17.01.2014, 12:00

Które banki dadzą kredyt bez przedstawiania faktur?

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 8.5     / 10 (oddano 2 głosów)

Które banki dadzą kredyt bez przedstawiania faktur?

Wiele banków wymaga od przedsiębiorców ubiegających się o pożyczkę dostarczenia sterty dokumentów. Przygotowanie rachunków, biznes planu i licznych zaświadczeń znacznie wydłuża proces pozyskania kredytu. Sprawdźmy, w jakich bankach firmy otrzymają wsparcie finansowe bez konieczności przedstawiania faktur.

Produkty finansowe kierowane do firm to w przeważającej części kredyty celowe. Przy takich pożyczkach z reguły wymagane jest nie tylko ustanowienie zabezpieczenia spłaty pożyczanych pieniędzy, ale spełnienie wielu formalności wiążących się z dostarczeniem licznych faktur potwierdzających sposób wydania pożyczonych od kredytodawcy pieniędzy.

Uzyskanie przez firmę kredytu bez zbędnych formalności jest możliwe do wykonania. Wsparcie finansowe dla przedsiębiorców, bez obowiązku przedstawiania zaświadczeń z ZUS i US, planu biznesowego oraz faktur rozliczeniowych, oferuje m.in. ING Bank Śląski. W tej instytucji przedsiębiorstwa decydujące się na zabezpieczenie spłaty kredytu mogą liczyć na wsparcie pieniężne do 1,2 mln zł. Finansowanie może być przeznaczone na dowolny cel związany z działalnością firmy. Bank zapewnia udzielenie szybkiej decyzji kredytowej, nawet do 48 godzin od momentu złożenia wniosku kredytowego. Pieniądze można otrzymać na okres nawet do 10 lat z możliwością ustalenia dnia spłaty. Bez konieczności ustanawiania zabezpieczeń firma może starać się o finansowanie do 200 tys. zł. Bank oferuje również promocyjne warunki kredytowe, które pozwalają na obniżenie kosztów obsługi wierzytelności, poprzez skorzystanie z kredytu bez prowizji lub z obniżoną marżą.

Ofertę pożyczek firmowych Biznes Ekspres, możliwych do pozyskania bez konieczności przedstawienia faktur uruchomił również BZ WBK. Kredyt może być wykorzystany na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą, także na wydatki bieżące. Firma może pozyskać nawet do 500 tys. zł, które mogą być wypłacone jednorazowo lub w transzach. Okres spłaty wynosi maksymalnie 5 lat. 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (17.01.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
895 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Które banki udzielą kredytu z dopłatą MDM? 24.3.2015 19:22 przez:
aleca
Które banki są polskie? 17.3.2015 13:54 przez:
aleca

forum o kredytach

Forum o lokatach
Kondycja finansowa polskiego sektora bankowego 8.3.2016 15:51 przez:
Leon
Jaka lokata powyżej 200 tys.złotych 10.7.2015 14:09 przez:
max

forum o lokatach

Forum o ubezpieczeniach
Ubezpieczenie do karty kredytowej 31.8.2014 22:44 przez:
Redzajna

forum o ubezpieczeniach

Forum finansowe dla firm
Jaki kredyt na początek najlepszy? 11.8.2015 16:01 przez:
Dalian

forum finansowe dla firm