29.07.2014, 13:29

Najlepsze lokaty 3-miesięczne: lipiec 2014

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 7     / 10 (oddano 1 głosów)

Najlepsze lokaty 3-miesięczne: lipiec 2014

Dynamiczne zmiany w ofertach lokat bankowych sprawiają, że osoby zamierzające zainwestować swoje oszczędności mają do wyboru kilka naprawdę interesujących propozycji, zwłaszcza w zakresie lokat 3-miesięcznych.

Oferty lokat bankowych w ostatnim czasie ulegają dość dynamicznym zmianom, ale też zapewniają coraz to korzystniejsze warunki. Tym razem bierzemy pod lupę propozycje lokat 3-miesięcznych i korzystając z porównywarki finansowej Comperia.pl, szukamy najatrakcyjniejszych ofert.

Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się propozycja Idea Banku i Lokata HAPPY. Oferuje ona ponadprzeciętne zyski na poziomie 5 proc. i od razu zaznaczamy, że w lipcu znalezienie atrakcyjniejszej oferty na wskazany okres będzie wręcz niemożliwe. Oczywiście propozycja ta ma swoje wady i zalety. Na plus należy zaznaczyć niską minimalną kwotę lokaty, wynoszącą zaledwie 1000 zł. Ponadto klienci deponujący środki na lokacie nie muszą zakładać konta osobistego w banku, a sama oferta dostępna jest nie tylko w oddziale, ale też w Internecie i na infolinii banku. Minusem jest natomiast fakt, iż oferta skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych klientów, a maksymalna kwota nie może przekroczyć 10 000 zł. Po upływie 3 miesięcy lokata jest odnawiana automatycznie, jednak na warunkach Lokaty Standardowej.

Podobną ofertę - z oprocentowaniem 5 proc. - proponuje także Meritum Bank w Lokacie na Start. Różnica polega na czasie trwania umowy, który w tym przypadku wynosi 2 miesiące. Minusem jest to, że depozyt mogą założyć jedynie nowi klienci banku, którzy zdecydują się na założenie konta osobistego. Maksymalnie złożyć można w ramach tego produktu 10 000 zł.

Kolejną ciekawą propozycją, jednak ze znacznie bardziej ograniczonym dostępem jest Lokata mobilna banku Millennium. Posiadacze kont 360

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (29.07.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
873 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum