O kredytach hipotecznych

2014-02-27
Jakie dokumenty do Mieszkania dla Młodych?

Mieszkanie dla Młodych to program, który ma pomóc w zakupie pierwszego mieszkania. Aby skorzystać z dopłat do kredytu hipotecznego, należy przedstawić niezbędne dokumenty. Jakie?

www.comperia.pl
2014-02-27
Polacy chętniej zaciągają kredyty hipoteczne

W roku 2013 banki zanotowały znaczny spadek wniosków o kredyty hipoteczne. Poprawa stanu gospodarki, niskie stopy procentowe oraz nowy program Mieszkanie dla Młodych mają zmienić ten trend w roku 2014.

www.comperia.pl
2014-02-27
Jak wykorzystać mieszkanie z Rodziny na Swoim?

Zakończenie rządowego programu Rodzina na Swoim zrodziło wiele pytań dotyczących możliwości zarządzania mieszkaniem zakupionym dzięki temu projektowi. Jak możemy je wykorzystać, by zarobić?

www.comperia.pl
2014-02-27
Odwrócona hipoteka szansą na wyższą emeryturę

Odwrócona hipoteka jest z zasady pomysłem na polepszenie jakości życia emerytów. Jakie są plusy i minusy tego rozwiązania?

www.comperia.pl
2014-02-24
Z MdM nie sfinansujesz wykończenia mieszkania

Program Mieszkanie dla Młodych wspiera zakup pierwszego mieszkania, ale z MdM nie sfinansujesz wykończenia własnego "M".

www.comperia.pl
2014-02-24
Dokąd po najtańszą pożyczkę hipoteczną w lutym 2014?

Portal Comperia.pl sprawdza, do którego banku warto w lutym 2014 roku udać się po pożyczkę hipoteczną. Które oferta będzie najtańsza?

www.comperia.pl
2014-02-20
Jakiego oprocentowania kredytów hipotecznych oczekiwać w 2014 r.?

Każda osoba spłacająca kredyt hipoteczny z dużą uwagą wyczekuje wszelkich informacji o zmieniających się stopach procentowych i prognozach RPP. Na jakie oprocentowanie mogą oni liczyć w 2014 roku?

www.comperia.pl
2014-02-14
Co możemy skonsolidować w kredycie refinansowym?

Duża ilość różnego rodzaju produktów bankowych sprawia, że z dość znaczną swobodą możemy np. dostosować spłatę kredytu do własnych możliwości. Jedną z takich opcji jest kredyt refinansowy, dlatego warto wiedzieć, co można nim skonsolidować.

www.comperia.pl
2014-02-12
Jak posługiwać się rankingami kredytów mieszkaniowych?

W znalezieniu najlepszego kredytu mieszkaniowego może nam pomóc ranking kredytów. Dzięki niemu sprawdzimy i porównamy najważniejsze szczegóły ofert. Jak wykorzystać możliwości rankingów kredytowych?

www.comperia.pl
2014-02-07
Czego oprocentowanie nominalne nie powie Ci o kredycie hipotecznym?

Kierowanie się tylko oprocentowaniem nominalnym przy porównywaniu ofert kredytu hipotecznego nie jest dobrym rozwiązaniem. Dowiedzmy się, jak sprawdzić atrakcyjność konkretnego kredytu mieszkaniowego.

www.comperia.pl
2014-02-07
Kredyt mieszkaniowy - na jakie oprocentowanie się przygotować?

Kredyt mieszkaniowy to zobowiązanie na lata, więc zanim zdecydujemy się na konkretny produkt bankowy, warto zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi ofertami. Oprocentowanie kredytów pod hipotekę jest ostatnimi czasy szczególnie korzystne. Sprawdźmy, w którym banku otrzymamy najlepsze warunki spłaty.

www.comperia.pl
2014-02-07
Gdzie znaleźć kalkulator zdolności kredytowej do kredytu hipotecznego?

Zanim przystąpimy do skorzystania z kredytu hipotecznego, najlepiej sprawdzić dostępne na rynku bankowym oferty pożyczek i zbadać swoją zdolność kredytową. W tej chwili nie trzeba już w tym celu osobiście chodzić od banku do banku - wystarczy sprawdzić swoją kondycję finansową, używając internetowych kalkulatorów zdolności kredytowej.


www.comperia.pl
2014-02-05
Czy oprocentowanie kredytów hipotecznych dla firm i konsumentów różni się?

Kredyty hipoteczne mogą być zaciągane zarówno przez firmy, jak i konsumentów. Czy oprocentowanie dla nich dostępne będzie się różniło?

www.comperia.pl
2014-02-05
Ile wynosi średnie oprocentowanie rzeczywiste kredytów hipotecznych?

Sprawdzamy, ile w początkach 2014 r. wynosi średnie oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) kredytów hipotecznych.

www.comperia.pl
2014-02-05
Wybieramy kredyt na mieszkanie

Zakup własnego mieszkania najczęściej wiąże się z koniecznością zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Jak wybrać ten najlepszy?

www.comperia.pl
2014-02-05
Kredyt gotówkowy pod hipotekę domu - na co zwrócić uwagę?

W życiu większości z nas nadchodzi moment, kiedy niezmiernie potrzebne okazują się dodatkowe środki pieniężne. W przypadku braku oszczędności czasem jedynym rozwiązaniem wydają się pożyczki - te jednak charakteryzują się wysokim oprocentowaniem. Jeśli posiadamy własne mieszkanie, warto zwrócić uwagę na tani kredyt gotówkowy pod hipotekę domu.

www.comperia.pl
2014-02-04
Co z kredytami we franku szwajcarskim?

Kilka lat temu kredyty we frankach szwajcarskich były dla konsumentów najkorzystniejszą możliwością zdobycia gotówki na zakup mieszkania. Od 2008 roku sytuacja jednak diametralnie się zmieniła.

www.comperia.pl
Najnowsze porady
1. Ekspert Comperia.pl
2. Ekspert Comperia.pl
3. Ekspert Comperia.pl
4. Ekspert Comperia.pl
5. Ekspert Comperia.pl