O kartach kredytowych

2015-06-11
Sprawdź, kiedy dojdzie karta z mBanku

Zakładając konto w banku, zwykle wnioskujemy również o kartę płatniczą. Ta niestety nie będzie wydana od razu. Zostanie wysłana pocztą, a termin dostawy bywa różny w poszczególnych bankach. Ile przyjdzie czekać na kartę w mBanku?

www.comperia.pl
2015-06-11
Czym różni się karta debetowa od kredytowej?

Większość Polaków posiada w portfelu przynajmniej jedną kartę płatniczą. Używamy ich w sklepach, w restauracjach, a nawet w kioskach. Płacąc, korzystamy najczęściej z kart debetowych, nieco rzadziej - kredytowych. Czym te dwa instrumenty finansowe różnią się od siebie?

www.comperia.pl
2015-06-09
MasterCard czy Visa - którą kartę do konta wybrać?

Zakładając konto w banku, zwykle otrzymujemy w pakiecie kartę płatniczą. W Polsce najbardziej popularne są karty z koszyka organizacji MasterCard i Visa. Którą z nich wybrać?

www.comperia.pl
2015-06-08
Karta Visa a MasterCard - gdzie tkwi różnica?

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić życie bez kart płatniczych. Wystarczy założyć konto bankowe, a wraz z nim stajemy się posiadaczami karty Visa lub MasterCard. Warto wiedzieć, gdzie tkwi różnica pomiędzy nimi.

www.comperia.pl
2015-06-04
Karta kredytowa - kiedy może się przydać?

To, czy karta kredytowa okaże się kosztownym produktem bankowym, zależy tak naprawdę tylko od użytkownika tej karty. Sprawdźmy, kiedy karta kredytowa może się przydać.

www.comperia.pl
2015-06-04
Karta debetowa czy kredytowa - która lepsza?

Karty płatnicze stały się tak powszechne, że trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez ich użytkowania. Karta debetowa i kredytowa to narzędzia płatnicze zastępujące gotówkę w naszych portfelach. Która z tych kart jest lepsza?

www.comperia.pl
2015-06-02
Niepodpisana karta do konta - czy kasjer może ją zniszczyć?

Posiadasz niepodpisaną kartę płatniczą? Licz się z ryzykiem jej zatrzymania lub zniszczenia przez sprzedawcę. 

www.comperia.pl
2015-05-29
Kiedy dojdzie karta z banku?

Już kilka dni temu podpisałeś z bankiem umowę o prowadzenie konta bankowego, a karta nadal do Ciebie nie dotarła? Sprawdź, ile czasu przyjdzie Ci jeszcze poczekać.

www.comperia.pl
2015-05-29
Aktywacja karty do bankomatu przez Internet

W sytuacji, kiedy naszymi finansami zarządzamy za pośrednictwem konta osobistego, karta debetowa staje się koniecznym elementem zawartości naszego portfela. By z niej korzystać, wcześniej musimy ją jednak aktywować. Sprawdź, jak zrobić to przez Internet.

www.comperia.pl
2015-05-25
Obalamy mity: karta kredytowa tylko dla bogatych

Karty kredytowe już dawno temu przestały być wyznacznikiem luksusu, stając się dostępnym narzędziem płatniczym dla szerszego grona klientów bankowych. Korzystając z nich, warto jednak pamiętać o kilku szczegółach.

www.comperia.pl
2015-05-19
Jak nie płacić za kartę kredytową?

Karty kredytowe to wygodny sposób na płacenie za zakupy nie tylko bezgotówkowo, ale również wtedy, gdy akurat brakuje nam środków. Warto jednak wiedzieć, jak nie płacić za kartę i tanio ją użytkować.

www.comperia.pl
2015-05-06
Jak działa Visa payWave?

Karty płatnicze są stale udoskonalane i coraz bezpieczniejsze. Technologia payWave z pewnością jest nowoczesna, ale czy bezpieczna?

www.comperia.pl
2015-05-04
Jak tanio płacić za granicą: z konta walutowego czy karty kredytowej?

W związku z wyjazdami za granicę często pojawia się dylemat, w jaki sposób regulować tam płatności, żeby kosztowało to nas jak najmniej. Do wyboru mamy różne rozwiązania, takie jak płatność konta walutowego lub kartą kredytową. Co będzie dla nas korzystniejsze?

www.comperia.pl
2015-04-29
Będzie drożej! Płatności kartami windują ceny towarów

Niemal na każdym kroku banki zachęcają nas do płacenia kartami. W końcu to ogromna wygoda. Gotówkę przecież trzeba ciągle odliczać, martwiąc się, że znowu kasjerka nie będzie miała wydać reszty, a także by nie zabrakło pieniędzy w portfelu, kiedy idziemy do sklepu. Tylko, czy na pewno na płaceniu kartami wychodzimy korzystnie pod względem finansowym?...

www.comperia.pl
2015-04-27
Lataj taniej z eSKY dzięki Karcie Kredytowej Citibank PremierMiles

Citibank już od pewnego czasu w ramach nagród rzeczowych za udział w konkursach organizowanych dla swoich klientów przyznawał vouchery eSKY na produkty turystyczne. Obecnie rozszerzył swoją ofertę o wszystkich klientów, jeżeli tylko spełnią określone warunki.

www.comperia.pl
2015-04-24
Karta tylko do bankomatu wraca do łask. Nowość w BZ WBK

Bank Zachodni WBK podjął decyzję o wprowadzeniu do swojej oferty karty tylko do bankomatu. Czy takie rozwiązanie jest godne uwagi? Sprawdzamy.

www.comperia.pl
2015-04-23
Karty kredytowe w mBanku drożeją

Od pewnego czasu klienci banków są nieustannie informowani o podwyżkach cenników usług, dotyczących głównie  obsługi kont osobistych i kart debetowych. Tymczasem w mBanku od lipca podrożeją karty kredytowe.

www.comperia.pl
Najnowsze porady
1. Ekspert Comperia.pl
2. Ekspert Comperia.pl
3. Ekspert Comperia.pl
4. Ekspert Comperia.pl
5. Ekspert Comperia.pl