19.12.2014, 10:49

Lokata Extra pod choinkę w Meritum Banku najlepsza na rynku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 8     / 10 (oddano 2 głosów)

Lokata Extra pod choinkę w Meritum Banku najlepsza na rynku

Meritum Bank włączył do swojej oferty Lokatę Extra pod choinkę. Oprocentowanie 4-miesięcznej lokaty wynosi 3,7 proc., co stawia depozyt na czele rankingu lokat na taki okres.

Lokata Extra pod choinkę została zaproponowana zarówno klientom Meritum Banku (osobom posiadającym tu konta czy lokaty) jak i osobom „z zewnątrz”. Na depozycie można ulokować środki od 1 tys. zł. Bank nie określił maksymalnej kwoty lokaty. Koniecznie jednak muszą to być tzw. nowe środki, czyli stanowiące nadwyżkę ponad to, co deponent posiadał w Meritum Banku do 30 listopada br. (oraz ponad środki pochodzące z lokat kończących się w grudniu br.).

Lokatę Extra pod choinkę można założyć z poziomu strony internetowej banku - z formularza dla „obcych” klientów” bądź poprzez system bankowości internetowej dla klientów Meritum Banku. Ci drudzy lokatę otworzą także z poziomu aplikacji Meritum Bank Mobilny. Do założenia lokaty NIE JEST potrzebna wizyta w oddziale ani podpisywanie umów przy kurierze.

Depozyt można otworzyć na okres 3 miesięcy, 4 miesięcy albo 6 miesięcy. Szczególnie atrakcyjna jest lokata 4-miesięczna – oprocentowanie 3,7 proc. to obecnie absolutny rekord rynkowy jeśli chodzi o depozyty na ten okres. Jednak lokaty na kwartał i pół roku, oprocentowane kolejno na poziomie 3,5 proc. i 3,4 proc., również należą do czołówki najlepszych depozytów w kraju.

Lokatę Extra pod choinkę można założyć do 23 grudnia br.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (19.12.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
50 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora