O kredytach samochodowych

2014-03-05
Kredyt 40 na 60 - z czym to się je?

Kredyt 40 na 60 to jeden z rodzajów kredytów samochodowych. Z czym się wiąże?

www.comperia.pl
2014-03-05
Sprawdź, ile zapłacisz za pozabankową pożyczkę na samochód

Zakup auta można sfinansować nie tylko za pośrednictwem kredytu samochodowego, ale również pożyczki w prywatnej firmie finansowej. Z jakimi kosztami wiąże się zobowiązanie w instytucji pozabankowej?

www.comperia.pl
2014-02-28
Podpowiadamy nowym firmom, gdzie dostać kredyt na samochód

Przedsiębiorca napotyka na początku prowadzenia działalności gospodarczej wiele trudności w zakresie pozyskania kapitału na rozwój firmy. Istnieją jednak banki, które zaoferują tani kredyt dla nowej firm na samochód.

www.comperia.pl
2014-02-28
Dedykowany kredyt na Audi w Volkswagen Banku

Audi Finance to nowa oferta, w ramach której klienci Volkswagen Banku mogą jeździć Audi Q3za 896 zł netto miesięcznie. Dodatkowo zainteresowani zakupem samochodu marki Audi mogą skorzystać z także z innych kredytów, dostosowanych do ich potrzeb.

www.comperia.pl
2014-02-28
O zabezpieczeniach przy kredytach samochodowych

Zaciągnięcie kredytu na zakup samochodu jest interesującym rozwiązaniem z finansowego punktu widzenia, jednak wiąże się to z określonymi działaniami ze strony banku, które mają mu zagwarantować odzyskanie pożyczonych środków. Z tego powodu warto wiedzieć, jakie rodzaje zabezpieczeń stosuje się w umowie kredytowej.

www.comperia.pl
2014-02-21
Składasz wniosek o kredyt samochodowy online? Pomożemy Ci!

Jeśli chcesz szybko uzyskać pożyczkę, możesz zdecydować się na kredyt online. Można go zaciągnąć za pośrednictwem serwisów internetowych poszczególnych banków. Czy wiesz, jak wygląda wypełnianie wniosku online?

www.comperia.pl
2014-02-17
Co oznaczają raty balonowe przy kredycie samochodowym?

Coraz więcej osób kupuje sobie samochód na kredyt. Jedną z bardziej korzystnych pożyczek na zakup auta jest kredyt samochodowy z ratą balonową. Na czym polega?

www.comperia.pl
2014-02-07
Co oznacza kredyt 30 na 70?

Gdy posiadamy część funduszy potrzebnych na zakup auta i nie chcemy skorzystać z typowego kredytu samochodowego, możemy zdecydować się na specjalne formy finansowania, czyli kredyty z ratą balonową. W wielu przypadkach pożyczki 50 na 50, 40 na 60 czy 30 na 70 mogą okazać się wyjątkowo atrakcyjne. 

www.comperia.pl
2014-02-04
Kredyt samochodowy a VAT

Kredyt samochodowy jest intratną formą finansowania zakupu pojazdów na firmę, jednak ze względów podatkowych zdecydowanie częściej decydujemy się na leasing. A jak w przypadku kredytu samochodowego rozliczymy VAT?

www.comperia.pl
2014-02-03
Sprawdź, które banki oferują kredyty samochodowe bez zabezpieczeń

Większość banków udzielających kredytów samochodowych wymaga również zastosowania rozmaitych zabezpieczeń spłaty pożyczki. Zabezpieczenia mają uchronić instytucję przed ewentualnymi stratami wynikającymi z niewywiązywania się kredytobiorcy ze spłaty zobowiązań. Niestety, dla konsumentów wiążą się ze zwiększeniem kosztów obsługi kredytu. Czy zatem można spotkać oferty kredytów samochodowych bez zabezpieczeń?

www.comperia.pl
2014-01-31
Na czym polega refinansowanie kredytu samochodowego?

Refinansowanie to pozyskanie środków finansowych z zewnętrznego źródła celem spłaty pierwotnego zobowiązania. Pojęcie refinansowania wzięło się z pomocy finansowej udzielanej bankom komercyjnym przez banki centralne. W operacjach banków komercyjnych coraz większe znaczenie ma refinansowanie kredytu.

www.comperia.pl
2014-01-30
Szukasz kredytu na auto dla nowej firmy? Sprawdź w tych bankach

Trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez posiadania samochodu. Samochód jest nieodłączonym elementem przy prowadzeniu praktycznie każdej działalności gospodarczej. Dowiedzmy się, jak zdobyć kredyt na auto dla nowych firm.

www.comperia.pl
2014-01-30
Kredyt samochodowy na firmę - prezentujemy korzyści

Przedsiębiorca decydujący się na zakup auta musi wybrać odpowiednią formę jego finansowania. Jednym z rozwiązań może być kredyt samochodowy. Poznajmy korzyści, jakie dzięki niemu może osiągnąć przedsiębiorca.

www.comperia.pl
2014-01-30
Wymagania do kredytów samochodowych

Zakup samochodu to decyzja, która codziennie jest podejmowana przez dziesiątki, jeśli nie setki osób w całym naszym kraju. Niestety, nie wszyscy mogą pozwolić sobie na nabycie pojazdu za gotówkę. Wtedy decydujemy się na inne rozwiązania, takie jak kredyt czy leasing. A jakie wymagania stawiają banki wnioskodawcom w przypadku kredytów samochodowych?

www.comperia.pl
2014-01-29
Patrz na oprocentowanie rzeczywiste kredytów samochodowych

Decydując się na zaciągnięcie kredytu samochodowego, warto sprawdzać jego rzeczywiste oprocentowanie (RRSO), które pozwala zapoznać się z łącznymi kosztami kredytu.

www.comperia.pl
2014-01-29
Czy oprocentowanie kredytów samochodowych online jest niższe od tradycyjnych?

Decydując się na zaciągnięcie kredytu na zakup samochodu najczęściej analizujemy dziesiątki ofert, szukając tej, która będzie najkorzystniejsza w naszej sytuacji.  Warto zastanowić się przy tym, czy zaciągając kredyt samochodowy online, oprocentowanie będzie niższe czy też wyższe w stosunku do umowy tradycyjnego kredytu, podpisywanej w oddziale banku.

www.comperia.pl
2014-01-29
Kredyty samochodowe dla zadłużonych

Osoby posiadające już kilka pożyczek często zastanawiają się, czy uda im się uzyskać kolejną, na inny cel. Sprawdźmy, czy zadłużeni mają szansę na otrzymanie kredytu samochodowego.

www.comperia.pl
Najnowsze porady