O kontach osobistych

2014-06-02
Dbaj o bezpieczeństwo swojego konta bankowego

Konto bankowe - czy internetowe, czy tradycyjnie zakładane w oddziale - ma jedno zadanie: pomagać w gromadzeniu i zarządzaniu naszymi finansami. Jak bronić się przed atakami hackerów i zabezpieczyć nasze pieniądze przed kradzieżą?

www.comperia.pl
2014-06-02
Jak zrobić przelew na e-mail lub przez telefon?

Już nie potrzeba logowania się do serwisu internetowego naszego banku, by wykonać lub odebrać przelew. Wystarczy skrzynka pocztowa i telefon!

www.comperia.pl
2014-06-02
Ranking najtańszych kont osobistych w czerwcu 2014

Obecnie standardem stają się konta osobiste, których koszt miesięczny wynosi 0 zł. Czy naprawdę tak jest? Sprawdzamy, ile kosztują konta dostępne w czerwcu 2014.

www.comperia.pl
2014-05-29
Firmy eksportowe mogą ograniczyć ryzyko walutowe

Ryzyko walutowe to poważny problem dla firm eksportowych. W jaki sposób firmy mogą je ograniczyć?

www.comperia.pl
2014-05-29
Co robić, gdy zaginie przelew?

Wykonywany przelew może nie trafić do adresata. Co zrobić, gdy spotkamy się z taką sytuacją?

www.comperia.pl
2014-05-28
Zabezpiecz swoje konto bankowe przed internetowymi złodziejami

Bankowość elektroniczna to duża wygoda dla klientów, ale należy pamiętać, że wiąże się również z zagrożeniem ze strony hackerów, złodziei internetowych. Jak zabezpieczyć konto bankowe przed kradzieżą?

www.comperia.pl
2014-05-27
Jedziesz na wakacje? Tanio wymień walutę

Przed wyjazdem na zagraniczne wakacje warto pomyśleć o taniej wymianie walut.

www.comperia.pl
2014-05-21
Co potrzebne do otwarcia konta firmowego?

Osoby rozpoczynające przygodę z biznesem często stoją przed dylematem: zakładać konto firmowe, czy korzystać z rachunku osobistego. Jeśli już zdecydujemy się na pierwsze rozwiązanie, jakie warunki musimy spełnić?

www.comperia.pl
2014-05-21
Pomagamy przenieść rachunek osobisty do innego banku

Czasami warto rozważyć zmianę banku, który obsługuje nasz rachunek osobisty. Przenieść konto jest przecież bardzo łatwo.

www.comperia.pl
2014-05-20
Jak robić przelewy przez Facebooka?

Rozwój usług bankowych w ostatnich latach jest wręcz niewiarygodny, a na horyzoncie pojawiają się coraz to nowe rozwiązania. Jednym z nich są przelewy dokonywane za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook.

www.comperia.pl
2014-05-16
Jak działają bankowe przelewy na telefon?

Na rynku usług bankowych rośnie konkurencja w dziedzinie ekspresowych przelewów. Do niedawna klienci banków mieli do dyspozycji jedynie bankowość internetową; dzisiaj przelew można wykonać zarówno z telefonu komórkowego, jak i poprzez e-mail czy popularnego Facebooka.

www.comperia.pl
2014-05-12
Sprawdź, jak bezpiecznie robić zakupy przez Internet

Zakupy przez Internet są szybsze, a dla wielu kupujących wygodniejsze niż te tradycyjne, ale nie zawsze są bezpieczniejsze. Co należy sprawdzić przed wykonaniem transakcji, by bezpiecznie kupować online?

www.comperia.pl
2014-05-12
Jak przyśpieszyć i usprawnić zlecanie przelewów bankowych?

Peer-to-peer to coraz częściej stosowane proste przelewy między dwiema osobami fizycznymi. Dzisiaj nie musimy znać już rachunku bankowego kolegi, aby móc oddać mu parę złotych pożyczonych w pracy. Wystarczy jego e-mail.

www.comperia.pl
2014-05-07
Jak zrobić przelew przez Facebook?

W ciągu kilku ostatnich lat wiele zmieniło się na polu bankowym. Coraz częstsze stało się korzystanie z bankowości internetowej, ba, wiele osób nie wyobraża sobie dzisiaj konta bez tej usługi. Jedną z nowych funkcjonalności jest możliwość zlecania przelewów przez serwis Facebook.

www.comperia.pl
2014-04-30
Przeniesienie konta do innego banku nie takie straszne

Proces przenoszenia konta do innego banku wbrew pozorom nie jest wcale taki straszny. Jak to zrobić?

www.comperia.pl
2014-04-30
Czym się różni zlecenie stałe od polecenia zapłaty?

Przy wybieraniu jak najkorzystniejszego konta osobistego warto sprawdzić usługi, jakie proponuje bank, oraz opłaty za korzystanie z tych usług. Warto m.in. dowiedzieć się, ile kosztuje w banku przelew, zlecenie stałe czy polecenie zapłaty oraz czym różnią się tego rodzaju usługi.

www.comperia.pl
2014-04-30
Kolejne opłatomaty w polskich urzędach

Opłatomaty w polskich urzędach mają usprawnić system dokonywania płatności. Jak działają i czy wzbudzają zainteresowanie klientów?

www.comperia.pl
Najnowsze porady