O kredytach gotówkowych

2014-01-16
Jakie oprocentowanie zaproponuje bank studentowi?

Kredyty studenckie to szansa na sfinansowanie nauki wielu studentów. Z jakimi korzyściami spotkają się uczniowie decydujący się na ten produkt bankowy? 

www.comperia.pl
2014-01-16
Kredyt gotówkowy - gdzie najkorzystniej w styczniu 2014?

Postanowiliśmy sprawdzić, jakie nowości w zakresie kosztów oferowanych przez banki kredytów gotówkowych przyniósł nam nowy, 2014 rok. Wyniki sondy przedstawiamy poniżej.

www.comperia.pl
2014-01-13
Jakie zarobki wystarczą do uzyskania kredytu gotówkowego?

Na decyzję kredytową banku wpływ ma wiele czynników. Przede wszystkim wnioskodawca musi wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową. Jakie zarobki zatem wystarczą, by uzyskać pożyczkę?

www.comperia.pl
2014-01-13
Czy banki dają kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o dochodach?

Uzyskanie kredytu w oparciu o uproszczoną procedurę kredytową nie jest łatwe. Kredytów gotówkowych bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach udzielają nieliczne banki. W jakich instytucjach możemy zatem liczyć na pożyczkę na oświadczenie?

www.comperia.pl
2014-01-13
Na jaki procent przy kredycie możesz liczyć w styczniu 2014?

W ciągu ostatnich lat liczba banków działających na polskim rynku finansowym stale rośnie. Dzisiaj możemy założyć konto w kilkudziesięciu różnych instytucjach. Sprawdźmy, jak prezentuje się sytuacja w zakresie oprocentowania pożyczek po rozpoczęciu nowego roku. Gdzie uzyskamy najtańszy kredyt gotówkowy w styczniu 2014?

www.comperia.pl
2014-01-13
Oprocentowanie w bankach spółdzielczych - lepsze niż u konkurencji?

Rynek bankowy to nie tylko te najbardziej znane z reklam instytucje komercyjne, ale również popularne w swoich regionach banki spółdzielcze. A jak kształtuje się oprocentowanie pożyczek w bankach spółdzielczych?

www.comperia.pl
2014-01-13
Preferencyjne kredyty gotówkowe dla mundurowych, nauczycieli i prawników

Na parametry oferty pożyczkowej, jakie zostaną zaproponowane przez bank, ma wpływ nie tylko wysokość uzyskiwanych dochodów, ale również profesja wnioskodawcy. Osoby wykonujące zawody zaufania publicznego, wolne zawody oraz pracownicy budżetówki mogą liczyć na preferencyjne warunki kredytowania. Na jakie przywileje mogą więc liczyć w banku mundurowi, nauczyciele oraz prawnicy?

www.comperia.pl
2014-01-13
96 rat i więcej, czyli kiedy kredyt gotówkowy przestaje się opłacać?

Kredyty gotówkowe to popularne formy finansowania, jednak gdy zaciągamy je na 96 lub więcej rat, rzadko okazują się opłacalnym rozwiązaniem. Kiedy warto sięgnąć po kredyt gotówkowy na dłuższy okres spłaty?

www.comperia.pl
2014-01-10
Który SKOK zapewni najtańszy kredyt gotówkowy?

Pożyczki w prywatnych instytucjach finansowych czy kasach społeczno-oszczędnościowych stają się coraz popularniejsze. W ciągu ostatnich lat rynek bankowy przeżył ciężkie chwile, głównie ze względu na zamrożenie akcji kredytowych. Dzisiaj wszystko wydaje się wracać do normy, jednak aby dostać kredyt w banku należy spełnić wiele wymagań. Z tego powodu coraz częściej konsumenci wybierają pożyczki w alternatywnych instytucjach. Jak na ich tle wypadają SKOK-i?

www.comperia.pl
2014-01-10
Które banki udzielają preferencyjnych kredytów dla rolników?

Kredyty preferencyjne cieszą się wśród rolników dużą popularnością. Aby je otrzymać należy spełnić wiele formalności. W jakich bankach można skorzystać z tych produktów finansowych oraz jakie warunki należy spełnić, by móc z nich skorzystać?

www.comperia.pl
2014-01-09
Tani kredyt gotówkowy online w zasięgu ręki

Zainteresowanie kredytami gotówkowymi sukcesywnie rośnie, co potwierdzają statystyki obrazujące ilość składanych w tej sprawie wniosków. Wprost proporcjonalnie do nich spadają jednak nastroje Polaków odnośnie do czasu oczekiwania na decyzję kredytową. Zaostrzona polityka kredytowa banków oraz niekończące się kolejki w ich oddziałach powodują, że coraz częściej sięgamy po tani kredyt gotówkowy online.

www.comperia.pl
2014-01-09
Czy lekarze mają lepiej? Kredyt dla wybranych zawodów

Lekarze należą do grupy zawodowej, która często może liczyć na korzystniejsze warunki kredytowania, niż pozostali konsumenci. Banki nierzadko posiadają w swojej ofercie produkty finansowe dedykowana osobom wykonującym zawody zaufania publicznego. Na jakie udogodnienia może więc liczyć lekarz starający się o kredyt?

www.comperia.pl
2014-01-09
Czy kalkulatory kredytów konsumenckich zawsze mówią prawdę?

Kalkulator kredytów konsumenckich to popularne narzędzie, które pozwala ustalić wysokość raty kredytowej oraz łączne koszty pożyczki. Sprawdźmy, czy zawsze warto im ufać.

www.comperia.pl
2014-01-09
Szukasz taniego kredytu gotówkowego bez zaświadczeń? Sprawdź tu

Na polskim rynku bankowym coraz trudniej o tani kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Kryzys finansowy sprawił, że rynek kredytowy w Polsce nieco zwolnił. Czy wśród instytucji bankowych są jednak takie, które pożyczą nam pieniądze na słowo?

www.comperia.pl
2014-01-08
Czy rolnik ma takie same szanse na kredyt jak etatowiec?

Uzyskanie kredytu przez rolnika nie jest łatwe. Ze względu charakter zarobkowania, którego wysokość zależy od wielu czynników (nawet takich jak pogoda w przypadku upraw rolnych), wiele banków ostrożniej podchodzi do tematu finansowania osób trudniących się rolnictwem. Na jakich warunkach rolnik ma szansę otrzymać pożyczkę?

www.comperia.pl
2014-01-07
Kredyt gotówkowy i hipoteczny jednocześnie - jak to pogodzić?

Często kupno mieszkania finansowanego kredytem hipotecznym sprawia, że nie możemy pozwolić sobie na inne, nieco mniejsze, ale także kosztowne wydatki. Wtedy rozwiązaniem są pożyczki i kredyty gotówkowe. Jak jednak pogodzić spłatę kredytu gotówkowego i hipotecznego jednocześnie?

www.comperia.pl
2014-01-07
Na czym polega kredyt ekologiczny w BOŚ Banku?

Kredyty z przeznaczeniem na inwestycje ekologiczne to produkty finansowe dostępne w BOŚ Banku. Sprawdź, na czym polegają ich preferencyjne warunki.

www.comperia.pl
Najnowsze porady