06.05.2019, 11:07

W Banku Pocztowym zaopatrzysz się w terminal eService

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

W Banku Pocztowym zaopatrzysz się w terminal eService

Bank Pocztowy i eService podjęły współpracę w zakresie sprzedaży terminali płatniczych. Na mocy umowy zawartej 26 kwietnia 2019 r. przedsiębiorcy będą mogli nabyć potrzebne urządzenia w placówkach Banku Pocztowego.

Współpraca zawarta między obiema instytucjami ma być ułatwieniem dla mikro- i małych firm, których właściciele zamieszkują mniejsze miejscowości. Dzięki szerszej dostępności terminali, przedsiębiorcy zyskają możliwość wygodniejszego wdrożenia nowoczesnych form płatności, z których coraz chętniej korzystają ich klienci.

Bank Pocztowy od ponad roku jest uczestnikiem Programu Polska Bezgotówkowa. Do tej pory umożliwiał klientom firmowym zaopatrzenie się w terminale First Data POLCARD. Teraz rozszerza swoją ofertę o terminale eService, które do tej pory były udostępniane już przez Pocztę Polską.

eService jest jednym z głównych operatorów na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczeń transakcji elektronicznych.

Przedsiębiorcy, którzy przystąpią do zakupu terminali eService za pośrednictwem Banku Pocztowego, będą mogli skorzystać z programu dopłat, w ramach którego nie ponoszą kosztów dzierżawy terminali przez pierwszy rok.

Program Polska Bezgotówkowa: jak zdobyć terminal za 0 zł?

Program Polska Bezgotówkowa prowadzony jest wspólnie przez Związek Banków Polskich, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard.

W ramach Programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorca może otrzymać maksymalnie 3 terminale. Każde z urządzeń objęte jest rocznym okresem dofinansowania, liczonym od momentu instalacji terminala. Program zapewnia pokrycie kosztów związanych z uzyskaniem terminala do akceptacji kart i kosztów obsługi płatności bezgotówkowych w pierwszym roku.

Ograniczenia i limity

Biorąc udział w programie, przedsiębiorca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów do momentu osiągnięcia na poszczególnych terminalach obrotu 100 tys. zł w skali 12 miesięcy. Po przekroczeniu tego limitu poszczególne firmy będą ponosiły opłaty zgodne z umową zawartą z agentem rozliczeniowym.

Beneficjentami programu mogą zostać właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, którzy w ciągu ostatniego roku w żadnym ze swoich punktów handlowo-usługowych nie przyjmowali płatności bezgotówkowych. Do programu mogą przystąpić również sieci handlowo-usługowe, o ie prowadzą mniej niż 5 placówek, a także franczyzobiorcy działający w ramach franczyz obejmujących nie więcej niż 5 placówek.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (06.05.2019).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
900 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Kredyt dla bezrobotnych w banku - czy istnieją takie? 5.5.2016 9:14 przez:
gerard
kredyt na święta w banku spółdzielczym 16.11.2015 11:24 przez:
edek

forum o kredytach

Forum o lokatach
Wymiana walut bez konta w banku- co polecacie? 18.4.2016 11:15 przez:
Brajan
Lokata ,,Profi plus" w banku BGŻ 8.2.2016 20:35 przez:
NataliaZ

forum o lokatach

Forum o ubezpieczeniach
Ubezpieczenie w banku czy w TU 29.8.2014 14:18 przez:
iktor7

forum o ubezpieczeniach

Forum finansowe dla firm
Wymiana pieniędzy w banku i w kantorze 25.8.2014 11:19 przez:
marylkakor

forum finansowe dla firm