O kartach kredytowych

2015-01-08
Sprawdź, w którym banku wyrobisz kartę płatniczą z własnym zdjęciem

Zdjęcie na karcie płatniczej możemy umieścić, spełniając nasz kaprys, jednak może to również stanowić zabezpieczenie. Sprawdziliśmy, w których bankach możemy skorzystać z takiej możliwości.

www.comperia.pl
2015-01-06
Jak pożyczyć na zero procent?

Gdy zastanawiamy się nad pożyczką, szukamy najlepszych warunków. A gdyby tak pożyczyć na zero procent? 

www.comperia.pl
2015-01-06
Mam nowe konto. Za ile dni przyjdzie pocztą karta płatnicza?

Karta płatnicza to przede wszystkim wygodny sposób opłacania rachunków i szybki dostęp do gotówki. Obecnie każdy bank oferuje do kont osobistych plastikowe instrumenty płatnicze. Sprawdźmy, za ile dni dotrze do nas karta po założeniu rachunku.

www.comperia.pl
2015-01-05
Czy istnieją karty kredytowe dla dzieci?

Kilka miesięcy temu PKO Bank Polski wprowadził do swojej oferty karty przedpłacone dla dzieci poniżej 13 roku życia. Była to pierwsza taka oferta w Polsce. Dotychczas dzieciom można było jedynie posiadać konta osobiste z kartami debetowymi. Ale czy któryś bank posiada w swojej ofercie karty kredytowe dla nieletnich?

www.comperia.pl
2015-01-05
Karta kredytowa - jak nie stracić kontroli nad zadłużeniem?

Kartą kredytową możemy płacić za różne produkty i usługi w ramach przyznanego limitu kredytowego. Zawsze powinniśmy jednak pamiętać o całkowitym spłacaniu wydanych w ten sposób środków. Sprawdźmy, co zrobić, żeby nie stracić kontroli nad zadłużeniem na karcie.

www.comperia.pl
2014-12-31
Dbaj o spłatę całego zadłużenia na karcie kredytowej

Karta kredytowa to bardzo przydatne narzędzie do płatności za usługi i produkty w sklepie. Pozwala posiadaczowi plastiku na wsparcie finansowe, gdy własnej brak gotówki. Korzystając z kart, warto jednak pamiętać o całkowitej spłacie zaciągniętego tam długu. Dzięki temu zaoszczędzimy.

www.comperia.pl
2014-12-31
Jak znaleźć kartę płatniczą dla siebie?

Coraz chętniej używamy kart płatniczych, ponieważ to niezwykle wygodny sposób regulowania płatności. Na rynku finansowym można znaleźć wiele różnych rodzajów plastikowych środków płatniczych. Jak wśród nich znaleźć właściwą kartę dla siebie?

www.comperia.pl
2014-12-31
Zasady bezpiecznego używania karty płatniczej

Już od kilku lat Polacy bardzo chętnie korzystają z kart płatniczych. Zdecydowana większość punktów handlowych posiada terminale, dzięki którym można płacić za zakupy bez gotówki, a coraz częściej również kartami zbliżeniowymi lub telefonami. Poznajmy zasady bezpiecznego używania karty płatniczej.

www.comperia.pl
2014-12-31
Z kartą kredytową też budujesz pozytywną historię w BIK-u

Gdy zaciągamy kredyt w banku lub w SKOK-u, ważne jest, żeby posiadać dobrą historię kredytową w BIK-u. Osoby, które nigdy nie pożyczały pieniędzy, wcale nie są w dobrej sytuacji, ponieważ bank nie wie, czy będą regularnie spłacać zobowiązanie. Dlatego warto budować pozytywną historię kredytową - a robić to można np. za pomocą karty kredytowej.

www.comperia.pl
2014-12-30
Wyślij dziecko na ferie z kartą przedpłaconą

Karta przedpłacona to dobry sposób, żeby przekazać dziecku pieniądze, gdy wyjeżdża na zimowe ferie. Obawy, że przez przypadek przepadnie cała gotówka, jaką daliśmy latorośli, znacznie się zmniejszają.

www.comperia.pl
2014-12-30
Jak płacić kartą w Internecie bez ryzyka oszustwa?

Polacy coraz chętniej kupują w Internecie. Jest to bez wątpienia wygodne i szybkie rozwiązanie. Warto jednak wiedzieć, że płacąc kartą w sieci, jesteśmy narażeni na ryzyko oszustwa.

www.comperia.pl
2014-12-30
Karta Alfa od Banku Millennium - specjalnie z myślą o mężczyznach

Cztery lata temu, w 2010 roku, Bank Millenium wprowadził kartę o wdzięcznej nazwie Impresja, dedykowaną kobietom. Teraz wykorzystuje sprawdzony już pomysł i proponuje Kartę Alfa - tym razem z myślą o mężczyznach. Czy i w tym wypadku bank może liczyć na sukces?

www.comperia.pl
2014-12-23
Jak bezpiecznie używać kart zbliżeniowych?

Karty zbliżeniowe ułatwiają i przyspieszają płatności za produkty oraz usługi. Do kwoty 50 zł nie trzeba wpisywać kodu PIN. Taka metoda płatności zyskuje coraz więcej zwolenników, jednak generuje także pytanie o bezpieczeństwo korzystania z takich kart i przeprowadzonych transakcji. Dlatego warto wiedzieć, jak bezpiecznie używać kart zbliżeniowych.

www.comperia.pl
2014-12-22
Czy płacąc zbliżeniowo, muszę podawać PIN?

Karty zbliżeniowe to najczęściej karty wydawane klientom przez banki. Dzięki nowoczesnej technice, wbudowanej antenie i mikroprocesorowi karty umożliwiają płatności zbliżeniowe bez konieczności podania PIN-u. Czy zawsze?

www.comperia.pl
2014-12-19
Czy karta kredytowa wpływa na zdolność kredytową?

Nie wszyscy klienci ubiegający się o kredyty bankowe wiedzą, że karta kredytowa wpływa na zdolność kredytową.

www.comperia.pl
2014-12-19
Czym są karty obciążeniowe dla firm?

O tym, że wśród kart płatniczych znajdują się karty debetowe oraz kredytowe, dostępne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, wie niemal każdy. A czym są i na jakich zasadach funkcjonują karty obciążeniowe i korzystać z nich mogą również firmy?

www.comperia.pl
2014-12-15
Czym są usługi concierge w bankach?

W świetle rosnącej stale konkurencji na rynku usług bankowych i w pogoni za klientem polskie banki oferują coraz szerszą gamę produktów i usług. Czym jest pakiet usług concierge?

www.comperia.pl
Najnowsze porady