O kredytach samochodowych

2016-10-13
Zmieniłaś nazwisko? Zobacz, co z umową kredytową

Przejęcie nazwiska świeżo poślubionego małżonka jest piękną tradycją... która jednak potrafi sprawić wiele problemów kobiecie. Zwłaszcza w banku. Zobacz, co stanie się z Twoją umową kredytową po zmianie nazwiska i dowiedz się, jak dopełnić obowiązki informacyjne względem banku.

www.comperia.pl
2016-07-17
Kredyt 50/50, leasing i wynajem, czyli jak tanio nabyć samochód?

Nie tylko zwykły kredyt samochodowy umożliwi Ci pozyskanie nowego lub używanego auta bez własnych pieniędzy, ale i bez przepłacania za pożyczkę. Sprawdź, jak tanio zdobyć samochód.

www.comperia.pl
2016-02-29
Kilometrówka 2016 - wysokości stawek

Pracownicy nieposiadający do dyspozycji samochodów służbowych mogą w pracy korzystać z własnych pojazdów. Za wydatki poniesione na dojazdy rozliczają się wówczas z pracodawcą w ramach kilometrówki. Dowiedz się, ile wynoszą stawki za 1 km w 2016 roku.

www.comperia.pl
2015-07-02
VAT od paliwa samochodów osobowych: zmiany 2015

Od 1 lipca 2015 roku wchodzą zmiany w sposobie rozliczania podatku VAT od paliwa do pojazdów użytkowanych przez przedsiębiorców w celach "mieszanych". Sprawdźmy, kto może teraz odliczyć 50% podatku VAT i w jakich okolicznościach może to zrobić.

www.comperia.pl
2015-07-01
Ranking kredytów samochodowych: lipiec 2015

Kredyt samochodowy to szybki sposób na sfinansowanie zakupu auta. Jak jednak znaleźć najlepszą ofertę spośród wielu możliwości? Sprawdź nasz ranking!

www.comperia.pl
2015-06-29
Rejestracja samochodu bez umowy kupna-sprzedaży

Nabyłeś używane auto, ale zgubiłeś umowę kupna-sprzedaży samochodu? Bez niej nie zarejestrujesz pojazdu. 

www.comperia.pl
2015-06-29
Kredyt dla studenta na prawo jazdy

Prawo jazdy to marzenie wielu młodych ludzi, którzy jednak często nie posiadają na ten cel pieniędzy. Z pomocą może przyjść im Credit Agricole, oferując kredyt na prawo jazdy - także dla studenta.

www.comperia.pl
2015-06-25
Korzystanie z samochodu służbowego w prywatnych celach - zmiany w 2015 roku

Od 1 stycznia 2015 r. pracownikom korzystającym z samochodu służbowego doliczany jest zryczałtowany przychód z tytułu użytkowania auta do celów prywatnych. Wartość uzyskanego w ten sposób przychodu pracodawca musi doliczyć do innych dochodów pracownika w danym miesiącu. Następnie od łącznej kwoty powinna być odprowadzona składka ZUS i zaliczka na podatek dochodowy.

www.comperia.pl
2015-06-24
Jak kupić samochód taniej?

Chcesz kupić używany samochód taniej niż wynosi jego wartość rynkowa? Jest na to kilka sposobów.

www.comperia.pl
2015-06-23
Prawa policjantów podczas kontroli drogowej

Kierowcy najczęściej niewiele wiedzą o prawach i obowiązkach policjantów podczas kontroli drogowej. Powinni jednak mieć świadomość tego, co wolno, a czego nie wolno funkcjonariuszom z drogówki.

www.comperia.pl
2015-06-19
Ukradli Ci tablicę rejestracyjną? Sprawdź, co robić

Ktoś ukradł Twoją tablicę rejestracyjną? Sprawdź, co należy w takiej sytuacji zrobić.

www.comperia.pl
2015-06-18
Najchętniej kupowane przez Polaków auta zagraniczne

Polacy sprowadzają do kraju wiele samochodów z zagranicy. Sprawdziliśmy, które modele cieszą się wśród naszych rodaków największym zainteresowaniem.

www.comperia.pl
2015-06-18
Ile kosztują tablice rejestracyjne dla skutera?

Bez tablicy rejestracyjnej ani rusz. Sprawdź, ile w 2015 roku będzie kosztować Cię tablica do Twojego skutera!

www.comperia.pl
2015-06-12
Od 2016 stare samochody nie będą mogły wjeżdżać do miast

Projekt nowelizacji ustawy o ochronie środowiska, nad którą pracują obecnie posłowie, ma dać samorządowcom możliwość wprowadzenia zakazu wjazdu pojazdom w wyznaczonych strefach. Zapis w ustawie ma dotyczyć zwłaszcza samochodów, które emitują najwięcej spalin i zanieczyszczają powietrze w miastach. 

www.comperia.pl
2015-06-12
Czym jeżdżą najbogatsi Polacy?

W garażach najbogatszych Polaków znajdziemy niejedno ekskluzywne auto, na zakup którego Polak ze średnią krajową musiałby pracować przez całe życie. Sprawdźmy, które samochody upodobali sobie ci najzamożniejsi.

www.comperia.pl
2015-06-08
Samochód z wyprzedaży poflotowej - kupować?

Jak kupić dobry i w miarę młody samochód za cenę znacznie lepszą niż w komisie? Rozwiązaniem jest wyprzedaż poflotowa. Czy jednak rzeczywiście warto zainteresować się takim sposobem nabywania aut? Sprawdzamy.

www.comperia.pl
2015-06-08
Najdroższe samochody sprzedawane w Polsce

Na polskich drogach czasem można spotkać prawdziwe perełki motoryzacji. Jakie najdroższe marki pojazdów mają do zaoferowania koneserom krajowe salony motoryzacyjne?

www.comperia.pl
Najnowsze porady