O kredytach samochodowych

2013-12-17
Bierzesz kredyt samochodowy? Sprawdź, jakich formalności musisz dopełnić

Kredyt samochodowy jest jedną z najpopularniejszych form finansowania zakupu auta. Formalności z nim związane są nieco bardziej rozbudowane (głównie w zakresie ustanawiania zabezpieczeń spłaty) od tych, jakie towarzyszą staraniom o zwykły kredyt gotówkowy. Mimo tego opłaca się przez nie przebrnąć, bo dzięki temu możemy uzyskać niższe oprocentowanie.

www.comperia.pl
2013-12-16
Zła historia w BIK? Sprawdź, czy masz szansę na kredyt samochodowy

Każdy rodzaj kredytu bankowego wymaga, by klient posiadał odpowiednią zdolność kredytową i nie miał w swojej historii kredytowej zbyt dużych potknięć związanych z nieterminową spłatą rat. Istnieją jednak instytucje finansowe, które zapewniają, że nawet jeśli konsument posiada złą historię w BIK, są w stanie przyznać mu kredyt samochodowy. Czy korzystanie z ich usług to dobry pomysł?

www.comperia.pl
2013-12-16
Czym charakteryzują się kredyty leasingowe?

By zakupić interesujące nas auto za pomocą środków pozyskanych od banku, konsumenci muszą najpierw zdecydować, jaki rodzaj kredytu wybrać – kredyt gotówkowy, samochodowy czy też leasing. A czym wyróżnia się leasing na tle pozostałych form kredytowania?

www.comperia.pl
2013-12-13
Dokąd po tani kredyt samochodowy?

Planujesz kupić auto, ale nie posiadasz wystarczających oszczędności, żeby zapłacić za nie z własnej kieszeni? Zobacz, do którego banku warto udać się po tani kredyt samochodowy.

www.comperia.pl
2013-12-11
Kredyt samochodowy - jak to działa?

Pomimo tego, że samochód wciąż jest zaliczany do dóbr luksusowych, dla wielu z nas jest także dobrem niezbędnym. Sprawia to, że szukamy możliwie najkorzystniejszych rozwiązań, pozwalających nam na zakup wymarzonego pojazdu. Jedną z ciekawszych i godnych rozważenia propozycji finansowania pojazdu oferowanych przez banki jest kredyt samochodowy.

www.comperia.pl
2013-12-09
Poznaj etapy przyznawania kredytu samochodowego

Kredyt samochodowy to jeden z tańszych sposobów finansowania pojazdu w przypadku, gdy nasze wynagrodzenie nie pozwala nam na opłacenie takiej inwestycji z własnej kieszeni. Na co warto zwracać uwagę przy wyborze oferty kredytu samochodowego oraz czym charakteryzują się poszczególne etapy jego przyznawania?

www.comperia.pl
2013-12-06
Jak dostać kredyt na auto używane?


Mimo że auta używane kosztują mniej niż nowe, zdarza się, że nie zawsze posiadamy na wybrany model odpowiedniej ilości gotówki. Na szczęście istnieje możliwość sfinansowania takiego zakupu za pomocą taniego kredytu samochodowego. Zobacz, jak dostać kredyt na auto używane.

www.comperia.pl
2013-12-05
Wybieramy kredyt samochodowy


W dzisiejszych czasach kupno własnego auta często wiąże się z koniecznością sfinansowania go z pomocą kredytu. Decydując się na pożyczkę z banku, pamiętać musimy, żeby nie podpisywać dokumentów zbyt pochopnie. Aby nie narazić się na zbędne koszty, warto najpierw poznać kilka istotnych informacji na temat kredytów samochodowych.

www.comperia.pl
2013-11-24
Czym się różni kredyt samochodowy od leasingu?

Pomimo tego, iż sięganie po kredyt jest niezwykle powszechną formą finansowania dokonywanych przez nas zakupów, wiele osób w dalszym ciągu myli pojęcia kredytu samochodowego oraz leasingu. Przyczyną tej sytuacji są podobieństwa, które łączą te produkty. Należy jednak pamiętać o tym, że bez względu na występujące pomiędzy nimi cechy wspólne, kredyt oraz leasing rządzą się własnymi prawami. 

www.comperia.pl
2013-11-23
Kredyt samochodowy czy gotówkowy - który lepszy?


Spoglądając na zatłoczone parkingi i zakorkowane ulice trudno nie zauważyć, że samochód w dzisiejszych czasach ma niemal każdy. Mało tego, wiele rodzin posiada ich nawet po dwa lub trzy. Nie wszystkie auta oczywiście są finansowane z własnych środków, co oznacza, że spora część pojazdów zakupiona została dzięki kredytom. W tym miejscu pojawia się pytanie - czy lepiej zdecydować się na opłacenie zakupu samochodu, biorąc kredyt samochodowy czy gotówkowy?

www.comperia.pl
2013-11-22
Prezentujemy warunki kredytu 50 na 50

Samochody mają to do siebie, że oprócz wygody, którą nam zapewniają, są źródłem niekończących się wydatków. Te oczywiście zaczynają się w chwili samego zakupu, bo zafundowanie sobie wymarzonego auta nie zawsze leży w granicach naszych możliwości finansowych. Dla tych, którzy jednak zgromadzili na ten cel już pewne oszczędności i brakuje im stosunkowo niewielkiej ilości gotówki, prezentujemy warunki kredytu samochodowego 50 na 50.

www.comperia.pl
Najnowsze porady