O kontach oszczędnościowych

2014-10-31
Dlaczego warto otworzyć konto oszczędnościowe?

Oszczędzanie, bez względu na jego formę, to zawsze dobry pomysł. Polacy coraz częściej decydują się na konto oszczędnościowe. Sprawdźmy, czy i dlaczego warto je otworzyć.

www.comperia.pl
2014-10-29
Dokąd po konto oszczędnościowe dla dziecka?

W ofercie PKO Banku Polskiego pojawiło się nowe konto oszczędnościowe dla dzieci i młodzieży. Dzięki niemu dzieci i młodzież mają szansę, by już od najmłodszych lat uczyć się systematycznego oszczędzania.

www.comperia.pl
2014-10-28
Konta oszczędnościowe najpopularniejszą formą oszczędzania

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut Millward Brown na zlecenie Getin Banku, aż 57 procent Polaków gromadzi nadwyżki finansowe na kontach oszczędnościowych.

www.comperia.pl
2014-10-16
Oprocentowanie kont oszczędnościowych: październik 2014

Sprawdzamy, na jaki zysk z kont oszczędnościowych mogą liczyć deponenci po ostatnich, październikowych obniżkach stóp procentowych.

www.comperia.pl
2014-10-14
Niskie dochody nie przeszkodzą w oszczędzaniu

Osoby, które nie uzyskują zbyt wysokich zarobków, wcale nie muszą się powstrzymywać przed oszczędzaniem. Odkładać na czarną godzinę czy na obrany cel można nawet wtedy, kiedy nie zarabiamy 5 tys. zł na miesiąc.

www.comperia.pl
2014-10-02
Dla kogo konto oszczędnościowe?

Konta oszczędnościowe tworzą dobry punkt startowy na drodze do efektywnego oszczędzania. Odkładać można choćby od złotówki, a i bardziej zamożni mogą na nich zyskać, traktując rachunki oszczędnościowe jako sposób na chwilowe przechowanie kapitału, który następnie będzie przeznaczony na inne inwestycje, cały czas wypracowując odsetki.

www.comperia.pl
2014-09-17
Dlaczego za przelewy z konta oszczędnościowego trzeba płacić?

Konto oszczędnościowe zapewnia klientom banków elastyczne korzystanie z rachunku oraz wysokie odsetki. W wielu bankach za wypłaty czy przelewy z konta oszczędnościowego należy jednak słono płacić.

www.comperia.pl
2014-09-15
Top 6 najlepszych kont oszczędnościowych: wrzesień 2014

Analizujemy, na które konto oszczędnościowe z dostępnych obecnie najlepiej złożyć nadwyżki finansowe we wrześniu, by zarobić jak najwięcej.

www.comperia.pl
2014-09-02
Ile zarobisz we wrześniu na koncie oszczędnościowym?

Konta oszczędnościowe w ciekawy sposób łączą funkcjonalność tradycyjnych ROR-ów z możliwością zarobku, porównywalnego nawet z lokatami. Co dokładnie oferują swoim klientom banki we wrześniu.

www.comperia.pl
2014-08-13
Dziecko też może oszczędzać

Nawet najmłodsi mają szansę na oszczędzanie. Oferta bankowa coraz bardziej im na to pozwala.

www.comperia.pl
2014-08-01
Polecane konta oszczędnościowe bez ROR-u

Na rynku oszczędnościowym coraz wyższą pozycję zajmują  konta oszczędnościowe, ustępując lokatom bankowym oraz obligacjom skarbowym. Które konta oszczędnościowe (bez ROR-u) są zatem najbardziej polecane w sierpniu?

www.comperia.pl
2014-07-29
Ile procent na koncie oszczędnościowym bez ROR-u?

Badamy, na jaki zysk mogą liczyć posiadacze konta oszczędnościowego, którzy nie mają, ani nie zamierzają otwierać konta osobistego w banku, w którym chcą korzystać z rachunku oszczędnościowego.

www.comperia.pl
2014-07-24
Lipcowe promocje kont oszczędnościowych

Konta oszczędnościowe to ciekawa alternatywa dla lokat bankowych. Jeśli zdecydujemy się na lipcowe oferty promocyjne, atrakcyjność tego typu kont będzie jeszcze większa.

www.comperia.pl
2014-07-23
Najwyżej oprocentowane konta oszczędnościowe - lipiec 2014

W ostatnim czasie konta oszczędnościowe cieszą się rosnącą popularnością, a to ze względu na ich stosunkowo wysokie oprocentowanie - przynajmniej gdy mowa o ofertach promocyjnych, choć zwykle korzystniejsze warunki gwarantowane są co najwyżej przez kilka miesięcy. A jak prezentuje się oprocentowanie kont dostępnych w lipcu?

www.comperia.pl
2014-07-15
Najlepsze konta oszczędnościowe - lipiec 2014

Lokata jest interesującym sposobem na inwestowanie swoich oszczędności, jednak wymaga krótko- lub długookresowego zamrożenia pieniędzy. Dla wielu osób ciekawszym rozwiązaniem jest konto oszczędnościowe. Które z tego typu kont przyniosą największy zysk w lipcu?

www.comperia.pl
2014-06-30
Zaskórniaki trzymaj na koncie oszczędnościowym

Wiele osób trzyma tzw. zaskórniaki, czyli nadwyżki finansowe, albo, co właściwe mężczyznom, w odpowiednich przegrodach swoich portfeli, albo, co właściwe kobietom, w bieliźniarkach. Zdecydowanie najlepiej przechowywać pieniądze na kontach oszczędnościowych.

www.comperia.pl
2014-06-02
Zadbaj o przyszłość dziecka - załóż konto oszczędnościowe

Dbanie o przyszłość dziecka przybiera wiele postaci. Jedną z nich jest na pewno założenie konta oszczędnościowego.

www.comperia.pl
Najnowsze porady