O kredytach samochodowych

2014-08-22
Ile kosztuje Toyota Yaris w kredycie?

Auta produkcji japońskiej od dawna cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem. Ile kosztuje Toyota Yaris w kredycie samochodowym?

www.comperia.pl
2014-08-21
Kupujemy Peugeota na kredyt

Peugeot ze swoim modelem 308 został odznaczony jako samochód roku 2014. Ile kosztuje takie auto w kredycie i oferta którego banku jest najbardziej atrakcyjna?

www.comperia.pl
2014-08-21
Czy opłaca się wcześniej spłacić kredyt samochodowy?

Zainteresowanie kredytami samochodowymi od zawsze jest bardzo duże. Oferty takich kredytów, jak wiadomo, są różne, ale część kredytobiorców nurtuje pytanie, czy opłacalne jest spłacenie kredytu samochodowego wcześniej?

www.comperia.pl
2014-08-21
Sprawdź, ile zapłacisz za Nissana Note w kredycie samochodowym

Zapasy Nissana Note z rocznika 2013 już dawno zostały wyprzedane, obecnie można nabyć tylko auta z 2014 roku. W kredycie samochodowym można je kupić z rabatem i w miarę przystępnej cenie.

www.comperia.pl
2014-08-20
Jeśli nie kredyt samochodowy, to co?

Obecnie jest wiele sposobów na sfinansowanie zakupu nowych lub używanych aut, jednak najczęściej wybieranymi są kredyty samochodowe. Czy oprócz kredytów samochodowych istnieją jakieś inne możliwości wejścia w posiadanie aut?

www.comperia.pl
2014-08-20
Ile wyniesie rata od kredytu na Toyoty Yaris?

Toyoty to niezawodne samochody, które równocześnie są całkiem tanie. Przed zgłoszeniem się do banku po pożyczkę na sfinansowanie zakupu nowej Toyoty warto się dowiedzieć, ile wyniesie rata kredytu.

www.comperia.pl
2014-08-19
Alfa Romeo Giulietta: ile wyniesie rata w kredycie samochodowym?

Samochody włoskiej produkcji nie są aż tak popularne na polskim rynku jak auta produkcji niemieckiej czy japońskiej, ale np. marek takich jak Fiat czy Alfa Romeo nie brakuje na polskich drogach. Ile wyniesie rata kredytu samochodowego Alfa Romeo Giulietta?

www.comperia.pl
2014-08-19
Co wpływa na wysokość raty kredytu samochodowego?

Samochody rzadko kupujemy za gotówkę, częściej za kredyty gotówkowe, samochodowe, a także pożyczki hipoteczne. Dla kredytobiorcy najważniejszy jest koszt takiego przedsięwzięcia. Co wpływa na wysokość rat kredytu samochodowego?

www.comperia.pl
2014-08-19
Pokonujemy formalności przy zakupie auta używanego

Planujesz kupić używany samochód? Zapoznaj się z naszymi radami odnośnie do niezbędnych formalności.

www.comperia.pl
2014-08-18
A może wakacje kredytowe od kredytu samochodowego?

Lato to czas wakacji i urlopów. Jeśli jednak obciążenie w postaci kredytu samochodowego jest zbyt duże, by pozwolić sobie na wymarzony wypoczynek, może warto skorzystać z wakacji kredytowych?

www.comperia.pl
2014-08-12
Ile kosztowałoby Porsche w kredycie?

Porsche jest wspaniałą marką samochodów, niestety bardzo drogą. Często jedynym sposobem dla miłośników tego auta jest wzięcie go w kredycie.

www.comperia.pl
2014-08-12
Kredyt samochodowy z salonu nie taki tani, jak w reklamach

Nowe auta najczęściej kupowane są w salonach samochodowych za kredyty samochodowe. Należy jednak pamiętać, że kredyty samochodowe w salonach nie są tak tanie, jak w reklamach.

www.comperia.pl
2014-08-11
Pomagamy kupić używane auto na kredyt

Planujesz kupić używany samochód? Przeczytaj nasze rady.

www.comperia.pl
2014-08-08
Czy ratę kredytu samochodowego można zawiesić?

Nie jest żadną tajemnicą, że auta najczęściej są kupowane za kredyty samochodowe. Na rynku kredytowym jest wiele tego typu ofert. To co może zastanawiać to, czy w razie problemów ze spłatą rat, jest możliwe ich zawieszenie?

www.comperia.pl
2014-08-06
Numer VIN niezbędny do wniosku o kredyt samochodowy?

Składając wniosek o kredyt samochodowy, należy dołączyć do niego odpowiednie dokumenty, takie jak: dowód osobisty, zaświadczenia o zatrudnieniu i uzyskanych dochodach, a w przypadku przedsiębiorstw: NIP, REGON oraz wpis do ewidencji działalności gospodarczej. Czy konieczne jest również okazanie numeru VIN?

www.comperia.pl
2014-08-04
Sposoby na sfinansowanie zakupu samochodu

Planujesz kupić samochód? Doradzimy, skąd wziąć na ten cel pieniądze. 

www.comperia.pl
2014-07-21
Wyliczamy koszt Skody w kredycie samochodowym

Posiadanie własnego, wygodnego i nowoczesnego samochodu o najwyższym standardzie za jak najniższą cenę jest marzeniem wielu osób, a salon Skody zdaje się wychodzić klientom naprzeciw, proponując coraz to nowe modele i atrakcyjne promocje. Niestety jednak nie każdy może sobie pozwolić na kupno samochodu za gotówkę, dlatego warto przyjrzeć się przykładowym kosztom Skody w kredycie samochodowym.

www.comperia.pl
Najnowsze porady