17.06.2014, 15:21

Kredyt Volkswagen 0 proc. bez odsetek i prowizji - tylko do końca czerwca

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Kredyt Volkswagen 0 proc. bez odsetek i prowizji - tylko do końca czerwca

Tylko do końca czerwca klienci Volkswagen Banku będą mogli korzystać z promocyjnej oferty kredytu samochodowego.

Volkswagen Bank Polska S.A. oferuje szerokie usługi finansowe w zakresie kredytów samochodowych. Wśród nich znajdują się kredyty przeznaczone na zakup takich marek jak Seat, Volkswagen, Audi i Skoda. Każda z ofert charakteryzuje się stosunkowo atrakcyjnym oprocentowaniem oraz niską prowizją. Obecnie bank udostępnia również kredyt z oprocentowaniem 0 proc. i bez prowizji.

Promocyjna oferta dotyczy aut marki Golf, Golf Variant, Jetta oraz Tiguan. Okres kredytowania maksymalnie sięgać może 36 miesięcy. Warunkiem skorzystania z promocji jest uiszczenie podczas zakupu auta z salonu wkładu własnego w wysokości 50 proc. wartości pojazdu. Resztę wartości samochodu kredytobiorca spłaca w comiesięcznych ratach. Plusem oferty jest szybka decyzja kredytowa, która zgodnie z zapewnieniami banku pada w ciągu 90 minut od złożenia wniosku o finansowanie.

Oprócz tych bardzo dobrych warunków finansowych klienci otrzymają również pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC, NNW, Assistance ze składką ubezpieczeniową już za 2,99 proc. ceny auta. Dodatkowo w kwocie kredytu udostępnione zostanie także Ubezpieczenie Bezpieczna Spłata z Ubezpieczeniem Ryzyka Utraty Pracy, które chroni rodzinę kredytobiorcy na wypadek jego śmierci, poważnego zachorowania, a także całkowitej niezdolności do pracy czy też utraty pracy.

Reasumując, skorzystanie z propozycji Volkswagen Banku to świetne rozwiązanie, które pozwoli uniknąć zbędnych wydatków związanych z obsługą kredytu samochodowego i pozwoli dużo zaoszczędzić na zakupie nowego pojazdu. Jest to praktyczny sposób na nabycie auta naszych marzeń. Korzystając z oferty Volkswagen Banku mamy pewność, że sięgamy po jeden z najatrakcyjniejszych kredytów na rynku. Oferta dostępna będzie jednak tylko do końca czerwca b.r. Czasu na skorzystanie z niej pozostało więc niewiele.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (17.06.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
896 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora