O kredytach gotówkowych

2014-01-06
Ile zyskasz na kredycie gotówkowym bez ubezpieczenia?

Ubezpieczenie pożyczki to chyba najczęściej stosowane zabezpieczenie jej spłaty. Dowiedz się, kiedy i dlaczego warto zdecydować się na kredyt gotówkowy bez ubezpieczenia.

www.comperia.pl
2014-01-03
Co zrobić, żeby dostać tani kredyt gotówkowy przez Internet?

Internet coraz częściej zastępuje nam wizytę w różnych instytucjach. Informatyzacja szkół, sklepów czy nawet urzędów staje się zjawiskiem powszechnym. Nie ominęła ona także banków, które zwiększają zakres usług dostępnych on-line. Jednak czy jest możliwe uzyskanie kredytu od początku do końca przez Internet? 

www.comperia.pl
2014-01-02
Jak rozumieć definicję kredytu konsumenckiego?

Zaznajomienie się z definicją kredytu konsumenckiego pozwala na lepsze zrozumienie zasad, na jakich udzielane są te produkty bankowe. Dzięki tej wiedzy umowy kredytowe przestają być stosem niezrozumiałych kartek, a my sami zaczynamy czytać je bardziej świadomie. W jaki sposób ustawa o kredycie konsumenckim definiuje ten rodzaj zobowiązania finansowego i jak odnosi się do warunków oferowanych pożyczkobiorcy?

www.comperia.pl
2014-01-02
Jaki bank da kredyt pracującym na umowę-zlecenie?

Odwiecznym pytaniem zadawanym sobie przez osoby pracujące na tzw. "umowie śmieciowej” jest to, czy mają szanse na zaciągnięcie pożyczki lub kupno samochodu przy wsparciu banku. Jeśli chcemy zaciągnąć kredyt przy umowie-zleceniu, jaki bank pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek?

www.comperia.pl
2013-12-30
Czy lekarz weterynarii ma szansę na preferencyjny kredyt?

Jeszcze kilka lat temu większość banków kusiła klientów atrakcyjnymi warunkami kredytów przygotowanych dla wybranych profesji, a lista uprzywilejowanych zawodów liczyła wiele pozycji. Obecnie sytuacja na preferencyjne warunki kredytu mogą liczyć tylko nieliczni, często wśród nich znajdują się lekarze. A czy z prawa do pożyczek na preferencyjnych warunkach mogą także liczyć lekarze weterynarii?

www.comperia.pl
2013-12-30
Co dzieje się z kredytami ukrywanymi przed współmałżonkiem?

W wielu przypadkach podczas zaciągania kredytu bankowego standardem jest wymóg zgody współmałżonka na pożyczkę lub przedstawienie zaświadczenia o rozdzielności majątkowej, jeśli osoba będąca w związku małżeńskim chce uniknąć konieczności informowania żony czy męża o kredycie. Zdarza się jednak, że zgoda współmałżonka nie jest wymagana, co daje możliwość zaciągania pożyczek w tajemnicy przed drugą połówką.

www.comperia.pl
2013-12-30
Jak otrzymać kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń?

Decydując się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego, konsumenci często napotykają na problemy związane z koniecznością ustanowienia wymaganego przez banki zabezpieczenia spłaty pożyczki, a to zwykle wiąże się z dodatkowymi kosztami. Czy możliwe jest tymczasem zdobycie kredytu gotówkowego bez zabezpieczeń?

www.comperia.pl
2013-12-30
Czy bezrobotny ma szansę na kredyt gotówkowy?

Potrzeba wynikająca z konieczności dokonania niespodziewanego zakupu czy spłaty jakiejś należności przytrafia się każdemu. Co jednak, jeśli taka sytuacja przydarzy się osobie, która straciła pracę i nie ma odłożonych wystarczających oszczędności. Czy istnieje szansa na zdobycie kredytu gotówkowego przez bezrobotnego?

www.comperia.pl
2013-12-30
Tani kredyt gotówkowy nie tylko dla VIP-ów

Zgodnie z powszechnym przekonaniem, im więcej zarabiamy, obejmując prestiżowe stanowisko, i im bardziej znani jesteśmy, tym łatwiejsze staje się życie. W innych przypadkach jest znacznie trudniej realizować swoje cele, o czym można przekonać się choćby w banku. Czy jednak na pewno przeciętny Kowalski nie ma co liczyć na tani kredyt gotówkowy, zarezerwowany dla VIP-ów?

www.comperia.pl
2013-12-30
Porównanie rat kredytów gotówkowych na 5 tys. zł

Koniec roku to czas, kiedy banki wychodzą naprzeciw świątecznym i noworocznym wymaganiom klientów, oferując promocyjne warianty kredytów. Dzięki temu zimą możemy często pożyczyć pieniądze taniej, niż zazwyczaj. Porównajmy raty kredytów na 5 tys. zł, jakie można otrzymać na przełomie 2013 i 2014 r.

www.comperia.pl
2013-12-30
Czy kalkulator rat powie wszystko o koszcie kredytu konsolidacyjnego?

Przed decyzją o scaleniu kilku pożyczek w jedną staramy się oszacować koszty tego zabiegu oraz obliczyć potencjalną wysokość miesięcznej raty kredytu konsolidacyjnego. Czy pomocne okaże się wówczas skorzystanie z ogólnodostępnych kalkulatorów internetowych?

www.comperia.pl
2013-12-24
Jak dobrać ratę kredytu gotówkowego?

Jak wybrać korzystny kredyt gotówkowy oraz w jaki sposób dobrać optymalną dla nas ratę pożyczki? Wybór taniego kredytu nie jest prosty. Większości potencjalnym kredytobiorcom zależy na tym, aby kredyt był tani i łatwo dostępny. Istnieje jednak wiele narzędzi, które pozwolą nam dobrać ofertę dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb.

www.comperia.pl
2013-12-23
Kredyt z ubezpieczeniem czy bez - który wybrać?

Na rzeczywisty koszt kredytu składa się więcej parametrów niż tylko oprocentowanie czy prowizja. Coraz częściej pożyczki obarczone są koniecznością opłacenia składki ubezpieczeniowej. Co prawda można z niej zrezygnować, jednak wiąże się to z pewnymi konsekwencjami, które mogą nieść za sobą dodatkowe koszty.

www.comperia.pl
2013-12-23
Jak wyszukać najtańszy kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Okres przedświąteczny to czas, kiedy wszystkie banki i instytucje oferujące szybkie pożyczki na dowód osobisty zacierają ręce. W grudniu wydajemy zdecydowanie najwięcej, dlatego też właśnie o tej porze roku częściej decydujemy się na skorzystanie z pożyczki czy kredytu. Gdzie znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy bez zaświadczeń i jak nie stracić, spłacając go?

www.comperia.pl
2013-12-23
Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny - kiedy można połączyć?

Wysoka liczba kredytów, udzielanych konsumentom z roku na rok, spowodowała, że niektórzy z nich mają na swoim koncie kilka zadłużeń, z czego każde w innym banku. Konieczność regulowania kilku rat w różnych terminach oraz instytucjach bywa problematyczna. Coraz więcej wierzycieli oferuje swoim klientom połączenie zaciągniętych pożyczek w jeden kredyt konsolidacyjny. Czy to opłacalne?

www.comperia.pl
2013-12-23
Najtańszy kredyt gotówkowy dla emeryta w grudniu 2013

Senior to wypłacalny i często lojalny klient dla banku. Dochody otrzymuje w terminie, pilnuje zobowiązań. Dlatego w większości placówek może liczyć na otrzymanie kredytu gotówkowego bez większych problemów - o ile pozwala na to jego zdolność kredytowa - w dodatku często na preferencyjnych warunkach.

www.comperia.pl
2013-12-20
Jak dostać kredyt przez Internet w 15 minut?

Ze względu na to, że kredyty oferowane w bankach wiążą się zazwyczaj z koniecznością wypełnienia sterty dokumentów, po szybkie pożyczki często udajemy się do innych instytucji. Ostatnim czasy, banki zaproponowały nam jednak możliwość przyspieszenia procesu weryfikacyjnego, wprowadzając kredyty udzielane drogą internetową.

www.comperia.pl
Najnowsze porady