O kredytach samochodowych

2014-09-29
Kredyt gotówkowy na samochód. Na ile się opłaca?

Starający się o zakup auta najczęściej zabiegają o kredyt samochodowy, rzadziej gotówkowy. Który z nich jest lepszy?

www.comperia.pl
2014-09-24
Kredyt samochodowy - jakie dokumenty będą potrzebne?

Formalności, które towarzyszą kredytowi samochodowemu są bardziej rozbudowane niżeli w przypadku tradycyjnego kredytu gotówkowego. Jakich dokumentów będzie więc wymagał bank?

www.comperia.pl
2014-09-22
Na motocykl, quada, jacht, skuter - kredyt samochodowy dobry na wszystko

Kredyt samochodowy to celowa forma finansowania, której koszty są zdecydowanie niższe niż w przypadku standardowego kredytu gotówkowego. Większość banków oferuje tego typu pożyczki nie tylko na auto, ale również na motocykl czy quada.

www.comperia.pl
2014-09-19
Szukamy kredytów samochodowych na 0 procent

Kredyty oprocentowane na 0 procent istnieją! Wystarczy tylko zapoznać się z najnowszymi ofertami promocyjnego banków komercyjnych i tych dedykowanych konkretnym markom pojazdów.

www.comperia.pl
2014-09-16
Leasing czy kredyt samochodowy: sprawdź, co lepsze dla Twojej firmy

Przedsiębiorcy zamierzający sfinansować zakup kolejnego pojazdu mają kilka rozwiązań możliwych do zastosowania, z czego dwa najpopularniejsze z nich to kredyt samochodowy i leasing. Która z tych opcji będzie lepsza dla firmy?

www.comperia.pl
2014-09-11
Jak działają raty balonowe przy kredycie na samochód?

Zakup nowego auta to dla wielu osób znaczący wydatek wymagający wsparcia finansowaniem zewnętrznym w formie leasingu lub kredytu samochodowego. Niewielu jednak wie, że w przypadku kredytów samochodowych istnieje ciekawe rozwiązanie niestosowane w Polsce w zakresie pozostałych produktów kredytowych. Tym rozwiązaniem jest rata balonowa, która przenosi znaczny ciężar spłaty kredytu na koniec okresu kredytowania.

www.comperia.pl
2014-09-08
Kupujesz nowe auto na kredyt? Sprawdź ofertę dealera

Kupując nowe auto na kredyt, warto nie tylko przejrzeć to, co mają do zaproponowania nam banki, ale także przeanalizować ofertę dealera, który chce nam sprzedać wybrany przez nas samochód. Dla klientów, którzy zdecydują się na pośrednictwo dealera w załatwianiu kredytu w banku, często czekają atrakcyjne zniżki dotyczące ceny pojazdu.

www.comperia.pl
2014-09-05
Jak sfinansować zakup auta?

Zakup auta możemy sfinansować na wiele sposobów. Która metoda jest jednak najlepsza?

www.comperia.pl
2014-09-05
Ile tak naprawdę kosztuje kredyt samochodowy?

Na kredyt samochodowy składa się kilka kosztów. By porównać rentowność danej oferty, proponowanej nam przez bank, warto mieć świadomość tego, na jakie elementy umowy zwracać uwagę.

www.comperia.pl
2014-09-05
Tanie kredyty na samochód w zasięgu ręki. Wystarczy wiedzieć, jak szukać

Jeśli chcemy kupić samochód, możemy to zrobić przy pomocy taniego kredytu. Aby znaleźć najkorzystniejszą (czyli najtańszą) ofertę, trzeba jednak umieć szukać.

www.comperia.pl
2014-09-04
Sfinansuj auto używane kredytem samochodowym

Coraz większa ilość transakcji zakupu samochodu jest finansowana kredytem bankowym, rzadziej leasingiem – a i to głównie w przypadku firm. Dotyczy to zarówno nabywania nowych pojazdów, jak i używanych.

www.comperia.pl
2014-09-02

Znacząca część transakcji kupna-sprzedaży samochodu jest dokonywana za gotówkę, ale rośnie również ilość transakcji wspomaganych kredytem. Kredyt samochodowy zazwyczaj będziemy mogli uzyskać bezpośrednio u dealera, ale warto wcześniej wiedzieć, jak przebiega proces kredytowy krok po kroku.

www.comperia.pl
2014-08-29
Z banku czy od dealera - skąd wziąć kredyt na samochód?

Decydując się na kredyt na samochód, możemy wybrać pomiędzy umową zawieraną w banku bądź za pośrednictwem dealera samochodowego. Które rozwiązanie jest bardziej atrakcyjne pod względem finansowym?

www.comperia.pl
2014-08-28
Na kredycie samochodowym można zarobić

Kredyt gotówkowy, samochodowy, leasing czy może wręcz pożyczka hipoteczna? Metod finansowania zakupu samochodów jest kilka, a jedna z nich pozwoli nie tylko tanio nabyć wymarzone auto, ale nawet jeszcze na pożyczce zarobić.

www.comperia.pl
2014-08-22
Kupujemy Audi A4 na kredyt samochodowy

Niemieckie samochody znane są z perfekcji produkcyjnej, niedrogich części zamiennych, taniego serwisu oraz przystępnej ceny. Kredytu samochodowego na zakup Audi 4 należy szukać w Volkswagen Banku, specjalizującym się w sprzedaży aut marki Audi.

www.comperia.pl
2014-08-22
Promocyjne kredyty samochodowe, czyli jak nie dać się nabić w butelkę

Promocyjne kredyty samochodowe potrafią być prawdziwymi okazjami, wychodząc całkiem tanio – trzeba tylko wiedzieć, na co zwracać uwagę w tego typu ofertach.

www.comperia.pl
2014-08-22
Ile kosztuje Toyota Yaris w kredycie?

Auta produkcji japońskiej od dawna cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem. Ile kosztuje Toyota Yaris w kredycie samochodowym?

www.comperia.pl
Najnowsze porady