O leasingu

2014-02-27
Ile wart jest leasing samochodowy w mBanku?

Kupujący auto może wybierać między kredytem samochodowym a leasingiem. Ta druga forma finansowania pojazdów dostępna jest m.in. w mBanku. Sprawdźmy, czy opłaca się z niej korzystać.

www.comperia.pl
2014-02-27
Leasing samochodowy na dobry start firmy

Większość firm, które potrzebują środków transportu, decyduje się na leasing samochodowy. Podmioty rozpoczynające działalność także mogą liczyć na taką formę wsparcia - już na strat.

www.comperia.pl
2014-02-25
Wszystko o ubezpieczeniu AC w leasingu

Korzystanie z leasingu to najczęściej wybierana forma powiększenia floty samochodowej wśród przedsiębiorców. Należy jednak wykupić przy tym ubezpieczenie AC.

www.comperia.pl
2014-02-24
Korzyści z leasingu dla przedsiębiorcy

Leasing daje bardzo dużo korzyści przedsiębiorcom, dlatego jest coraz częściej stosowaną formą finansowania zakupów pojazdów i urządzeń.

www.comperia.pl
2014-02-24
Na czym polega leasing wtórny?

Firmy leasingowe stale rozszerzają swoje usługi, proponując klientom również takie rozwiązania, jak leasing wtórny - a przykładem działalność leasingowa PKO. Na czym polega ten rodzaj finansowania?

www.comperia.pl
2014-02-24
Leasing bardziej atrakcyjny niż kredyt samochodowy?

Gdy w planach pojawia się zakup auta, warto zastanowić się, czy zamiast standardowego kredytu samochodowego nie lepiej jest zdecydować się na leasing. Która forma będzie bardziej atrakcyjna pod względem finansowym?

www.comperia.pl
2014-02-24
Wymieniamy elementy umowy leasingu

Umowy leasingowe składają się z kilku elementów, które mają wpływ na końcową cenę transakcji.

www.comperia.pl
2014-02-21
Maszyny rolnicze najlepiej brać w leasing

Zakup maszyn rolniczych można sfinansować z wykorzystaniem kredytu lub (łatwiejszego do pozyskania) leasingu. Na jakich warunkach można skorzystać z leasingu maszyn oraz kiedy jest to dobrym rozwiązaniem?

www.comperia.pl
2014-02-20
O kosztach leasingu samochodów osobowych

Leasing od dawna jest niezwykle popularną formą finansowania zakupu samochodów i innych środków trwałych. Firmy kuszą potencjalnych klientów ograniczaniem formalności, jakich trzeba dopełnić, by móc z leasingu skorzystać. A jak przedstawiają się koszty tego typu przedsięwzięcia?

www.comperia.pl
2014-02-18
Kto zaproponuje najtańszy leasing samochodowy?

Decydując się na leasing pojazdu, dobrze wiedzieć, jak analizować oferty, by uzyskać najkorzystniejsze warunki spłaty.

www.comperia.pl
2014-02-18
Poznaj warunki leasingu finansowego

Leasing to coraz częstsza forma finansowania zakupów - zwłaszcza samochodów. Na jakich warunkach można skorzystać z leasingu finansowego?

www.comperia.pl
2014-02-17
Jak rozumieć definicję leasingu zwrotnego?

Leasing to obok kredytów bankowych jeden z najpopularniejszych sposobów finansowania podejmowanego przez przedsiębiorstwa, a także coraz powszechniejsza forma dokonywania zakupu np. samochodów przez osoby fizyczne. Czym na tle pozostałych form leasingu wyróżnia się leasing zwrotny?

www.comperia.pl
2014-02-17
Na czym polega leasing nieruchomości?

Leasing nieruchomości zdobywa coraz większą popularność na polskim rynku finansowym. Dobrze wiedzieć, z czym się wiąże oraz jakie niesie za sobą korzyści.

www.comperia.pl
2014-02-14
Z czym wiąże się leasing samochodu używanego?

Wśród osób prowadzących działalność gospodarczą bardzo popularną formą finansowania środków trwałych jest leasing. Dotyczy to głównie samochodów, których zakup za gotówkę stanowi duży wydatek. Szukanie oszczędności jest więc zrozumiałe, a jednym ze sposobów na ich osiągnięcie jest leasing samochodu używanego.

www.comperia.pl
2014-02-14
Czy można wziąć w leasing samochód z zagranicy?

Często decydując się na zakup samochodu, który miałby być finansowany kredytem lub leasingiem obawiamy się, że będziemy zmuszeni do zakupu auto nowego, prosto z salonu. Idealnym rozwiązaniem wydawałby się leasing samochodu z zagranicy, gdzie oferta jest znacznie ciekawsza. Czy to jest jednak możliwe?

www.comperia.pl
2014-01-31
Wady i zalety leasingu samochodowego

Decydując się na zakup auta, zamiast kredytu samochodowego można wybrać leasing, który staje się formą finansowania zakupu pojazdu już nie tylko dla firm, ale również osób prywatnych. Jakie są jego wady i zalety?

www.comperia.pl
2014-01-07
Kredyt samochodowy czy leasing? Wybierz mądrze!

Przedsiębiorcy, którzy chcą kupić auto z pomocą pieniędzy pożyczonych od banku, często zadają sobie pytanie, co w ich przypadku będzie korzystniejsze - kredyt samochodowy czy leasing. Prostej odpowiedzi w tej kwestii nie ma, a wszystko zależy od stanu naszego budżetu.

www.comperia.pl
Najnowsze porady