O kredytach samochodowych

2014-01-10
Kredyt samochodowy w styczniu 2014 - gdzie będzie najtaniej?

Jeśli jesteśmy zdecydowani na zakup auta i podjęliśmy decyzję, że najlepszym sposobem jego sfinansowania będzie kredyt samochodowy, warto wiedzieć, gdzie można znaleźć najtańszą ofertę pożyczki w styczniu 2014 roku?

www.comperia.pl
2014-01-09
Jak wziąć kredyt dla firm na zakup auta?

Kredyt samochodowy, jak każde inne zobowiązanie w banku, wiąże się nie tylko z kosztami, ale również z formalnościami, których przyszły kredytobiorca będzie zobowiązany dopełnić. Dowiedz się, jakie warunki należy spełnić, aby móc starać się o tego rodzaju finansowanie.

www.comperia.pl
2014-01-09
Gdzie po kredyt samochodowy dla nowych firm?

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się nie tylko z koniecznością opracowania odpowiedniego biznesplanu, ale też z zadbaniem o zgromadzenie odpowiedniego kapitału, który pozwoliłby na pokrycie wydatków związanych z rozwojem firmy. Powstające dopiero przedsiębiorstwa mogą korzystać z różnego rodzaju kredytów opracowanych z myślą o ich potrzebach. A jak na tym tle prezentują się kredyty samochodowe dla nowych firm?

www.comperia.pl
2014-01-07
Jakie dokumenty do wniosku o kredyt samochodowy?

Jedną z częstszych przyczyn zaciągania kredytów jest zakup samochodu. Starając się o tego rodzaju pożyczkę, warto wiedzieć, jakie dokumenty trzeba będzie dołączyć do wniosku o nią.

www.comperia.pl
2014-01-07
Szybkie kredyty samochodowe dla firm - na co zwrócić uwagę?

Kredyty na zakup aut są dzisiaj nieodłącznym elementem większości ofert bankowych. Zainteresowanie konsumentów tego rodzaju pożyczkami rośnie z roku na rok, a banki starają się dobierać ich parametry w taki sposób, aby spełniały oczekiwania klientów. Czy szansę na tani i szybki kredyt samochodowy mają także firmy?

www.comperia.pl
2014-01-03
Czy AC przy kredycie samochodowym jest obowiązkowe?

Zaciągając kredyt na zakup nowego samochodu, trzeba liczyć się z koniecznością dopełnienia szeregu formalności. Niejednokrotnie banki wymagają od klienta podpisania dodatkowych umów ubezpieczeniowych, które wiążą się dla kredytobiorcy z dodatkowymi kosztami. Mowa w tym miejscu o obowiązkowym z punktu widzenia umowy kredytowej wykupieniu polisy AC - czy da się jakoś ominąć ten warunek?

www.comperia.pl
2014-01-02
Czy emeryt ma szansę na kredyt samochodowy?

Osiągnięcie wieku emerytalnego dla sporej części podatników oznacza upragniony moment, kiedy to nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek od pracy. Inaczej wygląda jednak sytuacja, gdy nasza emerytura nie pozwala na zaspokojenie wszystkich potrzeb, a sam wiek również nie ułatwia znalezienia sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Tutaj pojawia się pytanie o możliwość zaciągnięcia kredytu samochodowego przez emeryta.

www.comperia.pl
2014-01-02
Zasady przyznawania kredytów samochodowych

Dla wielu osób kupno samochodu za gotówkę stanowi dość duże wyzwanie ze względu na brak własnych zasobów pieniężnych, w związku z czym lepszym rozwiązaniem wydaje się być w ich przypadku zaciągnięcie kredytu. Jeśli interesuje nas kredyt samochodowy, warto najpierw poznać zasady jego przyznawania.

www.comperia.pl
2013-12-31
Kredyt samochodowy vs leasing - który lepszy?

Opłacenie zakupu pojazdów dla firmy wiąże się z odwiecznym pytaniem o formę finansowania. Wybór między kredytem samochodowym a leasingiem jest trudny i wbrew pozorom nie powinien zależeć tylko od porównania kosztów, jakie będziemy musieli ponieść na rzecz banku.

www.comperia.pl
2013-12-30
Tanie kredyty na zakup samochodów ciężarowych

Zakup samochodów ciężarowych jest dość znacznym obciążeniem nawet dla dobrze prosperujących firm transportowych. Jeśli własnego kapitału brak, przedsiębiorcy mogą znaleźć na rynku bankowym oferty dopasowane do ich potrzeb, mając możliwość zaciągnięcia tanich kredytów na sfinansowanie pojazdów.

www.comperia.pl
2013-12-24
Gdzie po kredyt samochodowy na 0 procent?

W dobie niskich stóp procentowych coraz więcej instytucji finansowych proponuje swoim klientom bardzo atrakcyjne oferty kredytowe. Na czym polegają kredyty samochodowe "0 procent" oraz jakie wymagania względem wnioskodawcy się z nimi wiążą?

www.comperia.pl
2013-12-24
RRSO czyli oprocentowanie rzeczywiste kredytów samochodowych

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania jest miernikiem informującym o kosztach pożyczki. Planując zakup samochodu na kredyt, warto zapoznać się z RRSO poszczególnych ofert. Jakie wartości wchodzą w jego skład oraz gdzie uzyskamy informacje na temat jego wysokości? 

www.comperia.pl
2013-12-23
Co z podatkiem VAT przy kredytach samochodowych?

Jak się okazuje, kredyt zaciągany w banku i przeznaczany na kupno samochodu niekoniecznie jest zawsze najbardziej korzystnym rozwiązaniem spośród wszystkich możliwości finansowania auta. Często bowiem kredyt samochodowy wymusza rozliczenie podatku VAT w dość niewygody dla osoby nabywającej pojazd sposób. Co zrobić, aby przy kredycie samochodowym móc uniknąć niepotrzebnych komplikacji z tym podatkiem?

www.comperia.pl
2013-12-20
Pożyczka w SKOK-u alternatywą dla kredytu samochodowego

Klientom pragnącym pozyskać finansowanie na zakup samochodu banki oraz prywatne firmy pożyczkowe oferują różne możliwości. A co ze SKOK-ami? Sprawdź,  jakie warunki mają do zaproponowania konsumentom.

www.comperia.pl
2013-12-19
Szukasz kredytu samochodowego? Złóż wniosek przez Internet

Poszukiwania nowego samochodu zazwyczaj są dość żmudne i wymagają wielu wizyt w salonach, komisach lub u osób fizycznych, które sprzedają używane auta. W przypadku, gdy zakup chcemy sfinansować kredytem, dodatkowym obciążeniem będą wizyty w oddziałach banków i porównywanie ofert pożyczek. Dobrym rozwiązaniem może być także złożenie wniosku o kredyt samochodowy przez Internet.

www.comperia.pl
2013-12-18
Kredyt samochodowy pod zastaw kupowanego auta - plusy i minusy

Kredyt samochodowy to często spotykana forma finansowania nabywanego auta, motocykla czy skutera. Nierzadko zabezpieczeniem dla wierzyciela staje się wtedy sam pojazd. Jakie są plusy oraz minusy zaciągania kredytu pod taki zastaw?

www.comperia.pl
2013-12-18
Czy kredyt samochodowy u dealera będzie tańszy niż w banku?

Wyłonienie odpowiedniego kredytu nigdy nie wiąże się z prostym rozwiązaniem. W przypadku kredytów samochodowych dochodzi dodatkowo wybór między typem kredytodawcy – czy tańszą ofertę uzyskamy u dealera, czy też mniej zapłacimy, jeśli pożyczymy pieniądze w banku?

www.comperia.pl
Najnowsze porady