O kontach oszczędnościowych

2015-01-08
Poznaj oferty kont oszczędnościowych z nielimitowanymi przelewami

Rachunek oszczędnościowy jest elastycznym produktem bankowym w zakresie dostępu do zgromadzonych na nim pieniędzy. Liczymy na zysk, a przy tym chcielibyśmy na bieżąco zarządzać środkami, w tym przelewać je na inne rachunki, gdy zajdzie taka potrzeba. Czy to możliwe? Okazuje się, że tak.

www.comperia.pl
2015-01-05
Uważaj na opłaty za przelewy z konta oszczędnościowego

Konta oszczędnościowe są alternatywą dla lokat bankowych. Środki na nich złożone nie są zamrożone, co pozwala je w każdym momencie wypłacać. Jednak zanim zdecydujemy się na rachunek oszczędnościowy, warto zapoznać się z opłatami, jakie poniesiemy z związku z korzystaniem z takiego konta. Warto również zwrócić uwagę, ile zapłacimy za przelewy.

www.comperia.pl
2014-12-23

Konta oszczędnościowe to bardzo wygodny sposób pomnażania pieniędzy. Co prawda nie zarobimy dzięki nim ogromnych sum w krótkim okresie, ale jest to dobry pomysł na przechowywanie kapitału dla tych, którzy nie znają się na inwestowaniu albo nie są gotowi ponosić ryzyka inwestycyjnego. Ale czy pieniądze na koncie oszczędnościowym są naprawdę bezpieczne? 

www.comperia.pl
2014-12-22
Konta oszczędnościowe bez ROR: grudzień 2014

Konta oszczędnościowe to wygodny i bezpieczny sposób na lokowanie pieniędzy. Bardzo często zdarza się jednak, że banki kuszą dobrym oprocentowaniem, ale żądają w zamian założenia dodatkowo rachunku osobistego. Comperia.pl sprawdziła, które konta zagwarantują z końcem roku najwyższe odsetki bez konieczności wiązania się z bankiem umową o ROR.

www.comperia.pl
2014-12-22
Konto oszczędnościowe idealne do regularnego odkładania

Nasze babcie i nasi dziadkowie, aby oszczędzać, pieniądze chowali do skarpety. Obecnie każdy chętny znajdzie dla siebie odpowiednią formę oszczędzania i inwestowania w banku. Jedną z nich są konta oszczędnościowe idealnie nadające się do regularnego odkładania pieniędzy.

www.comperia.pl
2014-12-17
Oprocentowanie kont oszczędnościowych: grudzień 2014

Konta oszczędnościowe to bezpieczny sposób na oszczędzanie, który gwarantuje deponentom stały dostęp do pieniędzy. Comperia.pl sprawdziła oprocentowanie kont oszczędnościowych aktualne w grudniu 2014 r.

www.comperia.pl
2014-12-16
Czy konto oszczędnościowe jest bezpieczne?

Z racji niewielkich wynagrodzeń oraz wciąż rosnących cen żywności i energii coraz trudniej mówić o oszczędzaniu. Warto jednak skorzystać z konta oszczędnościowego i odkładać na nie przynajmniej drobne kwoty. Jak je założyć i czy kapitał na nim zgromadzony jest bezpieczny?

www.comperia.pl
2014-12-09
Procent składany - długoterminowe oszczędzanie popłaca

Oszczędzający pieniądze w bankach powinni wiedzieć, że procent składany oznacza wynagrodzenie cierpliwości w oszczędzaniu bankowym. Długoterminowe oszczędzanie popłaca!

www.comperia.pl
2014-12-08
Jak zainteresować dziecko oszczędzaniem?

Nie ulega wątpliwości, że już od najmłodszych lat należy uczyć swoje dzieci oszczędzania. Jak zainteresować dziecko odkładaniem pieniędzy?

www.comperia.pl
2014-12-08
Ile można zarobić na koncie oszczędnościowym?

Konto oszczędnościowe to dobry sposób na to, by pomnażać posiadane nadwyżki finansowe. Sprawdź, ile można zarobić na takim rachunku.

www.comperia.pl
2014-12-03
Oszczędzanie wcale nie musi być trudne!

Wiele osób chciałoby oszczędzać, ale nie może znaleźć w sobie dość dyscypliny. Jednak oszczędzanie wcale nie musi być trudne. Trzeba tylko wiedzieć, jak do tego podejść.

www.comperia.pl
2014-12-02
Jak oszczędzać na przyszłość dziecka?

Przyjście dziecka na świat to radość dla każdego rodzica. Jednak z czasem, gdy maluch rośnie, a wraz z nim rosną jego potrzeby, każdy rodzic zaczyna się zastanawiać, jak ułatwić swojej latorośli start w dorosłe życie. Dobrym rozwiązaniem jest oszczędzanie na jego przyszłość. W jaki sposób można to zrobić?

www.comperia.pl
2014-12-01
Gdzie w budżecie domowym szukać oszczędności?

Oszczędzanie zapewnia finansowe bezpieczeństwo i spokój ducha. By wygospodarować choć niewielkie kwoty, które będziemy mogli co miesiąc odkładać, nie trzeba zmieniać wcale racy na lepiej płatną. Wystarczy poszukać oszczędności w budżecie domowym. Sprawdźmy, gdzie można je znaleźć.

www.comperia.pl
2014-11-26
Pomysły na finansowe postanowienia noworoczne

Najbliższe plany finansowe Polaków sięgają nie tylko świąt Bożego Narodzenia, ale również postanowień noworocznych.

www.comperia.pl
2014-11-18
Konto osobiste z bonusem - gdzie je znaleźć?

Banki ostatnimi czasy chętnie podwyższają opłaty na kontach osobistych, albo dodają warunki, które należy spełnić, aby danego kosztu uniknąć. Jednak jednocześnie dość często dają do dyspozycji klientów bonusy i prezenty.

www.comperia.pl
2014-11-17
Najnowsze promocje kont oszczędnościowych: listopad 2014

W październiku najlepszym kontem oszczędnościowym był między innymi rachunek w Smart Banku oprocentowany aż na 4 proc. A jakie najnowsze promocje kont oszczędnościowych są dostępne w listopadzie 2014 r.?

www.comperia.pl
2014-11-17
Oprocentowanie kont oszczędnościowych: listopad 2014

Konta oszczędnościowe są chętnie wybierane przez klientów bankowych, ponieważ są elastyczniejsze od lokat, można na nie wpłacać nawet niewielkie kwoty, a także wypłacać z nich pieniądze bez utraty odsetek. W jakich bankach w listopadzie 2014 r. jest najwyższe oprocentowanie tych kont?

www.comperia.pl
Najnowsze porady