O kredytach samochodowych

2015-02-13
Dokąd po kredyt na samochód w lutym 2015?

Kredyt samochodowy może być dobrym rozwiązaniem na zakup wymarzonego auta. Zanim się jednak na to zdecydujemy, warto wiedzieć, dokąd się udać po taką pożyczkę w lutym.

www.comperia.pl
2015-02-12
Procedura kupna auta z UE

Dzięki obowiązującej w Unii Europejskiej zasadzie swobody obrotu towarami mamy możliwość sprowadzenia do Polski samochodów, czy to na potrzeby prywatne, czy prowadzonej działalności gospodarczej. Pamiętajmy jednak, że niesie to za sobą konieczność spełnienia szeregu obowiązków.

www.comperia.pl
2015-02-11
Obowiązki przedsiębiorcy przy zakupie auta

W Polsce z roku na rok sprzedawanych jest coraz więcej aut - spora w tym zasługa klientów firmowych. Jakie czynności powinien wykonać przedsiębiorca, nabywając samochód od osoby prywatnej, a jakie, kupując auto fabrycznie nowe?

www.comperia.pl
2015-02-06
Ile kosztuje Skoda Octavia w kredycie?

Początek roku to intensywna wyprzedaż modeli samochodów z poprzedniego rocznika u wszystkich dealerów. Nie inaczej jest w salonach Skody Sprawdźmy, ile obecnie kosztuje Octavia w kredycie.

www.comperia.pl
2015-02-03
Procedura kupna auta z komisu krok po kroku

Procedura zakupu samochodu z komisu jest inna niż w przypadku nabywania auta w salonie czy od innego konsumenta. Więcej jest przede wszystkim detali, na które należy zwrócić uwagę.

www.comperia.pl
2015-01-16
Depozyt karty pojazdu - niewygodne zabezpieczenie kredytu samochodowego

Posiadanie samochodu w naszych czasach nie jest już żadnym luksusem, ale często koniecznością. Własne auto zapewnia nie tylko wygodę, ale również niezależność od publicznych, różnie funkcjonujących, środków transportu. Niestety, gdy zaciągamy kredyt samochodowy, niekiedy banki stosują niewygodne zabezpieczenie w postaci depozytu karty pojazdu.

www.comperia.pl
2015-01-15
Czy koszt kredytu samochodowego zależy od marki auta?

Decydując się na kredyt samochodowy, zdajemy sobie sprawę, że na koszt kredytu będzie miał wpływ wiek pojazdu. Jednak, czy wysokość marży zależeć będzie również od marki auta?

www.comperia.pl
2015-01-14
Czy mając umowę śmieciową, dostanę kredyt samochodowy?

Wiele osób, szczególnie młodych, zatrudnionych jest na umowę-zlecenie lub o dzieło, nazywanymi potocznie "umowami śmieciowymi". Banki coraz częściej kierują więc swoją ofertę również do nich. Sprawdźmy, czy posiadając taką umowę, mamy szansę na kredyt samochodowy. 

www.comperia.pl
2014-12-08
Gdzie zaciągnąć kredyt na zakup używanego samochodu?

Za pomocą kredytu samochodowego możemy sfinansować zakup auta zarówno nowego, jak również używanego. Dotyczy to nie tylko pojazdów osobowych, ale także ciężarowych. Sprawdź, gdzie pożyczyć na auto z drugiej ręki.

www.comperia.pl
2014-11-12
Dokąd po kredyt na używany samochód?

Zakup nowego auta często przekracza nasze możliwości finansowe, a nierzadko także zdolność kredytową. Może lepiej poszukać kredytu na używany samochód?

www.comperia.pl
2014-11-12
Sprawdź, jak dobrze wybrać kredyt na wymarzone auto

Polacy zaciągają pożyczki nie tylko na zakup nowych, ale także kilkuletnich aut. Warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę, by dobrze wybrać kredyt samochodowy. Sprawdźmy!

www.comperia.pl
2014-10-31
Kredyty samochodowe dla firm: za i przeciw

Banki od wielu lat rywalizują z firmami leasingowymi o klientów prowadzących firmy i zamierzających zakupić nowy samochód. Jakie zalety, a jakie słabe strony posiadają kredyty celowe na zakup auta?

www.comperia.pl
2014-10-31
Promocja BMW Kredytu 60/40

Do 31 grudnia 2014 roku trwa intensywna promocja BMW Kredytu 60/40 0% w salonach dealerów tej marki. Klienci mają doskonałą okazję, żeby zamienić swoje wysłużone auto na nowy model BMW.

www.comperia.pl
2014-10-24
Czy kredyty samochodowe są korzystne dla przedsiębiorców?

Przedsiębiorcy decydujący się na zakup samochodów mają do wyboru kilka sposobów na sfinansowanie tej inwestycji: kredyty samochodowe, gotówkowe, pożyczki hipoteczne albo leasing. Jakie są korzyści wynikające z kredytów samochodowych na firmę?

www.comperia.pl
2014-10-13
Jak działa kredyt z ratą balonową?

Banki samochodowe mają w swojej ofercie między innymi kredyt balonowy. Warto wiedzieć, co oznaczają „raty balonowe”, a także na jakich zasadach funkcjonuje kredyt balonowy.

www.comperia.pl
2014-10-07
Zabezpieczenie kredytu samochodowego, czyli czego nie wolno bez wiedzy banku

Kupno samochodu na kredyt zawsze wiąże się z koniecznością ustanowienia zabezpieczenia. Niektóre jego formy mogą być dość uciążliwe dla kredytobiorcy.

www.comperia.pl
2014-10-06
Nowy Yaris już od 5,99 proc. w kredycie Toyota Banku

Toyota przekonuje, że kupno nowego auta prosto z salonu nie musi być drogie. Doskonałym przykładem jest nowa Toyota Yaris w kredycie Niska Rata.

www.comperia.pl
Najnowsze porady