O kartach kredytowych

2015-06-30
Aktywacja karty do bankomatu w Credit Agricole

Aktywacja karty płatniczej jest niezbędna, jeśli chcemy móc z niej w pełni korzystać. Sprawdź, jak dokonać aktywacji karty do konta w Credit Agricole.

www.comperia.pl
2015-06-30
Aktywuj kartę w T-Mobile przez Internet

Przeczytaj krótką instrukcję, jak aktywować przez Internet kartę płatniczą wydaną do konta w T-Mobile Usługach Bankowych.

www.comperia.pl
2015-06-30
Aktywacja karty debetowej w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski daje swoim użytkownikom możliwość aktywowania nowych kart debetowych zarówno przez Internet, jak i telefonicznie. Sprawdź szczegóły.

www.comperia.pl
2015-06-26
Aktywacja online karty w Banku Smart

Kartę płatniczą w Banku Smart można aktywować online, na dwa proste sposoby. Przeczytaj krótką instrukcję.

www.comperia.pl
2015-06-26
Getin Bank: Aktywacja karty płatniczej online

Jeśli założyłeś konto w Getin Banku i chcesz z niego w pełni korzystać, niezbędna będzie do tego karta płatnicza. Gdy po kilku dniach od podpisania wniosku wreszcie ją otrzymałeś, pora ją aktywować. Jak to zrobić?

www.comperia.pl
2015-06-25
Aktywuj online kartę z mBanku

Będąc klientami mBanku, otrzymaliśmy kartę debetową lub kredytową, w zależności od zapotrzebowania i złożonego zamówienia. Jak aktywować taką kartę? Śpieszymy tłumaczyć.

www.comperia.pl
2015-06-24
Visa czy MasterCard - z którą kartą za granicę?

Wyjeżdżając za granicę, należy zadbać o zapewnienie sobie zaplecza finansowego - nie tylko w postaci gotówki, ale i karty płatniczej w portfelu. Tylko, którą kartę najlepiej wybrać na wyjazd - Visę czy MasterCard?

www.comperia.pl
2015-06-24
Ile lat ważna jest karta do konta bankowego?

Karta do konta bankowego to wygodne narzędzie płatnicze, z którego możemy korzystać na co dzień, choć tylko przez określony czas. Każda karta ma swój termin ważności, po którym przestaje działać.

www.comperia.pl
2015-06-19
Jak przez Internet opłacić rachunki kartą kredytową?

Karta kredytowa to wygodne narzędzie, które najczęściej wykorzystywane jest do realizacji płatności bezgotówkowych w punktach handlowych. Czy jednak może być ratunkiem, gdy brakuje nam pieniędzy, a trzeba zrobić pilny przelew? Czy za pomocą karty kredytowej można opłacić rachunki przez Internet, a jeśli tak - ile będzie to kosztowało?

www.comperia.pl
2015-06-18
Najtańsze karty kredytowe w 2015 roku

Karty kredytowe to wygodne narzędzie płatnicze, ale trzeba rozsądnie z niego korzystać, by nie wpędzić się w duże koszty. Plastikowy pieniądz to dobry sposób na płacenie za zakupy, a do tego nierzadko można liczyć na dodatkowe bonusy. Sprawdźmy, gdzie znajdziemy najtańsze karty kredytowe w 2015 roku.

www.comperia.pl
2015-06-18
Ile dni czeka się na kartę do bankomatu?

Założyliśmy konto osobiste, jednak aby z niego w pełni korzystać, musimy trochę poczekać, a to za sprawą karty do bankomatu, której zwykle nie otrzymamy od razu. Jak długo będziemy na nią czekać?

www.comperia.pl
2015-06-17
Ile przyjdzie czekać na kartę do konta w PKO BP?

Chcąc otrzymać kartę debetową w PKO Banku Polskim, należy posiadać w tym banku konto osobiste oraz wypełnić i podpisać odpowiedni wniosek o kartę. Jak długo będziemy musieli czekać, aż karta zostanie dostarczona i w pełni będziemy mogli z niej korzystać?

www.comperia.pl
2015-06-16
Karta płatnicza ze zdjęciem - które banki i za ile je udostępniają?

Wydawałoby się, że umieszczenie dowolnego zdjęcia na karcie płatniczej nie powinno bankowi sprawiać problemu. Jeszcze jakiś czas temu większość z nich oferowała użytkownikom możliwość spersonalizowania wyglądu karty. To się jednak zmieniło. Obecnie oferta banków pod tym względem jest bardzo zawężona.

www.comperia.pl
2015-06-15
Kiedy dojdzie karta płatnicza z Banku Pekao SA?

Aby móc w pełni korzystać z konta osobistego, potrzebna jest karta płatnicza. Od momentu założenia ROR-u będziemy musieli na nią jednak poczekać. Jak długo będziemy wyglądać listonosza w przypadku oczekiwania na kartę płatniczą z Banku Pekao SA?

www.comperia.pl
2015-06-12
Dokąd po tanią kartę kredytową na wakacje?

Karty kredytowe mogą być nie tylko wygodnym narzędziem płatniczym, ale także mogą w wielu przypadkach stanowić poważne wsparcie finansowe, gdy skończą się środki na naszym koncie osobistym. Sprawdźmy, dokąd się udać po tanią kartę kredytową w czerwcu 2015.

www.comperia.pl
2015-06-11
Ile przyjdzie czekać na kartę z ING Banku Śląskiego?

Otworzyłeś konto osobiste w ING Banku Śląskim? Dowiedz się, jak długo będziesz musiał czekać na kartę do bankomatu.

www.comperia.pl
2015-06-11
Ile dni czeka się na nowy dowód osobisty?

Z początkiem marca br. nastąpiła zmiana sposobu wydawania dowodów osobistych. Obecnie wydawane dowody różnią się od poprzednich. Sprawdźmy, na czym polegają różnice, jak również, ile na wydanie nowego dowodu trzeba czekać?

www.comperia.pl
Najnowsze porady
1. Ekspert Comperia.pl
2. Ekspert Comperia.pl
3. Ekspert Comperia.pl
4. Ekspert Comperia.pl
5. Ekspert Comperia.pl