16.03.2015, 15:31

TOP 4 lokat na 6 miesięcy: marzec 2015

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 10     / 10 (oddano 2 głosów)

TOP 4 lokat na 6 miesięcy: marzec 2015

Spadające stopy procentowe sprawiają, że klienci mogą liczyć na coraz niższe zyski z depozytów bankowych. Tym razem postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć lokatom zakładanym na okres 6 miesięcy.

Czas świetności rynku lokat bankowych minął, choć - miejmy nadzieję - wysokie zyski jeszcze będą osiągalne. Sprawdźmy, ile obecnie można zarobić na 6-miesięcznych depozytach.

SK Bank - eLokata24

Nasze zestawienie otwiera oferta SK Banku, w ramach której możemy liczyć na 3,3 proc. zysk (w skali roku). Jest to oferta skierowana do wszystkich klientów, gdyż nie wymaga od nas zakładania konta osobistego, a założyć można ją łatwo, przez Internet. Co więcej, bank nie ogranicza nas w ilości otwartych depozytów. Jedyną wadą może być wysoki próg minimalny, wynoszący aż 3 000 zł, przy braku górnej granicy kwotowej. Oprocentowanie lokaty jest zmienne.

BIZ Bank - Lokata BIZ PRO

Produkt BIZ Banku zapewnia 3-proc. zysk. Charakteryzuje się niską - 1 000 zł - kwotę minimalną. Górna granica wpłaty nie jest określona, choć istotnym ograniczeniem może być konieczność założenia lub posiadania konta osobistego. Oprocentowanie lokaty jest stałe.

Meritum Bank - Meritum Zysku w Internecie

3-procentowy zysk gwarantuje też Meritum Bank na swojej internetowej lokacie. W tym przypadku nie musimy zakładać rachunku osobistego, a depozyt otworzymy już od 1 000 zł. Zerwanie lokaty, podobnie jak w poprzednich przypadkach, będzie wiązało się z utratą odsetek. Depozyt z podobnym oprocentowaniem w Meritum Banku można też założyć w oddziale.

Getin Online - Lokata Jak Marzenie i Getin Banku - e-Lokata Prosty Zysk

Nasze zestawienie zamykają dwie lokaty z oprocentowaniem na poziomie 2,9 proc. w skali roku.

Lokata Jak Marzenie Getin Online to produkt dostępny telefonicznie i przez Internet, bez wymogu zakładania lub posiadania konta. Przedział kwotowy depozytu to od 1 000 do aż 1 000 000 zł.

Sprawdź też: Gdzie lokować pieniądze, żeby nie stracić?

E-Lokata Prosty Zysk Getin Banku można założyć w kwocie już od 500 zł (maksymalnej granicy kwotowej nie ma). Niestety, trzeba w tym celu posiadać lub założyć konto osobiste w banku. Depozyt można założyć tylko drogą internetową.

W zestawieniu ujęte zostały oferty 6-miesięcznych lokat z najwyższym w poszczególnych bankach oprocentowaniem.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (16.03.2015).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
1000 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora