O kredytach gotówkowych

2016-06-09
Jak zmusić bank do obniżenia oprocentowania kredytu?

Czy wiesz, że od uzyskania kredytu z naprawdę niskim oprocentowaniem dzielą Cię zaledwie 3 kroki? Sprawdź, jak przygotować się do rozmowy z doradcą bankowym.

www.comperia.pl
2016-05-19
Jak konsolidować, by zyskać?

Konsolidacja długów to najprostszy sposób na to, by zmniejszyć miesięczne obciążenia kredytowe. Niestety konsolidacja konsolidacji nierówna. By wyjść na plus, trzeba łączyć pożyczki z głową.

www.comperia.pl
2016-01-11
Ile kosztują opóźnienia w ratach kredytu Banku Pekao?

Zaciągając kredyt, bierzemy pod uwagę to, że oddać będziemy musieli więcej, niż pożyczyliśmy. Poznajemy koszty prowizji, odsetek czy składek ubezpieczeniowych, jednak czy zdajemy sobie sprawę z tego, ile kosztowały nas będą ewentualne opóźnienia w spłacie? Aby to sprawdzić, przeanalizowaliśmy tabelę opłat i prowizji Banku Pekao.

www.comperia.pl
2015-12-02
Rzecznik konsumentów - kiedy pomoże kredytobiorcy?

Rzecznik konsumentów to jeden z najważniejszych organów chroniących szeroko rozumiane interesy konsumentów. Po pomoc mogą się do niego zwrócić m.in. klienci korzystający z produktów i usług bankowych. Poniżej przedstawiamy, w jakich sytuacjach miejski lub powiatowy rzecznik konsumentów może pomóc kredytobiorcy.

www.comperia.pl
2015-11-19
Spóźniasz się z ratą w PKO BP? Sprawdź, ile to kosztuje

Kredyt generuje spore koszty – to oczywiste. Prowizja za pożyczenie pieniędzy, odsetki, składka ubezpieczeniowa – o tych wszystkich kosztach wiemy już w momencie przystępowania do kredytu. Ale czy zdajemy sobie sprawę, ile może nas kosztować opóźnienie w spłacie raty? Dowiedz się, jak to wygląda w przypadku kredytu w PKO BP.

www.comperia.pl
2015-09-17
Kredyty: 6 faktów, o których możesz nie wiedzieć

Kredyt to powszechny sposób na sfinansowanie wydatków, które są dla nas ważne, ale na które nie możemy przeznaczyć własnych środków ze względu na ich brak. Na rynku funkcjonuje wiele różnych rodzajów pożyczek i każdy z nich ma swoją specyfikę. Oto 6 faktów o kredytach, z których możesz nie zdawać sobie sprawy.

www.comperia.pl
2015-09-10
4 błędy, które popełnia co drugi kredytobiorca

Na to, czy bank przychylnie spojrzy na nasz wniosek kredytowy, wbrew pozorom mamy całkiem spory wpływ. Wiele osób popełnia jednak 4 podstawowe błędy, które obniżają ich szansę na otrzymanie taniej pożyczki. Czego powinniśmy zatem unikać, zgłaszając się po kredyt?

www.comperia.pl
2015-08-24
Pracodawca Cię zwolnił? Jeszcze masz szansę na kredyt

Banki zazwyczaj wnikliwie weryfikują klientów, jednak czasami zdarza się, że jest to tylko pobieżne sprawdzanie. Niestety, może to być również okazja do pewnych nadużyć. W rezultacie okazuje się, że nawet, gdy pracodawca zwolni pracownika, ten ma jeszcze szansę na kredyt.

www.comperia.pl
2015-08-20
Tani kredyt dla 20-latka bez poręczycieli: przegląd banków

Młodzi ludzie, wchodząc w dorosłość, często potrzebują zastrzyku gotówki na realizację swoich planów. Niestety nie każdy bank zechce pożyczyć pieniądze 20-latkowi, a jeśli już, to często wymagać będzie poręczenia innej osoby. W których bankach 20-latek ma szansę tego wymogu uniknąć?

www.comperia.pl
2015-08-11
Umowa o pracę na czas oznaczony a pożyczka w banku

Największe szanse na uzyskanie kredytu w banku przy minimum formalności mają osoby zatrudnione na umowę o pracę zawartą na czas nieokreślony. Nie oznacza to jednak, że posiadacze umów na czas oznaczony nie uzyskają pożyczki. Wszystko zależy jednak od banku.

www.comperia.pl
2015-07-30
Pożyczka na oświadczenie - czy można skłamać o zatrudnieniu?

Gdy nie mamy możliwości, by otrzymać zaświadczenie o dochodach od pracodawcy, a chcemy pożyczyć od banku nieco gotówki, czasem możemy swoje zarobki potwierdzić, składając oświadczenie. Nie oznacza to jednak, że możemy wypełnić dokument dowolnie, wypisując na nim nieprawdziwe informacje. Kłamstwo wyjdzie na jaw - ale czy każde?...

www.comperia.pl
2015-07-03
Porównanie kredytów bez prowizji: lipiec 2015

Klienci szukających jak najtańszego kredytu gotówkowego powinni zainteresować się ofertami promocyjnymi - przede wszystkim tymi bez prowizji. Sprawdź, ile na nich można zyskać.

www.comperia.pl
2015-07-03
Najlepsze kredyty na 5000 zł: lipiec 2015

Na rynku bankowym znajdziemy szeroki wybór kredytów gotówkowych. Które z nich są jednak najlepsze? Sprawdź najkorzystniejsze oferty pożyczek na 5 000 zł, jakie banki przygotowały w lipcu tego roku.

www.comperia.pl
2015-07-02
Ranking najtańszych kredytów na 20000 zł: lipiec 2015

Jeśli szukasz kredytu gotówkowego na 20 000 zł i zależy Ci na jak najniższych kosztach, sprawdź najnowszy ranking Comperia.pl. Przedstawiamy najtańsze kredyty oferowane przez banki w lipcu.

www.comperia.pl
2015-07-01
Top 5 najtańszych kredytów na 10000 zł - lipiec 2015

Wakacje to tradycyjnie czas zwiększonych wydatków - nie tylko związanych z turystycznymi wyjazdami, ale także z remontami. Prezentujemy zatem 5 najtańszych kredytów na 10 000 zł.

www.comperia.pl
2015-06-30
Które banki pożyczą zatrudnionym na umowę-zlecenie?

Trudna sytuacja na rynku zatrudnienia powoduje, że nie każdy może dostać umowę o pracę, a to sprawia pewne problemy przy staraniach o kredyt. Obecnie wielu - zwłaszcza młodych - ludzi jest zatrudnionych na umowę-zlecenie lub o dzieło. Banki coraz przychylniej patrzą na tak zarabiających Polaków i coraz więcej z nich udziela pożyczek zatrudnionym w ten sposób.

www.comperia.pl
2015-06-30
Umowa-zlecenie a kredyt - które banki akceptują takie dochody?

Osoby pracujące na umowę-zlecenie, często nie wiedzą, gdzie mają największe szanse na kredyt. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, które banki akceptują dochody osiągane w tego tytułu.

www.comperia.pl
Najnowsze porady
1. Ekspert Comperia.pl
2. Ekspert Comperia.pl
3. Ekspert Comperia.pl
4. Ekspert Comperia.pl
5. Ekspert Comperia.pl