25.08.2014, 15:18

Top 3 najbardziej opłacalnych lokat na 6 miesięcy: sierpień 2014

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 9     / 10 (oddano 1 głosów)

Top 3 najbardziej opłacalnych lokat na 6 miesięcy: sierpień 2014

W sierpniu czeka nas całkiem interesujący wybór lokat bankowych. Warto więc rzucić okiem na oprocentowanie, jakie gwarantują.

Banki przygotowały w sierpniu ciekawy zestaw lokat bankowych na okres 6 miesięcy, dzięki którym możemy liczyć na całkiem ciekawe zyski. Rzućmy okiem o jakie propozycje dokładnie chodzi.

W pierwszej kolejności warto spojrzeć na Lokatę Internetową w Plus Banku. Ten produkt ma charakter odnawialny i nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami, jeśli chodzi o wpłacaną kwotę. Minimalna kwota wpłaty to jedynie 1000 zł. Lokatę zakładamy przez Internet. Jeśli zdecydujemy się na zerwanie jej przed upłynięciem terminu, to tracimy częściowo odsetki. Lokata Plus Banku nie wiąże się z koniecznością zakładania konta. Oprocentowanie tego produktu to 3,55 proc.

Równie ciekawie przedstawia się sześciomiesięczna lokata w BOŚ Banku. Produkt nosi nazwę EKOLokata Zielona. Jest to produkt odnawialny, który możemy założyć w oddziale lub przez Internet. Możemy na niej zarabiać nawet przy niskich kwotach wpłaty. Jeśli chodzi o maksymalną kwotę, to została ograniczona do 100 tys. zł. Oprocentowanie EKOLokaty Zielonej to 3,50 proc. w skali roku.

Ciekawą propozycję oferuje nam także BIZ Bank w ramach Smart Lokaty. Jest to lokata z oprocentowaniem 3,7 proc. w skali roku. Ten produkt nie ma ograniczeń co do wpłaconej kwoty i ma charakter odnawialny. Lokatę możemy założyć przez Internet, telefonicznie lub w oddziale. Aby korzystać z tej lokaty, nie trzeba zakładać konta osobistego.  

Reasumując, w sierpniu znajdziemy całkiem sporo ciekawych propozycji, jeśli chodzi o lokaty sześciomiesięczne. Może to jest ten moment, kiedy warto zacząć sprawniej oszczędzać?

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (25.08.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
943 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum
Forum finansowe dla firm
koszty promocji firmy 12.6.2014 15:25 przez:
Morfee

forum finansowe dla firm