15.07.2014, 14:47

Najlepszy kredyt inwestycyjny w lipcu 2014

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 10     / 10 (oddano 1 głosów)

Najlepszy kredyt inwestycyjny w lipcu 2014

Rozwój większości firm nie byłby możliwy bez odpowiednich inwestycji. Tylko skąd brać na ich przeprowadzenie niezbędny do tego kapitał, gdy firmowa kasa świeci pustkami? W takich sytuacjach bardzo pomocne okażą się bankowe kredyty - inwestycyjne.

Bankowe kredyty inwestycyjne to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy pragną rozpocząć działania zmierzające do rozwoju swojej firmy. Odpowiedni biznesplan i płynność finansowa mogą sprawić, że bank pomoże nam zrealizować nawet najbardziej ambitne pomysły. Na co jednak może liczyć przedsiębiorca ubiegający się o taki kredyt?

Oczywiście każdy miesiąc przynosi mniej lub bardziej zauważalne zmiany w ofertach kredytów inwestycyjnych i innych produktów bankowych. W lipcu warto z pewnością zwrócić uwagę na propozycję Kredytu Inwestycyjnego  MSP PKO Banku Polskiego. Jego największą zaletą jest dostępność oferty bez wymaganego minimalnego stażu na rynku, co oznacza, że mogą skorzystać z niej nawet początkujący przedsiębiorcy. Marża jest oczywiście negocjowana, a najniższy jej próg wyznaczony przez bank dla najlepszych klientów wynosi 2,4 procent. Dodatkowo należy liczyć się z koniecznością uiszczenia prowizji w wysokości 1,5 proc. kwoty kredytu, a także z ewentualnymi opłatami od niewykorzystanych środków. W zamian kredytobiorca może liczyć nawet na 12-miesięczny okres karencji w spłacie kapitału od dnia zakończenia inwestycji. Sama spłata może być z kolei rozłożona na maksymalnie 25 lat.

Inną, ciekawą propozycję znajdziemy w Idea Banku, choć już na wstępie należy zaznaczyć, iż jest to kredyt ze wsparciem unijnym, niedostępny dla wszystkich, a jedynie dla mieszkańców wybranego regionu w kraju. Jeśli jednak prowadzimy działalność w odpowiednim województwie, możemy liczyć na kredyt bez prowizji i bez minimalnego wymaganego okresu działalności firmy na rynku. Marża w tym przypadku jest negocjowana, a maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet 100 000 zł, co dla start-up’ów będzie z pewnością ogromnym wsparciem.

W ofercie Idea Banku znajdziemy jednak również inne kredyty inwestycyjne, dostępne niezależnie od regionu. Wśród nich warto wyróżnić tradycyjny kredyt inwestycyjny dla firm z minimum 3-miesięcznym stażem na rynku. Mogą one liczyć na kredyt bez prowizji, finansujący nawet 100 proc. inwestycji. Wysokość marży będzie zależna od naszej płynności finansowej, a także od biznesplanu na inwestycję.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (15.07.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
948 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
bank BPS - NAJLEPSZY KREDYT HIPOTECZNY? 31.5.2016 9:01 przez:
wiktor
Mój dom Bank BPS - czy to najlepszy kredyt? 23.5.2016 10:37 przez:
fed
Bank BPH- NAJLEPSZY KREDYT HIPOTECZNY? 13.4.2016 18:46 przez:
pomaranek
Najlepszy kredyt samochodowy Getin Bank- co sądzicie? 11.4.2016 11:02 przez:
Irek
Bank BGŻ BNP Paribas S.A - najlepszy kredyt? 23.3.2016 20:11 przez:
krystian
Alior Banku oferta 0% - najlepszy kredyt do 5000 ? 18.3.2016 10:40 przez:
Radomysł

forum o kredytach