22.08.2014, 08:17

Ile kosztuje Toyota Yaris w kredycie?

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Ile kosztuje Toyota Yaris w kredycie?

Auta produkcji japońskiej od dawna cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem. Ile kosztuje Toyota Yaris w kredycie samochodowym?

Japońskie auta cieszą się niezmiennie zainteresowaniem z uwagi na solidność produkcji, bardzo małą awaryjność, dużą dostępność serwisu oraz przystępne ceny. Wiele ośrodków nauki jazdy korzysta z samochodów japońskich Toyota Yaris. Po naszych drogach porusza się wiele aut tej marki, ponieważ to bardzo dobry samochód, doskonale spisujący się w dużych miastach. Mówią o nim „miejski samochód”, bo jest szybki, zwrotny, ekonomiczny, niewiele pali, a kierowcy nie mają kłopotów z zaparkowaniem itd. W każdej chwili można zwiększyć pojemność bagażnika dzięki regulacji tylnego siedzenia. Kierowcy zaliczają do zalet odpowiednie wyciszenie wnętrza, a także oszczędny silnik i dobrze spasowane zawieszenie. Warto wiedzieć, ile trzeba za nie zapłacić – najlepiej w kredycie.

Cenę tego auta dobrze sprawdzić w Banku Toyota, który specjalizuje się w kredytach samochodowych aut tej marki. Jeśli ktoś chce kupić samochód niemieckiej produkcji, wówczas powinien swoje pierwsze kroki skierować do Volkswagen Banku. Comperia.pl postanowiła sprawdzić, ile kosztuje Toyota Yaris w Toyota Banku. Generalnie najkorzystniejszy kredyt mogą otrzymać klienci, którzy stawiają na auta ekologiczne, czyli o napędzie hybrydowym. Mogą oni liczyć na oprocentowanie nominalne już od 2,99 proc. Przy tradycyjnym napędzie i do roku spłaty oprocentowanie zaczyna się już od 5,99 proc. Natomiast jeżeli okres spłaty sięga 8 lat, oprocentowanie rośnie do 11,99 proc. Zaznaczyć należy, że jest to oprocentowanie nominalne, do którego należy dodać marżę banku.

Toyotę Yaris można w banku zakupić już od 40 900 zł. Aktualnie trwa wakacyjna oferta promocyjna tego auta za wspomniane jedyne 40 900 zł z napędem hybrydowym, z klimatyzacją, systemem audio i pakietem elektrycznym. Oferta jest aktualna do końca sierpnia tego roku. W Toyota Banku można dostać na kredyt wszystkie modele Toyoty i to na preferencyjnych warunkach, ale uzależnione jest to od okresu kredytowania. Jak zaznaczyliśmy, im krótszy okres kredytowania, tym korzystniejsze są warunki i niższa cena auta. Sięgając po wszystkie typy samochodów Toyota w banku Toyota, klienci mogą również liczyć na atrakcyjne ubezpieczenie i dodatkowe korzyści z uproszczonymi procedurami włącznie, dzięki czemu z salonu można wyjechać nowym autem w przeciągu godziny. Decyzja o zakupie nowej Toyoty Yaris jest dobrą decyzją. Chcąc zakupić takie auto, najlepiej sięgnąć po nie właśnie teraz, kiedy trwa promocja tego samochodu.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (22.08.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
878 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Ile kosztuje korzystanie z pośredników kredytowych? 26.2.2016 16:05 przez:
ymcm

forum o kredytach

Forum o lokatach
Ile kosztuje eMakler w mbanku? 14.12.2015 15:24 przez:
marius

forum o lokatach

Forum o ubezpieczeniach
Ile kosztuje ubezpieczenie roweru? 6.9.2015 21:21 przez:
candyq

forum o ubezpieczeniach

Forum finansowe dla firm
Ile kosztuje księgowa? 4.5.2016 21:16 przez:
magda25
Ile kosztuje dobra strona internetowa? 18.11.2015 13:15 przez:
mirella

forum finansowe dla firm