21.08.2014, 08:11

Sprawdź, ile zapłacisz za Nissana Note w kredycie samochodowym

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 8     / 10 (oddano 1 głosów)

Sprawdź, ile zapłacisz za Nissana Note w kredycie samochodowym

Zapasy Nissana Note z rocznika 2013 już dawno zostały wyprzedane, obecnie można nabyć tylko auta z 2014 roku. W kredycie samochodowym można je kupić z rabatem i w miarę przystępnej cenie.

Japońskie samochody mają dobrą opinię wśród polskich kierowców, a ostatnio furorę robi Nissan Note Acenta dostępny w salonach samochodowych już od 47.290 zł. Rocznik 2014 dostępny jest w ofercie z rabatem 3.500 zł, jego cena brutto to 50.790 zł. Dlaczego warto polecić to auto poszukującym samochodów niekoniecznie drogich, ale też bezpiecznych, z komfortowym wyposażeniem? Wystarczy powiedzieć, że auto to wyposażone jest w sześć poduszek powietrznych, ABS, EBD, ESP, poduszkę powietrzną kierowcy i poduszki boczne pasażerów. Poza tym auto to posiada centralny zamek sterowany pilotem, elektryczne lusterka boczne, elektrycznie sterowane szyby, klimatyzację manualną, komputer pokładowy, wspomaganie układu kierowniczego, a także aluminiowe felgi, radio CD sterowane z kierownicy oraz radioodtwarzacz CD. Warto podkreślić, że nowego Nissana Note nabyć też można w rozliczeniu auta używanego. Jeżeli kogoś interesują szczegóły dotyczące kredytowania, powinien skontaktować się z doradcami handlowymi.

Jeśli natomiast ktoś chce kupić auto za pieniądze z kredytu samochodowego, najlepiej skontaktować się z RCI Banque S.A. Oddział w  Polsce. Kredyt na zakup Nissana Note dostępny jest u pośredników kredytowych, którzy mają zezwolenia na zawieranie umów kredytowych. RRSO kredytów samochodowych wynosi 7,97 proc., wkład własny - 25 proc. wartości auta, okres finansowania - dwa lata, oprocentowanie: 3,99 proc., a opłata przygotowawcza: 5 proc. Kredyt samochodowy na zakup tego auta udzielany jest w wersjach 4 × 25, 50 × 50, ale o szczegóły najlepiej pytać pośredników kredytowych RCI Baque S.A. Warunki kredytowe dla wielu amatorów Nissana Note mogą być jednak nie do przejścia: nie każdego stać na wkład własny, a także na taką wersję spłaty kredytu.

Może więc warto postarać się o kredyt samochodowy w innym banku, gdzie warunki kredytowania będą zupełnie inne? Skoro z salonów tak szybko znikają kolejne modele tych aut, to z pewnością nie brakuje osób, które stać na wyłożenie gotówki, jak również na takie wersje kredytowania, które proponuje RCI Banque S.A. Można również sprawdzić, czy Toyota Bank nie ma w swojej ofercie kredytów przeznaczonych na zakup japońskiego samochodu tej marki. Jeżeli komuś nie odpowiada taka forma zakupu, może postarać się o leasing, który zapewne jest dostępny również dla tego auta - w leasing samochodowy można wziąć praktycznie wszystkie modele i marki samochodów.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (21.08.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
899 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora