28.02.2014, 16:00

Dedykowany kredyt na Audi w Volkswagen Banku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Dedykowany kredyt na Audi w Volkswagen Banku

Audi Finance to nowa oferta, w ramach której klienci Volkswagen Banku mogą jeździć Audi Q3za 896 zł netto miesięcznie. Dodatkowo zainteresowani zakupem samochodu marki Audi mogą skorzystać z także z innych kredytów, dostosowanych do ich potrzeb.

Volkswagen Bank Polska we współpracy z Volkswagen Group Polska wprowadza kolejne zmiany do swojej oferty. Obecnie klienci skorzystać mogą z kredytu dedykowanego marce Audi, innowacyjnego AutoCredit i promocyjnego Kredytu 2,99 proc. Osoby prowadzące działalność gospodarczą, chcące posiadać samochód marki Audi, mogą skorzystać z oferty leasingu z wysoką wartością końcową oraz leasingu z niską wartością końcową.

W poprzednim roku marka Audi odnotowała wzrost sprzedaży o ponad 9 proc., co przyczyniło się do tego, że Audi stało się jednym z liderów segmentu premium. Na polskim rynku motoryzacyjnym niezwykle popularne są modele Audi A3, a także SUV-ów serii Q. Producenci liczą, że dzięki współpracy z Volkswagen Bankiem w ramach programu Audi Finance odnotowany zostanie kolejny wzrost sprzedaży samochodów.

AutoCredit to oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dzięki niej można liczyć na kredyt na preferencyjnych warunkach, a dodatkowo po upływie 3 lub 4 lat można wymienić auto na nowe. To od klienta zależy, w jaki sposób umowa zostanie zakończona. Może on zwrócić samochód i kupić nowy w ramach kolejnej umowy, może też spłacić kredyt jednorazowo lub ratalnie. Osobom decydującym się na zwrot auta Volkswagen Bank gwarantuje odkup. AutoCredit oprocentowany jest na 2,99 proc., niezależnie od wybranego okresu kredytowania. Decydując się na tego rodzaju finansowanie zakupu Audi, nie trzeba wnosić na początku własnego kapitału. Okres kredytowania wynosić może 26 lub 48 miesięcy, a limit rocznego przebiegu - 20, 30 lub 40 tys. km - do wyboru.

Kredyt 2,99 proc. to kredyt, który zaciągnąć można na stosunkowo długi okres spłaty przy niskim oprocentowaniu nominalnym. Oferta jest o tyle elastyczna, że wysokość miesięcznych rat zostaje ustalona dla klienta indywidualnie w oparciu o wybór okresu spłaty w przedziale od 12 do aż 84 miesięcy.

Oferta leasingu z wysoką wartością końcową skierowana jest do przedsiębiorców. Mogą oni otrzymać w leasing auto na okres od 24 do 60 miesięcy. Wysokość opłaty wstępnej wynosi od 10 proc. do 45 proc, natomiast wartość wykupu wyniesie od 28,6 proc. do 54,4 proc. Druga oferta leasingu, leasing z niską wartością końcową i ubezpieczeniem wartości fakturowej RTI, przewiduje całkowitą sumę opłat na poziomie 104,9 proc. dla okresu leasingu 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 25 proc. oraz wartości wykupu równej 1 proc. W ramach oferty przewidziany jest wybór innych warunków, np. w przypadku okresu leasingu od 24 do 60 miesięcy klient zobowiązany jest do wniesienia opłaty wstępnej o wartości od 10 proc. do 45 proc. przy wartości wykupu od 1 proc. do 25 proc. Aby skorzystać z tej propozycji, należy wykupić ubezpieczenie wartości fakturowej RTI.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (28.02.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
252 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora