O kredytach samochodowych

2014-06-10
Kredyt samochodowy weźmiesz przez Internet

Kredyt samochodowy można uzyskać przez Internet, zaoszczędzając dzięki temu sporo czasu. Jak złożyć wniosek o taki kredyt?

www.comperia.pl
2014-06-03
Jakie dochody wystarczą do kredytu samochodowego?

Kredyt samochodowy jest znacznie tańszy od tradycyjnych pożyczek gotówkowych. Jednak do jego uzyskania niezbędne jest posiadanie stałej pensji, którą jesteśmy w stanie udokumentować. Jakie dochody wystarczą do takiego kredytu?

www.comperia.pl
2014-06-02
Najtańszy kredyt samochodowy w czerwcu oferuje...

Plany wymiany samochodu nie zawsze można zrealizować z własnych środków. Do którego banku najlepiej zwrócić się w czerwcu 2014 r. po najtańszy kredyt samochodowy?

www.comperia.pl
2014-05-22
O rodzajach zabezpieczeń przy kredytach samochodowych

Podczas podpisywania umowy o kredyt samochodowy kredytobiorca musi mieć świadomość, że bank będzie wymagał od niego zabezpieczenia spłaty. Niektóre banki dają klientowi wybór, niektóre zaś narzucają swoje standardy w tym zakresie. Jakie zabezpieczenia na kredytach samochodowych mamy do wyboru?

www.comperia.pl
2014-05-16
Ile kosztuje Hyundai w kredycie 50/50?

Kredyt samochodowy 50/50 to kredyt z wkładem własnym. Sprawdźmy, ile w ramach niego będzie kosztować nowy Hyundai.

www.comperia.pl
2014-05-15
Co zrobić, żeby dostać kredyt samochodowy?

Marzysz o nowym samochodzie, jednak stan Twojego portfela nie pozwala na taki zakup? Jeżeli tak jest, to już dzisiaj powinieneś zastanowić się nad kredytem samochodowym. Uzyskanie finansowania z banku na taki cel wiąże się jednak z pewnymi formalnościami.

www.comperia.pl
2014-05-15
Dokąd po tani kredyt samochodowy bez zaświadczeń?

Ubiegłoroczna sprzedaż kredytów samochodowych zaciąganych na zakup nowego pojazdu spadła aż o 25 proc. względem wcześniejszego roku. Wynik dotyczy zarówno liczby, jak i wartości podejmowanych zobowiązań, co w znacznej mierze jest skutkiem niskiej zdolności kredytowej wnioskodawców.

www.comperia.pl
2014-05-13
Wszystko o AC przy kredycie samochodowym

Wykupienie polisy AC jest często wymogiem zarówno przy zakupie nowych, jak i używanych pojazdów. Dla banków stanowi ochronę przed niewypłacalnością klienta, z kolei dla przyszłych właścicieli jest zabezpieczeniem w sytuacjach uszkodzenia bądź kradzieży auta. Co warto wiedzieć o AC?

www.comperia.pl
2014-05-12
Sfinansuj zakup samochodu z pożyczką bez BIK

Kupno nowego samochodu to bardzo kusząca opcja. Niestety, nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. W sytuacji, gdy pomocy nie zechce udzielić nam bank, możemy spróbować swoich sił w firmach oferujących pożyczki bez BIK.

www.comperia.pl
2014-05-12
Kredyt samochodowy - polecamy, który bank wybrać

Nadejście słonecznych, ciepłych dni często powoduje chęć zmian. To doskonały moment na zakup nowego samochodu. Jeśli nie za gotówkę to z pomocą kredytu samochodowego. Polecamy, który bank wybrać.

www.comperia.pl
2014-05-07
Dokąd po kredyt samochodowy na rozbudowę floty aut?

Przedsiębiorstwo z branży transportowej nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować bez odpowiednio rozbudowanej floty samochodowej. Sposobów na pozyskanie pojazdów jak najtańszym kosztem jest kilka.

www.comperia.pl
2014-05-06
Kredyt na samochód dostawczy dla firmy może być tani

Przedsiębiorcy mają wiele możliwości, aby wejść w posiadanie samochodów osobowych, ciężarowych czy dostawczych niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Mogą je nabyć za kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, pożyczki hipoteczne lub skorzystać z leasingu samochodowego.

www.comperia.pl
2014-04-29
Szukamy taniego kredytu na zakup Golfa

Osoby zainteresowane zakupem auta z grupy Volkswagen mają dość duże możliwości w kwestii sfinansowania go za pomocą tanich kredytów bankowych, np. samochodowych.

www.comperia.pl
2014-04-25
Jak tanio kupić BMW na kredyt?

Tanie BMW można kupić, korzystając z ofert kredytowych dostępnych za pośrednictwem dealerów samochodowych. Jakie kredyty zaproponują klientom?

www.comperia.pl
2014-04-24
Kredyt gotówkowy czy samochodowy - który korzystniejszy?

Kupując auto, nie musimy decydować się od razu na kredyt samochodowy. Równie dobrze sfinansowaniu pojazdu może posłużyć kredyt gotówkowy, tylko, czy to opłacalne?

www.comperia.pl
2014-04-17
Przewłaszczenie a cesja - wyjaśniamy różnice

Przewłaszczenie i cesja to sposoby na zabezpieczenie spłaty kredytów samochodowych. Sprawdź, czym oba elementy się różnią.

www.comperia.pl
2014-04-14
Zalety kredytu 30 na 70

Kredyt samochodowy z ratami balonowymi może być korzystniejszym rozwiązaniem niż pożyczka oferowana przez bank na standardowych warunkach. Jakie zalety ma kredyt 30 na 70?

www.comperia.pl
Najnowsze porady
1. Ekspert Comperia.pl
2. Ekspert Comperia.pl
3. Ekspert Comperia.pl
4. Ekspert Comperia.pl
5. Ekspert Comperia.pl