O kredytach samochodowych

2014-04-17
Przewłaszczenie a cesja - wyjaśniamy różnice

Przewłaszczenie i cesja to sposoby na zabezpieczenie spłaty kredytów samochodowych. Sprawdź, czym oba elementy się różnią.

www.comperia.pl
2014-04-14
Zalety kredytu 30 na 70

Kredyt samochodowy z ratami balonowymi może być korzystniejszym rozwiązaniem niż pożyczka oferowana przez bank na standardowych warunkach. Jakie zalety ma kredyt 30 na 70?

www.comperia.pl
2014-04-11
Ile kosztuje kredyt samochodowy w Toyota Banku?

Kredyty samochodowe znajdziemy w ofercie praktycznie wszystkich banków, jednak kilka z nich specjalizuje się obsłudze właśnie tego typu rozwiązań, dzięki czemu, korzystając z ich usług, możemy zaoszczędzić. Jedną z tego rodzaju instytucji jest Toyota Bank.

www.comperia.pl
2014-04-10
Kup Seata w promocyjnym kredycie samochodowym Volkswagen Banku

Kredyt samochodowy w promocyjnej ofercie u producenta pojazdu pozwala uzyskać atrakcyjne warunki pożyczki. Po jaki kredyt mogą sięgnąć osoby, które planują zakup Seata?

www.comperia.pl
2014-04-01
Na czym polegają kredyty balonowe?

Kredyt balonowy to interesujące narzędzie bankowe, pozwalające na skredytowanie samochodu w tani sposób. Z tego powodu warto wiedzieć, na czym dokładnie kredyty tego typu polegają.

www.comperia.pl
2014-03-31
Doradzamy, jak tanio skredytować zakup BMW

Zakup nowego auta marki BMW oznacza dość znaczny wydatek, który jednak możemy rozłożyć w czasie, korzystając z tanich kredytów samochodowych.

www.comperia.pl
2014-03-31
Dokąd po kredyt na quada?

Wraz z nadejściem wiosny coraz więcej osób marzy o własnym motocyklu lub quadzie. Comperia.pl doradza, który bank pomoże spełnić te marzenia z pomocą taniego kredytu lub leasingu.

www.comperia.pl
2014-03-31
Ile kosztuje Skoda w kredycie samochodowym 50 na 50?

Producenci samochodów próbują zachęcać klientów do zakupu ich aut, oferując interesujące formy finansowania zakupu pojazdów. Jednym z najciekawszych przykładów jest popularny kredyt samochodowy 50 na 50.

www.comperia.pl
2014-03-31
Dokąd po najtańszy kredyt samochodowy na Chevroleta?

Szukasz taniego kredytu samochodowego na zakup Chevroleta? Pomożemy Ci go znaleźć.

www.comperia.pl
2014-03-31
Czy nowa firma może liczyć na kredyt na samochód?

Przy prowadzeniu działalności gospodarczej, jednym z podstawowych składników majątku trwałego jest samochód. Niestety, nie każdy początkujący przedsiębiorca może pozwolić sobie na jego zakup z własnych środków. Pozostaje więc skorzystać z kredytu samochodowego lub leasingu.

www.comperia.pl
2014-03-26
Czy kredyt samochodowy w Santanderze się opłaca?

Decydując się na zakup auta za kredyt, zawsze stoimy przed dylematem – który bank wybrać? Tym razem przyjrzymy się bliżej ofercie Santander Consumer Banku.

www.comperia.pl
2014-03-24
Kredyt na Volkswagena najtańszy w Volkswagen Banku?

Banki samochodowe często są w stanie przedstawić swoim klientom naprawdę atrakcyjne warunki spłat kredytów na zakup aut. Sprawdzamy, czy w Volkswagen Banku dostaniemy najtańszy kredyt na Volkswagena.

www.comperia.pl
2014-03-20
Skoda w kredycie czy leasingu - co wychodzi lepiej?

Kupno samochodu marki Skoda to świetny pomysł. Pozostaje jednak wybrać, jaki sposób finansowania takiego zakupu będzie najlepszy - SKODA Kredyt czy SKODA Leasing?

www.comperia.pl
2014-03-20
Szukamy taniego kredytu na zakup Fiata

Kredyty samochodowe znacznie różnią się warunkami spłaty, przez co nieumiejętny wybór może nie pozostać obojętny dla naszej kieszeni. Dlatego też postaramy się doradzić, jak znaleźć najtańsze rozwiązanie, kupując auto marki Fiat.

www.comperia.pl
2014-03-19
Czy można wziąć kredyt samochodowy na dowód?

Multum klientów bankowych żyje w przeświadczeniu, że wzięcie kredytu samochodowego na dowód nie jest możliwe. Jak się okazuje, są oni w błędzie.

www.comperia.pl
2014-03-18
Kredyt samochodowy - jakie oprocentowanie dostaniemy?

Często zakup samochodu wiąże się z koniecznością zaciągnięcia kredytu. W tym miejscu pojawia się kilka możliwości, przy czym kredyt samochodowy jest jedną z wybieranych najczęściej. Jakie oprocentowanie może zaoferować nam wobec tego bank?

www.comperia.pl
2014-03-17
Gdzie po kredyt samochodowy dla firm bez BIK?

Samochód jest elementem niezbędnym do funkcjonowania znacznej większości firm. Niestety, nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na jego zakup za gotówkę. Wtedy rozwiązania zaczynamy szukać w bankach. Czy mamy jednak szansę na kredyt samochodowy dla firm bez BIK?

www.comperia.pl
Najnowsze porady