O kredytach samochodowych

2014-06-10
Kredyt samochodowy weźmiesz przez Internet

Kredyt samochodowy można uzyskać przez Internet, zaoszczędzając dzięki temu sporo czasu. Jak złożyć wniosek o taki kredyt?

www.comperia.pl
2014-06-03
Jakie dochody wystarczą do kredytu samochodowego?

Kredyt samochodowy jest znacznie tańszy od tradycyjnych pożyczek gotówkowych. Jednak do jego uzyskania niezbędne jest posiadanie stałej pensji, którą jesteśmy w stanie udokumentować. Jakie dochody wystarczą do takiego kredytu?

www.comperia.pl
2014-06-02
Najtańszy kredyt samochodowy w czerwcu oferuje...

Plany wymiany samochodu nie zawsze można zrealizować z własnych środków. Do którego banku najlepiej zwrócić się w czerwcu 2014 r. po najtańszy kredyt samochodowy?

www.comperia.pl
2014-05-22
O rodzajach zabezpieczeń przy kredytach samochodowych

Podczas podpisywania umowy o kredyt samochodowy kredytobiorca musi mieć świadomość, że bank będzie wymagał od niego zabezpieczenia spłaty. Niektóre banki dają klientowi wybór, niektóre zaś narzucają swoje standardy w tym zakresie. Jakie zabezpieczenia na kredytach samochodowych mamy do wyboru?

www.comperia.pl
2014-05-16
Ile kosztuje Hyundai w kredycie 50/50?

Kredyt samochodowy 50/50 to kredyt z wkładem własnym. Sprawdźmy, ile w ramach niego będzie kosztować nowy Hyundai.

www.comperia.pl
2014-05-15
Co zrobić, żeby dostać kredyt samochodowy?

Marzysz o nowym samochodzie, jednak stan Twojego portfela nie pozwala na taki zakup? Jeżeli tak jest, to już dzisiaj powinieneś zastanowić się nad kredytem samochodowym. Uzyskanie finansowania z banku na taki cel wiąże się jednak z pewnymi formalnościami.

www.comperia.pl
2014-05-15
Dokąd po tani kredyt samochodowy bez zaświadczeń?

Ubiegłoroczna sprzedaż kredytów samochodowych zaciąganych na zakup nowego pojazdu spadła aż o 25 proc. względem wcześniejszego roku. Wynik dotyczy zarówno liczby, jak i wartości podejmowanych zobowiązań, co w znacznej mierze jest skutkiem niskiej zdolności kredytowej wnioskodawców.

www.comperia.pl
2014-05-13
Wszystko o AC przy kredycie samochodowym

Wykupienie polisy AC jest często wymogiem zarówno przy zakupie nowych, jak i używanych pojazdów. Dla banków stanowi ochronę przed niewypłacalnością klienta, z kolei dla przyszłych właścicieli jest zabezpieczeniem w sytuacjach uszkodzenia bądź kradzieży auta. Co warto wiedzieć o AC?

www.comperia.pl
2014-05-12
Sfinansuj zakup samochodu z pożyczką bez BIK

Kupno nowego samochodu to bardzo kusząca opcja. Niestety, nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. W sytuacji, gdy pomocy nie zechce udzielić nam bank, możemy spróbować swoich sił w firmach oferujących pożyczki bez BIK.

www.comperia.pl
2014-05-12
Kredyt samochodowy - polecamy, który bank wybrać

Nadejście słonecznych, ciepłych dni często powoduje chęć zmian. To doskonały moment na zakup nowego samochodu. Jeśli nie za gotówkę to z pomocą kredytu samochodowego. Polecamy, który bank wybrać.

www.comperia.pl
2014-05-07
Dokąd po kredyt samochodowy na rozbudowę floty aut?

Przedsiębiorstwo z branży transportowej nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować bez odpowiednio rozbudowanej floty samochodowej. Sposobów na pozyskanie pojazdów jak najtańszym kosztem jest kilka.

www.comperia.pl
2014-05-06
Kredyt na samochód dostawczy dla firmy może być tani

Przedsiębiorcy mają wiele możliwości, aby wejść w posiadanie samochodów osobowych, ciężarowych czy dostawczych niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Mogą je nabyć za kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, pożyczki hipoteczne lub skorzystać z leasingu samochodowego.

www.comperia.pl
2014-04-29
Szukamy taniego kredytu na zakup Golfa

Osoby zainteresowane zakupem auta z grupy Volkswagen mają dość duże możliwości w kwestii sfinansowania go za pomocą tanich kredytów bankowych, np. samochodowych.

www.comperia.pl
2014-04-25
Jak tanio kupić BMW na kredyt?

Tanie BMW można kupić, korzystając z ofert kredytowych dostępnych za pośrednictwem dealerów samochodowych. Jakie kredyty zaproponują klientom?

www.comperia.pl
2014-04-24
Kredyt gotówkowy czy samochodowy - który korzystniejszy?

Kupując auto, nie musimy decydować się od razu na kredyt samochodowy. Równie dobrze sfinansowaniu pojazdu może posłużyć kredyt gotówkowy, tylko, czy to opłacalne?

www.comperia.pl
2014-04-17
Przewłaszczenie a cesja - wyjaśniamy różnice

Przewłaszczenie i cesja to sposoby na zabezpieczenie spłaty kredytów samochodowych. Sprawdź, czym oba elementy się różnią.

www.comperia.pl
2014-04-14
Zalety kredytu 30 na 70

Kredyt samochodowy z ratami balonowymi może być korzystniejszym rozwiązaniem niż pożyczka oferowana przez bank na standardowych warunkach. Jakie zalety ma kredyt 30 na 70?

www.comperia.pl
Najnowsze porady