O kredytach samochodowych

2015-04-20
Kredytowe pułapki: jakie czyhają w umowach kredytów samochodowych?

Kredyt to doskonały sposób na zakup nowego samochodu, szczególnie gdy na naszym koncie bankowym brakuje odpowiedniej sumy. Niestety umowy kredytowe często zawierają wiele pułapek, które sprawią, że zamiast na ofercie skorzystać, sporo za auto w kredycie przepłacimy.

www.comperia.pl
2015-04-16
Kredyt na skuter - ile będzie kosztować?

Jeśli chcemy się przemieszczać po mieście szybko i sprawnie, warto zainwestować w skuter. Ile kosztuje zakup takiego pojazdu z pomocą kredytu?

www.comperia.pl
2015-04-09
Nie każdy kredyt na samochód wymaga wkładu własnego

Kredyt samochodowy to najlepszy sposób na kupno wymarzonego auta. W przeciwieństwie do leasingu taka forma finansowania nie zawsze wymaga wkładu własnego.

www.comperia.pl
2015-04-09
5 rad, jak dobrze wybrać kredyt samochodowy

Przed wybraniem kredytu samochodowego należy zwrócić uwagę na szereg istotnych elementów. Zapoznaj się z pięcioma najważniejszymi poradami, aby podjąć właściwą decyzję.

www.comperia.pl
2015-04-02
Kupujemy używany samochód na raty

Gdy nie posiadamy wystarczającej ilości gotówki na kupno samochodu, często rozwiązaniem tego problemu może być kredyt. Należy jednak pamiętać, że gdy kupujemy używane auto na raty, wiąże się to również z pewnymi niedogodnościami.

www.comperia.pl
2015-03-25
Jak porównywać oferty kredytów samochodowych?

Nie każdy, kto marzy o własnym samochodzie, ma pieniądze na jego zakup. Kredyty dają możliwość sfinansowania zakupu auta, w związku z tym klientów bankom nie brakuje. Ofert finansowania pojazdów jest całkiem sporo. Problem w tym, którą z nich wybrać.

www.comperia.pl
2015-03-23
Dokąd po tani kredyt na motocykl?

Wiosna za pasem, więc już niedługo drogi publiczne zapełnią się motocyklistami. Fanów tych pojazdów nie brakuje. Ci, którzy dopiero mają zamiar zakupić swój pierwszy motocykl bądź wymienić dotychczasowy sprzęt, powinni wiedzieć, gdzie warto udać się po tani kredyt na ten cel.

www.comperia.pl
2015-03-23
Jak sprzedać samochód kupiony na kredyt?

Auto kupione na kredyt samochodowy stanowi zabezpieczenie spłaty długu wobec banku. Czy zatem istnieje możliwość sprzedaży pojazdu objętego zastawem?

www.comperia.pl
2015-03-19
Refinansowanie kredytu samochodowego - czy warto?

Refinansowanie kredytu możliwe jest nie tylko w przypadku kredytów mieszkaniowych. Jeśli obecne warunki spłaty kredytu samochodowego nas nie zadowalają, z łatwością możemy przenieść zobowiązanie do innego banku.

www.comperia.pl
2015-03-18
Do którego banku po kredyt na quada?

Zbliża się sezon wiosenno-letni. Za chwilę na naszych drogach pojawią się motocykle i quady. Są to coraz popularniejsze, zwłaszcza latem, środki transportu. Quady bywają chętnie wykorzystywane na terenach trudnych, czyli w lasach i na polnych drogach. Kupno takiego sprzętu to jednak wydatek niemały. W którym banku można dostać zatem kredyt na quada?

www.comperia.pl
2015-03-11
Tani kredyt samochodowy - gdzie go szukać?

Kupno auta to poważna decyzja. Niezależnie od tego, czy decydujemy się na auto używane, czy nowe, zwiążemy się z nim na kilka lat. Większości z nas nie stać na taki wydatek w gotówce, w związku z tym często decydujemy się na kredyt samochodowy. Jak go właściwie wybrać?

www.comperia.pl
2015-03-10
Spłacasz kredyt na samochód? Nie sprzedasz auta bez zgody banku

Jeśli kupiłeś auto na kredyt samochodowy, pojazd stał się zabezpieczeniem spłaty zadłużenia. Czy to oznacza, że nie będziesz mógł go sprzedać aż do uregulowania długu wobec banku? Niekoniecznie. Sprawdź, jakie masz możliwości.

www.comperia.pl
2015-03-10
Formy zabezpieczenia spłaty kredytu samochodowego

Decydując się na kredyt samochodowy, powinniśmy być świadomi, jakich zabezpieczeń może zażądać od nas bank. W przypadku większości z nich do momentu spłaty ostatniej raty kredytu nie będziemy wyłącznymi właścicielami pojazdu.

www.comperia.pl
2015-02-26
Na kredyt samochodowy kupisz nawet kilkuletnie auto

Obecnie coraz więcej samochodów używanych bywa kupowanych z pomocą kredytów - nie tylko gotówkowych, ale i samochodowych. Jakie są wady i zalety tego ostatniego rozwiązania, gdy chcemy nabyć auto kilkuletnie?

www.comperia.pl
2015-02-26

5 kroków – tylko tyle potrzeba, by móc zakupić samochód na kredyt. Sprawdź, przez jakie procedury w tym celu należy przejść.

www.comperia.pl
2015-02-21
Finansujemy zakup auta: lepiej pożyczką czy kredytem samochodowym?

Kupno samochodu, czy to nowego, czy używanego, zawsze wiąże się z koniecznością posiadania dość znacznej ilości gotówki. Jej brak często zastępujemy kredytami bankowymi. Jak wybrać najlepszy z nich?

www.comperia.pl
2015-02-13
Dokąd po kredyt na samochód w lutym 2015?

Kredyt samochodowy może być dobrym rozwiązaniem na zakup wymarzonego auta. Zanim się jednak na to zdecydujemy, warto wiedzieć, dokąd się udać po taką pożyczkę w lutym.

www.comperia.pl
Najnowsze porady