O leasingu

2014-04-07
W leasing możesz wziąć nawet komputer

Leasing to rozwiązanie finansowe oferujące klientom bardzo duże możliwości dotyczące zakupu pojazdów i innych sprzętów. W ten sposób można obecnie sfinansować nawet zakup komputera.

www.comperia.pl
2014-04-07
O skutkach podatkowych leasingu

Leasing jest jedną z najpopularniejszych form finansowania środków trwałych przedsiębiorstwa. Dzieje się tak głównie ze względu na kwestie podatkowe.

www.comperia.pl
2014-04-03
Jaki leasing dla nowej firmy?

Aby skorzystać z możliwości finansowania przedmiotów leasingiem, firmy muszą spełniać określone wymagania. Jedno z nich dotyczy ich stażu na rynku gospodarczym.

www.comperia.pl
2014-04-03
Na czym polega leasing zwrotny nieruchomości?

Wśród różnych rozwiązań finansowych wykorzystywanych przed przedsiębiorców w celu rozwoju własnej działalności, jedną z ciekawszych możliwości wydaje się być leasing zwrotny.

www.comperia.pl
2014-04-02
Zakup samochodów z PKO Auto Leasing się opłaca

Finansowanie samochodu kredytem lub leasingiem wiąże się z koniecznością przebrnięcia przez szereg ofert finansowych w celu znalezienia tej najtańszej. Gdy chcemy uzyskać korzystną propozycję leasingową, warto zainteresować się propozycją PKO Auto Leasing.

www.comperia.pl
2014-04-02
Dokąd po leasing z dofinansowaniem?

Odkąd Polska stała się członkiem Unii Europejskiej, nasi rodacy chętnie korzystają z różnego rodzaju programów pomocowych i dofinansowań. Jedną z takich możliwości jest leasing z dofinansowaniem.

www.comperia.pl
2014-04-02
Co to jest leasing pracowniczy?

Przedsiębiorcy oszczędności zazwyczaj szukają na wszystkich możliwych polach prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Nie inaczej jest w przypadku zatrudnianych pracowników, którzy często przyjmowani są do pracy w ramach leasingu pracowniczego.

www.comperia.pl
2014-04-01
Jak oddać leasing?

Leasing jest umową długoterminową i generującą comiesięczne koszty. W niektórych przypadkach staje się zbyt wymagający i jedynym rozwiązaniem wydaje się być odstąpienie od umowy.

www.comperia.pl
2014-04-01
Co daje kierowcy PKO Leasing Assistance?

Decydując się zakup pojazdu za kredyt lub w leasing, niechętnie zapatrujemy się na dodatkowe ubezpieczenia i pakiety ochronne. Czasami może to być błędem.

www.comperia.pl
2014-04-01
Konsumenci wybierają PKO Leasing

Rynek usług leasingowych w Polsce rozwija się bardzo dobrze, czego przykładem jest kwitnąca działalność PKO Leasing, coraz bardziej popularnej firmy leasingowej w kraju.

www.comperia.pl
2014-03-31
Ile kosztuje leasing Citroena?

Sprawdzamy, gdzie najlepiej udać się, aby otrzymać najkorzystniejsze warunki leasingu na potrzeby zakupu nowego Citroena.

www.comperia.pl
2014-03-31
O tym, co Getin Bank proponuje w leasingu

Getin Bank przedstawia konsumentom bardzo interesującą ofertę leasingową, która udostępnia szeroki zakres finansowania zakupu środków trwałych, w tym samochodów.

www.comperia.pl
2014-03-28
Czy leasing motocykla się opłaca?

Leasing motocykla to interesująca propozycja zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Dlaczego się opłaca?

www.comperia.pl
2014-03-28
Dokąd po tani leasing samochodów ciężarowych?

Leasing to wciąż najbardziej ceniona przez przedsiębiorców forma finansowania środków trwałych. Sprawdzamy, na jakie warunki mogą liczyć osoby chcące nabyć w ten sposób samochód ciężarowy.

www.comperia.pl
2014-03-28
Cena Mazdy w leasingu

Samochody osobowe finansowane leasingiem to ciekawe rozwiązanie dla firm. Tym razem sprawdzamy, ile będzie kosztował przedsiębiorcę leasing solidnego japońskiego sedana marki Mazda.

www.comperia.pl
2014-03-28
Leasing jako tarcza podatkowa

Leasing to sposób finansowania zakupów pojazdów i maszyn, który cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na to, że oferuje tarczę podatkową.

www.comperia.pl
2014-03-26
Czy procedurę leasingową da się przyspieszyć?

Osoby, które decydują się na finansowanie zakupu samochodu czy sprzętu leasingiem, robią to również dlatego, że to rozwiązanie jest szybsze niż kredyty. Czy procedurę leasingową da się jednak jeszcze przyspieszyć?

www.comperia.pl
Najnowsze porady