28.08.2014, 12:23

Wolne zawody doceniane przez banki. Profesjonalista dostanie tańszy kredyt

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 8     / 10 (oddano 1 głosów)

Wolne zawody doceniane przez banki. Profesjonalista dostanie tańszy kredyt

Osoby wykonujące wolne zawody mogą liczyć na tańsze kredyty. Na tego typu przywileje specjaliści mogą liczyć m.in. w ramach nowej oferty Banku SMART.

Lekarz, prawnik czy policjant mogą liczyć nie tylko na prestiż z racji wykonywanego zawodu, ale także na przywileje ze strony banków. Kredyty dla wybranych zawodów od lat cieszą się dużą popularnością i niemal każdy bank posiada taką pożyczkę w swojej ofercie. Ostatnio specjalną propozycję kredytową dla wybranych klientów przygotował bank SMART.

Bank SMART poszerzył swoją ofertę kredytową o SMART Kredyt dla Profesjonalistów. W gronie osób, które mogą liczyć na preferencyjne warunki tego kredytu gotówkowego znajdują się: geodeci, tłumacze przysięgli, lekarze weterynarii, adwokaci i radcy prawni. Na nich lista się jednak nie kończy – produkt skierowany jest też do: biegłych rewidentów, doradców podatkowych, architektów, lekarzy oraz rzeczoznawców majątkowych. Mogą go także otrzymać osoby wykonujące zawód notariusza, adwokata, stomatologa czy komornika.

Dużym atutem produktu jest łatwy sposób wnioskowania o finansowanie. Osoba prowadząca własną działalność gospodarczą i wykonująca wolny zawód, by uzyskać wsparcie pieniężne z banku, nie musi nawet iść do oddziału. Kredyt może uzyskać drogą internetową. Decyzję kredytową profesjonalista otrzyma także online. Takie rozwiązanie sprawia, że zapracowani specjaliści nie będą marnować czasu na załatwianie papierkowej roboty w banku.

Ubieganie się o kredyt online polega na wypełnieniu wniosku na stronie www.banksmart.pl. W formularzu uzupełniamy tylko nasze podstawowe dane. Co istotne, można się starać o ten kredyt bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Kolejny krok to wysłanie wniosku do banku. Odpowiedź uzyskamy mailem z informacją o decyzji kredytowej. Znajdą się tam dane takie jak, ile i na jak długo możemy pożyczyć. Ewentualne umowy kredytowe dostarczane są przez kuriera.

Jakie warunki finansowe oferuje Bank SMART profesjonalistom w opisywanym produkcie? Możemy w jego ramach maksymalnie pożyczyć 250 tys. zł na oświadczenie. Produkt cechuje się pełną przejrzystością i tak przedsiębiorcy rozpoczynający działalność mają oprocentowanie w wysokości 16 proc. plus 5-procentowa prowizja. Przedsiębiorcy będący na rynku już od 6 miesięcy mogą liczyć na oprocentowanie rzędu 10 proc. (8+ Wibor 3 M) i prowizję w wysokości 5 proc.

Głównym celem tego produktu jest maksymalizacja przejrzystości i łatwości uzyskania kredytu. Bank stara się przy tym maksymalnie uprościć formalności - przynajmniej dla przedstawicieli wybranych zawodów.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (28.08.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
1000 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum
Forum finansowe dla firm
Kredyt na działalność w Raiffeisen - jakie opinie? 19.7.2015 10:25 przez:
Aleksy

forum finansowe dla firm