O kartach kredytowych

2015-04-17
Co mogą zyskać posiadacze firmowych kart kredytowych?

Trwa promocja Diners Club Polska skierowana do nowych posiadaczy kart firmowych Diners Club LOT. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie jeszcze inne interesujące oferty czekają na przedsiębiorców chcących nabyć firmowe karty kredytowe.

www.comperia.pl
2015-04-16
6,3 mln - tyle kart kredytowych posiadają Polacy

Czy Polacy chętnie korzystają z kart kredytowych? Jak pokazują najnowsze dane BIK-u, choć w portfelach mamy 6,3 miliony tego instrumentów płatniczych, korzystamy z nich dośc rzadko.

www.comperia.pl
2015-04-14
Polacy wolą karty debetowe niż kredytowe

Dane liczbowe są jednoznaczne: Polacy częściej sięgają po karty debetowe niż po kredytowe.

www.comperia.pl
2015-04-13
Już niedługo PIN do karty otrzymasz SMS-em

Zamiast oczekiwania na kopertę z numerem PIN, już niedługo możemy liczyć na przekazanie go w szybkiej i wygodnej formie - SMS-a. W wiadomości tekstowej otrzymamy niezbędny do aktywowania i używania karty płatniczej kod, bez żadnych żadnych opóźnień.

www.comperia.pl
2015-04-08
Czy kartą kredytową można płacić za granicą?

Kartą kredytową można płacić za granicą w walucie danego kraju. Nie są to jednak operacje tanie. Mimo wszystko mogą opłacać się bardziej niż wymienianie waluty w kantorze.

www.comperia.pl
2015-04-07
Jak działa Warszawska Karta Płatnicza?

Od kilku dni mieszkańcy stolicy mogą korzystać z Warszawskiej Karty Płatniczej. Jest to narzędzie płatnicze pozwalające kodować imienne bilety długookresowe. Kto może korzystać z karty i na jakich zasadach?

www.comperia.pl
2015-04-02
Karta za granicą

Coraz częściej wyjeżdżamy za granicę w spawach służbowych lub na wakacje. Każda taka podróż nierzadko wiąże się z koniecznością użycia karty debetowej lub kredytowej. Sprawdźmy, na co musimy być gotowi, korzystając z takich środków płatniczych.

www.comperia.pl
2015-04-01
Karta kredytowa - która najlepsza?

Karty kredytowe ułatwiają codzienne płatności za zakupy czy zamawiane usługi. Tylko - w kartę jakiego rodzaju warto się zaopatrzyć?

www.comperia.pl
2015-03-31
Czy za zakupy świąteczne płacić kartą kredytową?

Przedświąteczne zakupy mogą przyprawiać o zawrót głowy. Smakołyki, dekoracje i masa innych przedmiotów, które mamy na swojej liście zakupowej, kosztują krocie. Czy warto zapłacić za te zakupy kartą kredytową?

www.comperia.pl
2015-03-31
Jak aktywować kartę w Pekao?

Otrzymanie karty płatniczej nie oznacza jeszcze, że od razu możemy przystąpić do korzystania z niej. Pierwszym krokiem powinna być bowiem jej aktywacja. Jak to zrobić, posiadając kartę w Banku Pekao?

www.comperia.pl
2015-03-31
Bankomat zatrzymał kartę? Poznaj instrukcje postępowania

Bankomat może zatrzymać naszą kartę w wyniku błędu.Ten czarny scenariusz może przytrafić się każdemu z nas. Warto być przygotowanym na taką ewentualność, by wiedzieć, jak postępować i czego należy się spodziewać.

www.comperia.pl
2015-03-31
6 mitów na temat kart zbliżeniowych

Wszelkie nowinki na rynku usług płatniczych wzbudzają entuzjazm, ale również pewne obawy. Choć blisko 70% wszystkich kart posiada opcję płatności zbliżeniowych, ich użytkownicy wciąż boją się płacić bezstykowo. Wokół tego typu płatności narosło wiele mitów. Które z nich można obalić?

www.comperia.pl
2015-03-30
Jak aktywować kartę w PKO BP?

Otrzymując nową kartę płatniczą (niezależnie od tego, czy będzie to karta debetowa, czy kredytowa), należy ją aktywować. Na szczęście jest to szybki i wygodny proces. Sprawdź, jak to zrobić w PKO Banku Polskim.

www.comperia.pl
2015-03-27
Jak działa karta kredytowa?

Karty kredytowe można zdobyć w każdym banku, nawet nie trzeba zakładać rachunku osobistego. Sprawdźmy, na jakich zasadach one funkcjonują.

www.comperia.pl
2015-03-27
Karta debetowa czy kredytowa - z którą na zakupy?

Karty płatnicze można znaleźć w portfelu prawie każdego dorosłego Polaka. Karty debetowe i kredytowe coraz skuteczniej zastępują gotówkę w naszym codziennym życiu. Z którą z nich bardziej opłaca się wyruszyć na zakupy?

www.comperia.pl
2015-03-27
Karta kredytowa może być naprawdę tania!

Wiele osób nie toleruje kart kredytowych, ponieważ już samo słowo „kredyt” przyprawia ich o dreszcze. Tymczasem karta kredytowa może być naprawdę tania.

www.comperia.pl
2015-03-26
Obsługa karty kredytowej - poradnik dla laików

Użytkowanie kart kredytowych może być proste i tanie. Chcesz poznać wady i zalety korzystania z tego typu instrumentów płatniczych? Oto krótki poradnik.

www.comperia.pl
Najnowsze porady
1. Ekspert Comperia.pl
2. Ekspert Comperia.pl
3. Ekspert Comperia.pl
4. Ekspert Comperia.pl
5. Ekspert Comperia.pl