14.04.2015, 13:12

Nasza opinia: wiosenna promocja kredytu dla firm w ING Banku Śląskim

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Nasza opinia: wiosenna promocja kredytu dla firm w ING Banku Śląskim

Wiosenne oferty kredytowe dla przedsiębiorców potrafią być wyjątkowo kuszące, choć nie zawsze korzystne przy bliższym poznaniu warunków spłaty. Tym razem analizujemy szczegóły kredytów z marżą 3% i 4% i bez prowizji w ING Banku Śląskim.

Wiosna na rynku pożyczek i kredytów już się rozpoczęła. ING Bank Śląski od 1 kwietnia proponuje przedsiębiorcom pożyczki z marżą wynoszącą 4% lub 3% i bez prowizji za ich udzielenie. Oferta jest skierowana jednak jednak tylko do dwóch grup przedsiębiorców.

Marża 4% i 0 zł prowizji - dla doświadczonych przedsiębiorców

By skorzystać z Pożyczki standardowej z marżą 4% i bez prowizji, należy prowadzić działalność gospodarczą od minimum 4 lat. Oferta jest dostępna aż do końca stycznia 2016 roku. O pożyczkę można wnioskować w dowolnym oddziale banku oraz przez system bankowości elektronicznej. Z oferty skorzystać mogą indywidualni przedsiębiorcy, spółki cywilne, spółki jawne, spółki partnerskie oraz komornicy sądowi.

Marża 3% i 0 zł prowizji - dla profesjonalistów

Z pożyczki z marżą 3% i bez prowizji skorzystać mogą jedynie profesjonaliści z określonych grup działalności. To pożyczka, która może być udzielona na minimum 150 tys. zł, maksimum: 500 tys. zł. Oferta jest dostępna tylko do 30 kwietnia 2015 roku.

Z pożyczki dla profesjonalistów mogą skorzystać:

  • Kancelarie adwokackie, notarialne i radców prawnych.
  • Gabinety lekarskie i specjalistyczne indywidualne praktyki lekarskie.
  • Gabinety weterynaryjne.
  • Rewidenci, rzeczoznawcy majątkowi oraz geodeci.
  • Kancelarie podatkowe i doradztwa podatkowe.
  • Komornicy sądowi.
  • Architekci.
  • Biura rachunkowe.

Warunkiem skorzystania z pożyczki dla profesjonalistów jest prowadzenie działalności oraz posiadanie konta firmowego w dowolnym banku od min. 6 miesięcy. Dla ofert bez zabezpieczenia jest to okres 12 miesięcy.

Oferty przygotowane przez ING Bank Śląski wyglądają obiecująco. Dają szansę doświadczonym przedsiębiorcom i profesjonalistom na uruchomienie stosunkowo tanich pożyczek, które mogą przyczynić się do zwiększenia obrotów i jeszcze lepszego funkcjonowania firmy. Niestety, grono odbiorców obu ofert jest dość wąskie.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (14.04.2015).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
878 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora