12.06.2019, 09:00

Wakacyjna wyprzedaż kredytów hipotecznych w ING

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 7     / 10 (oddano 1 głosów)

Wakacyjna wyprzedaż kredytów hipotecznych w ING

0% prowizji lub niższa marża - tak ING zachęca klientów do skorzystania z "Wakacyjnej wyprzedaży" kredytów hipotecznych, która potrwa do 4 sierpnia.

Promocją objęte są kredyty na zakup mieszkania, budowę domu i remont. Istnieje również możliwość przeznaczenia pieniędzy na spłatę zobowiązań w innych bankach.

By złożyć wniosek o kredyt, nie trzeba iść do oddziału - można to zrobić telefonicznie lub online - wszelkie niezbędne dokumenty dostarczymy wówczas elektronicznie, a na każdym etapie procesowania wniosku będziemy mogli liczyć na pomoc specjalisty hipotecznego. Wybierając zdalną ścieżkę wnioskowania, można ograniczyć liczbę osobistych wizyt w placówce banku do jednej - na samo podpisanie umowy.

Warunki kredytu hipotecznego w promocji "Wakacyjna wyprzedaż"

W ramach "Wakacyjnej wyprzedaży" dostępne są dwa warianty cenowe kredytu z oprocentowaniem zmiennym i dwa warianty kredytu z oprocentowaniem stałym.

Oprocentowanie zmienne:

  • prowizja 0% i marża 1,9%
  • prowizja 1,69% i marża 1,69%

Oprocentowanie kredytów ze zmienną stopą procentową oparte jest o marżę banku, jednakową w całym okresie spłaty, oraz wskaźnik WIBOR 6M, co oznacza, że harmonogram rat będzie aktualizowany co pół roku.

Oprocentowanie stałe:

  • prowizja 0% i oprocentowanie 3,79%
  • prowizja 1,69% i oprocentowanie 3,58%

Wysokość oprocentowania kredytów o stałej stopie jest zamrożona przez pierwsze 5 lat, liczone od uruchomienia kredytu (wypłaty co najmniej pierwszej transzy). Po tym czasie bank prześle nową propozycję oprocentowania, która będzie obowiązywać przez kolejne 5 lat, a jeśli kredytobiorca nie będzie chciał z niej skorzystać, raty zaczną być naliczane w oparciu o oprocentowanie zmienne, uwzględniające marżę z umowy oraz aktualną wartość wskaźnika WIBOR.

Oferta z kontem i polisą

By skorzystać z oferty, należy obowiązkowo posiadać lub założyć konto osobiste w ING Banku Śląskim i zasilać je wpływami pieniężnymi (min. 2000 zł miesięcznie). Oprócz tego wymagane jest wykupienie polisy na życie.

Wcześniejsza częściowa lub całkowita spłata kredytu jest zwolniona z prowizji od nadpłat.

W każdym z przypadków minimalna kwota kredytu to 100 tys. zł, a maksymalna 1,5 mln zł. Minimalny wkład własny wymagany przez bank to 20% wartości inwestycji.

Oferta będzie dostępna do 4 sierpnia 2019 r.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (12.06.2019).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
883 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora