O leasingu

2014-03-26
Która firma udzieli leasingu 6-letniego samochodu?

Czasami zakup nowego auta, nawet finansowanego leasingiem lub kredytem, okazuje się dla nas zbyt drogi. W takiej sytuacji idealny byłby leasing auta używanego, jednak czy firmy leasingowe sfinansują auto 6-letnie?

www.comperia.pl
2014-03-26
Lekarz może wziąć w leasing nie tylko samochód

Raiffeisen-Leasing Polska przygotował atrakcyjną propozycję dla lekarzy. W ramach niej mogą oni skorzystać z leasingu, który dotyczy nie tylko samochodów.

www.comperia.pl
2014-03-24
Na czym polega wynajem długoterminowy w leasingu?

Wynajem długoterminowy w leasingu to interesujące rozwiązanie oferowane przez PKO Leasing. Na czym dokładnie polega?

www.comperia.pl
2014-03-21
Oferty leasingu też można negocjować

Osoby, które chcą negocjować ofertę leasingu powinny zadbać o otrzymanie przynajmniej kilku propozycji od podmiotów finansujących, co pozwoli wyłonić te oferty i firmy, z którymi warto negocjować oraz pozwoli na wybranie opcji najtańszej.

www.comperia.pl
2014-03-20
Czym jest tarcza podatkowa w leasingu?

Leasing operacyjny niesie ze sobą wiele korzyści finansowych (stricte podatkowych). Są one ogólnie określane mianem tarczy podatkowej.

www.comperia.pl
2014-03-19
Jak nie stracić na zakupie Hondy w leasingu?

Leasing potrafi być bardziej interesującym rozwiązaniem niż kredyty bankowe dla przedsiębiorców poszukujących wsparcia finansowego. Poniżej sprawdzamy, jak skorzystać z leasingu, by nie stracić na zakupie auta marki Honda.

www.comperia.pl
2014-03-19
W leasing możesz też wziąć sprzęt IT

Leasing najczęściej kojarzy się z finansowaniem pojazdów. W praktyce leasing to rozwiązanie pozwalające na zakup nie tylko samochodów, ale także sprzętu informatycznego.

www.comperia.pl
2014-03-19
Dokumenty firmowe obowiązkowe przy leasingu

Jeśli chcemy skorzystać z możliwości, jakie daje leasing, musimy najpierw przedstawić firmie leasingowej odpowiedni zestaw dokumentów. Które z nich będą obowiązkowe?

www.comperia.pl
2014-03-19
Oferta specjalna leasingu dla prawników w Raiffeisen Leasing

Raiffeisen Leasing to znana firma leasingowa, która cieszy się dużą popularnością na polskim rynku usług finansowych. W swojej ofercie ma również specjalną ofertę skierowaną do prawników.

www.comperia.pl
2014-03-19
Klienci indywidualni przekonują się do leasingu

Leasing to bardzo interesujący produkt finansowy, który umożliwia łatwe i szybkie nabywanie określonych dóbr. Te zalety sprawiają, że coraz więcej Polaków przekonuje się do leasingu także konsumenckiego.

www.comperia.pl
2014-03-18
Osoby fizyczne też mogą korzystać z leasingu samochodu osobowego

Dzięki pozytywnym zmianom w polskim prawie osoby fizyczne mają możliwość korzystania z leasingu samochodu osobowego.

www.comperia.pl
2014-03-17
Zalety leasingu konsumenckiego

Leasing konsumencki to skierowane do osób fizycznych wygodne i przede wszystkim szybkie rozwiązanie pozwalające na sfinansowanie zakupu samochodu.

www.comperia.pl
2014-03-14
Kiedy można wykupić auto leasingowane?

Kiedy kończy się okres leasingu, warto pomyśleć o wykupieniu auta. Należy przy tym podjąć decyzję, czy wykupić auto leasingowane na firmę lub prywatnie.

www.comperia.pl
2014-03-13
Kiedy można odstąpić od umowy leasingu?

Podczas trwania umowy leasingu mogą wystąpić rozmaite okoliczności, które sprawią, że dalsze korzystanie z przedmiotu leasingu traci sens. Czy w takiej sytuacji możemy odstąpić od umowy leasingowej?

www.comperia.pl
2014-03-13
Leasing samochodu osobowego a koszty uzyskania przychodu

Koszt uzyskania przychodu ma znaczny wpływ na podatki płacone przez przedsiębiorców, dlatego też leasing w odpowiedniej formie może przynieść firmie wiele korzyści.

www.comperia.pl
2014-03-13
Ile kosztuje Toyota w leasingu?

Koszt zakupu nowego samochodu, np. auta marki Toyota, jest zawsze wysoki, przez co przedsiębiorcy często szukają rozwiązań, które pozwolą nieco zmniejszyć wydatki. Jednym z najlepszych z nich jest leasing. Ile będzie kosztować?

www.comperia.pl
2014-03-13
Jak porównywać oferty leasingu?

Coraz więcej konsumentów decyduje się na leasing. Ofert tej formy finansowania jest też całkiem sporo i dlatego należy wiedzieć, jak je dobrze porównać.

www.comperia.pl
Najnowsze porady