18.11.2014, 16:14

Konto osobiste z bonusem - gdzie je znaleźć?

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 10     / 10 (oddano 1 głosów)

Konto osobiste z bonusem - gdzie je znaleźć?

Banki ostatnimi czasy chętnie podwyższają opłaty na kontach osobistych, albo dodają warunki, które należy spełnić, aby danego kosztu uniknąć. Jednak jednocześnie dość często dają do dyspozycji klientów bonusy i prezenty.

Sporo banków ma w swoich ofertach rachunki osobiste z bonusami. Dzięki temu pozyskują nowych, aktywnych klientów, którzy tylko czekają na atrakcyjną ofertę, pozwalająca dodatkowo zarobić lub zaoszczędzić - np. na zakupach.

Alior Bank na Koncie Rozsądnym daje możliwość zwrotu nawet 3% wartości od transakcji dokonanych kartą bankomatową w sklepach spożywczych, hipermarketach czy supermarketach.

Klienci mBanku mogą z kolei zarobić na polecaniu produktów tego banku. Premie wypłacane są za polecenia wyznaczonych rachunków, kredytów odnawialnych, gotówkowych czy karty kredytowej. Aby otrzymać bonus, wystarczy zachęcić znajomych lub rodzinę do skorzystania z oferty produktowej mBanku.

BPH oferuje zwrot do 5% środków wydanych na rozrywkę. Dodatkowo w ramach promocji LUBIĘ TO! rachunek prowadzony jest bezpłatnie.

Niektóre z banków rozdających bonusy swoim klientom pobierają opłaty za inne transakcje, dokonywane ramach konta. Warto więc dokładnie sprawdzić warunki każdej oferty promocyjnej.

Aktualnie bezpłatny rachunek osobisty i 0zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce proponuje Deutsche Bank. Konto bez opłat dostępne jest także w Alior Banku. Klienci, którzy przelewają tam swoje wynagrodzenie, mogą także bez prowizji płacić za rachunki w placówce bankowej.

Volksvagen Bank nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku osobistego i wykonywanie internetowych przelewów, zleceń stałych i wydanie karty debetowej.  

Eurobank udziela bonusu w postaci nieoprocentowanego kredytu w rachunku, jeżeli skorzystamy z niego przez okres trwający do 10 dni w miesiącu.

Atrakcyjny bonus dla osób, które ukończyły 50 lat, ma w swojej ofercie BZ WBK. Proponuje on bezpłatne konto, jeżeli tylko wpływy z renty bądź emerytury są wyższe niż 1 tys zł. Dodatkowym profitem, płynącym z korzystania z tego rachunku, jest bezpłatne ubezpieczenie Medical Assistance, zapewniające w nagłych przypadkach pomoc medyczną 24 godziny na dobę.

Getin Bank oferuje zwrot na konto za transakcje dokonane kartą, niezależnie od ich wysokości. Wystarczy wykonać cztery płatności bezgotówkowe w miesiącu, aby otrzymać 50 zł. Promocja ta obowiązuje przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, o ile nie zamkniemy konta przed upływem dwóch lat.

Ze względu na konkurencyjne oferty wielu banków możemy w prosty sposób wybrać najlepszy dla nas bonus. Czytajmy jednak uważnie regulaminy promocji i sprawdzajmy, czy możemy spełnić warunki jego otrzymania.

Uwaga - w artykule opisano tylko niektóre rachunki. Kont z bonusami czy brakiem opłat jest na rynku więcej.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (18.11.2014).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
948 artykułów - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Konto osobiste w mBanku. Co sądzicie? 10.1.2015 15:03 przez:
hubcio
Konto osobiste od święta 14.8.2014 20:32 przez:
Karolyna

forum o kredytach

Forum o lokatach
Konto osobiste Getin UP Free - słyszeliście ? 8.4.2016 9:52 przez:
dominika
T-Mobile Konto - czy to najlepsze konto osobiste? 21.3.2016 12:30 przez:
kysan

forum o lokatach

Forum finansowe dla firm
Darmowe konto osobiste w Raiffeisen bank 26.7.2015 17:04 przez:
hubertus
Strata Deutsche banku - co z klientami? 9.10.2015 7:30 przez:
Gracjal

forum finansowe dla firm