O kredytach hipotecznych

2014-04-07
Jak przygotować się do licytacji komorniczej?

Licytacja komornicza to szansa na kupno nieruchomości w atrakcyjnej cenie. Jak przygotować się do takiego zakupu?

www.comperia.pl
2014-04-07
Kredytem hipotecznym sfinansujesz nie tylko mieszkanie

Celem kredytu hipotecznego jest sfinansowanie zakupu nieruchomości. Dobrze wiedzieć, że pieniądze z kredytu mieszkaniowego można wykorzystać w inny sposób. Co oferują banki?

www.comperia.pl
2014-04-07
BGK może upomnieć się o zwrot dotacji z MdM

Mieszkanie dla Młodych, czyli MdM, to atrakcyjna opcja finansowania zakupu nieruchomości dla osób chcących wreszcie mieszkać na swoim. Jednak w niektórych przypadkach dotację pochodzącą z tytułu programu trzeba będzie zwrócić.

www.comperia.pl
2014-04-04
Wady spłaty kredytu w obcej walucie

Spłata kredytu zaciągniętego w obcej walucie może nie być korzystna dla kredytobiorcy. Jakie wady ma taka forma regulowania pożyczki?

www.comperia.pl
2014-04-04
Dlaczego Mieszkanie dla Młodych się nie opłaca?

Rządowy program dofinansowań Mieszkanie dla Młodych zastąpił działający wcześniej program Rodzina na Swoim. Dobrze wiedzieć, kiedy i dlaczego skorzystanie z programu MdM może się nie opłacać.

www.comperia.pl
2014-04-03
Jak obejść limity cenowe MdM, by kupić mieszkanie w Warszawie?

Program MdM nakłada na uczestników konieczność sprostania restrykcyjnym wymogom, m.in. w zakresie limitów cenowych metra kwadratowego nabywanego mieszkania. Jak się jednak okazuje, limity te można w pewien sposób ominąć.

www.comperia.pl
2014-04-03
Najtańszy kredyt hipoteczny w zasięgu ręki

Znalezienie atrakcyjnego kredytu hipotecznego ułatwia spłatę zobowiązania. Jaki najtańszy kredyt jest w zasięgu ręki przeciętnego klienta?

www.comperia.pl
2014-04-03
Kupujemy mieszkanie z licytacji komorniczej

Licytacja komornicza umożliwia zakup mieszkania po dość niskiej cenie. O czym należy wiedzieć, kupując nieruchomości na aukcjach prowadzonych przez komornika?

www.comperia.pl
2014-04-02
Dopłaty do budowy domu w ramach MdM

W ramach programu Mieszkanie dla Młodych pomoc finansową w postaci dopłat mogą otrzymać także osoby zainteresowane budową domu.

www.comperia.pl
2014-04-01
Wyremontuj dom za kredyt hipoteczny

Sfinansowanie remontu mieszkania kredytem gotówkowym wydaje się być kuszącym, jednak drogim pomysłem. Lepszym rozwiązaniem może być wówczas kredyt hipoteczny.

www.comperia.pl
2014-04-01
Przewodnik po programie MdM

MdM, czyli Mieszkanie dla Młodych, to rządowy program dofinansowań do kredytów hipotecznych, który ruszył z początkiem stycznia 2014 roku.

www.comperia.pl
2014-03-31
Kredyt hipoteczny nie tylko na zakup domu

Kredyt hipoteczny od zawsze kojarzony jest z kredytem mieszkaniowym, dzięki któremu możemy nabyć własne „cztery kąty”. Zakres możliwości kredytów hipotecznych jest jednak znacznie szerszy.

www.comperia.pl
2014-03-28
Jak działa ubezpieczenie pomostowe przy kredycie hipotecznym?

Decydując się na zakup nieruchomości finansowanej kredytem hipotecznym, musimy liczyć się z określonymi zabezpieczeniami, wśród których jednym z podstawowych jest ubezpieczenie pomostowe.

www.comperia.pl
2014-03-26
W tych bankach dostaniesz kredyt hipoteczny bez prowizji

Prowizja w przypadku kredytów hipotecznych jest jednym z istotnych kosztów zobowiązania. W których bankach dostaniemy kredyt hipoteczny bez prowizji w marcu 2014 r.?

www.comperia.pl
2014-03-26
Jak pokonać formalności kupując mieszkanie na kredyt?

W przypadku kupna mieszkania na kredyt formalności związane z uzyskaniem finansowania mogą być dość rozbudowane. Jak sprawnie je pokonać?

www.comperia.pl
2014-03-25
Marcowe promocje kredytów hipotecznych

Dogodne warunki kredytów hipotecznych można znaleźć w specjalnych ofertach. Jak kształtują się najnowsze, marcowe promocje na polskim rynku bankowym?

www.comperia.pl
2014-03-25
Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny?

Wybór kredytu hipotecznego na dogodnych warunkach znacznie ułatwia jego spłatę. Jak wytypować najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy?

www.comperia.pl
Najnowsze porady