O kredytach hipotecznych

2014-04-03
Kupujemy mieszkanie z licytacji komorniczej

Licytacja komornicza umożliwia zakup mieszkania po dość niskiej cenie. O czym należy wiedzieć, kupując nieruchomości na aukcjach prowadzonych przez komornika?

www.comperia.pl
2014-04-02
Dopłaty do budowy domu w ramach MdM

W ramach programu Mieszkanie dla Młodych pomoc finansową w postaci dopłat mogą otrzymać także osoby zainteresowane budową domu.

www.comperia.pl
2014-04-01
Wyremontuj dom za kredyt hipoteczny

Sfinansowanie remontu mieszkania kredytem gotówkowym wydaje się być kuszącym, jednak drogim pomysłem. Lepszym rozwiązaniem może być wówczas kredyt hipoteczny.

www.comperia.pl
2014-04-01
Przewodnik po programie MdM

MdM, czyli Mieszkanie dla Młodych, to rządowy program dofinansowań do kredytów hipotecznych, który ruszył z początkiem stycznia 2014 roku.

www.comperia.pl
2014-03-31
Kredyt hipoteczny nie tylko na zakup domu

Kredyt hipoteczny od zawsze kojarzony jest z kredytem mieszkaniowym, dzięki któremu możemy nabyć własne „cztery kąty”. Zakres możliwości kredytów hipotecznych jest jednak znacznie szerszy.

www.comperia.pl
2014-03-28
Jak działa ubezpieczenie pomostowe przy kredycie hipotecznym?

Decydując się na zakup nieruchomości finansowanej kredytem hipotecznym, musimy liczyć się z określonymi zabezpieczeniami, wśród których jednym z podstawowych jest ubezpieczenie pomostowe.

www.comperia.pl
2014-03-26
W tych bankach dostaniesz kredyt hipoteczny bez prowizji

Prowizja w przypadku kredytów hipotecznych jest jednym z istotnych kosztów zobowiązania. W których bankach dostaniemy kredyt hipoteczny bez prowizji w marcu 2014 r.?

www.comperia.pl
2014-03-26
Jak pokonać formalności kupując mieszkanie na kredyt?

W przypadku kupna mieszkania na kredyt formalności związane z uzyskaniem finansowania mogą być dość rozbudowane. Jak sprawnie je pokonać?

www.comperia.pl
2014-03-25
Marcowe promocje kredytów hipotecznych

Dogodne warunki kredytów hipotecznych można znaleźć w specjalnych ofertach. Jak kształtują się najnowsze, marcowe promocje na polskim rynku bankowym?

www.comperia.pl
2014-03-25
Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny?

Wybór kredytu hipotecznego na dogodnych warunkach znacznie ułatwia jego spłatę. Jak wytypować najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy?

www.comperia.pl
2014-03-25
Ubezpieczenie mieszkania w kredycie hipotecznym ma sens

Nie wszystkie z ubezpieczeń mieszkania w przypadku kredytu hipotecznego są obowiązkowe. Które z nich mają sens?

www.comperia.pl
2014-03-25
Jak wybrać tani kredyt mieszkaniowy?

Znalezienie taniego kredytu mieszkaniowego nie jest łatwe. Jakimi kryteriami kierować się, wybierając kredyt hipoteczny?

www.comperia.pl
2014-03-24
O roli prowizji w kosztach kredytu hipotecznego

Kredyt hipoteczny wiąże się z różnego rodzaju kosztami, które nieco różnią się od tych, jakie spotkać można przy standardowych kredytach gotówkowych. Wciąż jednak prowizja - typowa dla większości form kredytowania - odgrywa w całkowitym koszcie zobowiązania olbrzymią rolę.

www.comperia.pl
2014-03-21
Czy można wziąć kredyt hipoteczny na remont mieszkania?

Remont mieszkania oznacza zazwyczaj znaczny wydatek, który często finansujemy kredytem gotówkowym. Nie każdy jednak wie, że interesującym rozwiązaniem w tym przypadku może być też kredyt hipoteczny.

www.comperia.pl
2014-03-20
Poznaj zasady udzielania kredytów hipotecznych

Kredyt hipoteczny to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach chcących kupić nieruchomość. Warto wiedzieć, jakie zasady udzielania takiego kredytu obecnie obowiązują.

www.comperia.pl
2014-03-20
Warunki kredytu hipotecznego za granicą

Kredyt hipoteczny dla osoby pracującej za granicą nie musi być jedynie nieuchwytnym marzeniem. Warunki konieczne do spełnienia przez wnioskodawcę zarabiającego w euro czy funtach nie są tak straszne, jak może się wydawać.

www.comperia.pl
2014-03-20
Kredyt hipoteczny w euro to nadal dobry pomysł

Kredyt hipoteczny w obcej walucie to interesujące rozwiązanie, które posiada wiele atutów. Dlatego też już na wstępie warto je przemyśleć.

www.comperia.pl
Najnowsze porady
1. Ekspert Comperia.pl
2. Ekspert Comperia.pl
3. Ekspert Comperia.pl
4. Ekspert Comperia.pl
5. Ekspert Comperia.pl