerwanie lokaty nie oznacza utraty odsetek już wypracowanych.

Gdy możemy pozwolić sobie na zamrożenie kapitału na dłuższy okres, możemy również wybierać wśród pozostałych wysoko oprocentowanych propozycji SK Banku oraz Santander Consumer Banku. Ten drugi oferuje nawet 3% rocznie przy umowie na 3 lata.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (04.06.2015).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
895 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum