O leasingu

2015-03-18
Leasing a kredyt jako formy finansowania działalności gospodarczej

Leasing czy kredyt? Podpowiadamy, na którą formę finansowania powinni decydować się przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą.

www.comperia.pl
2015-03-13
W leasing bierze się nie tylko pojazdy

Zakupy finansowane leasingiem kojarzą się głównie z kupnem samochodów. W rzeczywistości zakres usług leasingowych jest o wiele bogatszy.

www.comperia.pl
2015-03-07
Leasing konsumencki vs kredyt samochodowy - co kiedy wybrać?

Samochód to często niezbędny element naszego życia. Większość polskich rodzin nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania. Nawet w dużych miastach jest popularnym środkiem transportu. Kupno auta, szczególnie nowego, to jednak duży wydatek. Jak to sfinansować?

www.comperia.pl
2015-02-28
Czy 5-letni samochód można wziąć w leasing?

W leasing można brać nie tylko samochody nowe, ale i używane. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć w leasing również 5-letnie auto. Czy to będzie opłacalne?

www.comperia.pl
2015-02-28
Co mi grozi, jeśli przestanę płacić raty leasingowe?

Uchylanie się przed płatnością kolejnej raty leasingowej z pewnością nie będzie się opłacać. Jeśli jednak nie mamy pieniędzy potrzebnych na uregulowanie należności, warto wypróbować kilka rozwiązań.

www.comperia.pl
2015-02-26
Finansowanie nowych firm: leasing

Nowe firmy miewają problemy z pozyskaniem kapitału na zakup urządzeń i pojazdów. Wyjściem z takiej sytuacji może być leasing.

www.comperia.pl
2015-02-26
Sprzęt IT też możesz wziąć w leasing

Leasing kojarzy się w pierwszej kolejności z samochodami, jednak w ofercie leasingu przedmiotem umowy może być zarówno pojazd, jak również różnego typu urządzenia i oprogramowanie.

www.comperia.pl
2015-02-24
Ile kosztuje Ford Mondeo w leasingu?

Leasing samochodowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród firm, jak i klientów indywidualnych. Ile kosztuje leasing Forda Mondeo, jednej z najlepszych marek samochodowych?

www.comperia.pl
2015-02-16
Wypadek podczas leasingu - co robić?

Każdy użytkownik leasingowanego samochodu narażony jest - tak jak i inni kierowcy - na kolizje czy wypadki drogowe. Co zrobić w sytuacji, kiedy ta przykrość spotkała właśnie nas?

www.comperia.pl
2015-02-11
W leasing czy na kredyt - jak taniej kupić auto firmowe?

Wiele firm nie może się obejść bez przynajmniej jednego auta służbowego. Nie zawsze jednak stać przedsiębiorstwo na wyłożenie gotówki na taki wydatek. W takim przypadku firma ma dwa wyjścia: skorzystać z kredytu albo z leasingu. Co okaże się tańsze?

www.comperia.pl
2015-02-10
Leasing na firmę: za i przeciw

Leasing najczęściej kojarzony jest z nabywaniem pojazdu, ale nie jest to jedyna rzecz, która może być jego przedmiotem. Czy opłaca się w ten sposób zaopatrywać przedsiębiorstwa w samochody, maszyny produkcyjne czy też sprzęt niezbędny do funkcjonowania biura? Sprawdźmy wszystkie za i przeciw dla leasingu na firmę.

www.comperia.pl
2015-01-23
Szukasz leasingu z ratą malejącą? Sprawdź w tych firmach

Leasing jest coraz popularniejszą formą finansowania zakupu pojazdów, a nawet maszyn produkcyjnych, wyposażenia biur etc. Szukając odpowiedniej oferty leasingowej, możemy natrafić zarówno na propozycje spłaty zadłużenia w ratach równych, jak i malejących. Sprawdźmy, która firma leasingowa zgodzi się na podpisanie umowy w tej drugiej opcji.

www.comperia.pl
2015-01-19
Leasing a ustawa o kredycie konsumenckim

Leasing to popularny sposób finansowania zakupów, który przypomina nieco kredyt. Czy zatem również leasing będzie podlegał przepisom Ustawy o kredycie konsumenckim?

www.comperia.pl
2014-12-08
Na czym polega leasing zwrotny dla firm?

Leasing zwrotny jest dla przedsiębiorców alternatywnym dla kredytu sposobem zdobycia pieniędzy potrzebnych np. na inwestycje. Taka forma pozyskiwania kapitału pozwala firmie na szybkie finansowanie działalności i jej rozwój. Sprawdźmy, na czym dokładnie polega leasing.

www.comperia.pl
2014-12-02
Jak przebiega wykup samochodu z leasingu?

Leasing jest popularną, zwłaszcza wśród przedsiębiorców, formą nabycia pojazdu do celów służbowych. Umowa leasingu operacyjnego pozwala korzystać z samochodu przez określony czas, w zamian za opłacanie comiesięcznych rat. Po zakończeniu kontraktu firma może wykupić pojazd za ustaloną wcześniej kwotę. Jak przebiega proces wykupu?

www.comperia.pl
2014-11-26
Gdzie znaleźć ofertę leasingu bez wpłaty początkowej?

Leasing, czy to operacyjny, czy finansowy, jest doskonałym sposobem na finansowanie działalności firmy. W gąszczu licznych ofert coraz częściej możemy znaleźć też oferty leasingu bez konieczności uiszczania wpłaty początkowej. Gdzie zatem szukać?

www.comperia.pl
2014-11-25
Czy trzeba wykupować auto po leasingu?

Leasing samochodowy jest jedną z form nabycia auta. Jeżeli ktoś decyduje się na takie rozwiązanie, powinien też wiedzieć, kiedy należy wykupić auto po leasingu, a kiedy nie ma takiej potrzeby.

www.comperia.pl
Najnowsze porady